Osnowa

Alternatywne nazwy: Osnowa

Wymagania systemowe:

Procesor: Core 2 Duo / Athlon X2 2 GHz

Pamięć RAM: 2 GB

Wideo: 256 MB

Miejsce na dysku: 1. 9 GB

Warp - gra komputerowa, która łączy w sobie najlepsze aspekty klasycznej puzzle arcade i gry akcji typu stealth. Warp gra daje nam możliwość nie czuć się w znanej roli zbawiciela planety z obce zagrożenie, ale raczej, aby spróbować na skórze cudzoziemca z innego świata. Zagraj w Warp będzie musiał uciec z agresorów, jak tutaj, gdzie ludzie już wykonać. Okropny i podstępne Homo sapiens są obecnie uchwycić pokojowego kosmiczny podróżnik umieścić na nim straszne doświadczenie. Gra rozpoczyna się w lochach tylko jeden z tajnych baz położonych w głębi oceanów. Słodkie i piękne miejsca stwór o nazwie Zero ucieka z nadzorem i próbuje opuścić bazę, gdzie umieścić na nieludzkie i ohydne eksperymenty przeprowadzone eksperymenty, ale sposób, w tajnej bazie nie będzie łatwe. Warp, skryty gra wypełniona pęczek zagadek i niebezpiecznych, podstępnych wrogów, którzy chcą zaszkodzić tylko niefortunnym nieznajomym.

Gameplay

Ciche i nieszkodliwe stworzenie Zero, w grze bohater Warp ma ostre kły i ogromne pazury, a więc w bezpośredniej konfrontacji ze strażnikami i złych naukowców mieszkających na tajnej podwodnej bazy, start, nie może. Warp, gra, w której mamy do ukrycia w przeważającej części, przy użyciu zaciszne cubbyholes i ukryte pokoje, atakują same przeciwników będzie wyłącznie z tyłu i tylko ogłuszyć przeciwnika, a drugi, aby zbliżyć się do upragnionego wyjścia z bazy danych. Zero pomóc obcy przyjdzie mu obce zdolności, czyli osnowy, pozwalając mu się teleportować błyskawice na krótkich dystansach. Osnowa gry odbędzie się w stałym ruchu wokół bazy, gdzie obcy jest do pokonania ściany i zamknięte drzwi z łatwością, pozostawiając swoich prześladowców i wszystkich wrażliwych miejsc pracy systemu alarmowego. Stosując tę ​​samą zdolność Zero może być dostarczane w najbardziej nieodpowiednich miejscach, gdzie jest to mało prawdopodobne, ktoś będzie dążyć, w beczkach, szuflady, a nawet wewnątrz żywych. Osnowa może grać i dość brutalna, ponieważ jest wewnątrz innego obiektu, spokojny obcych moc myśli mogą rozprzestrzeniać go na strzępy spektakularnym wybuchu, bez wyjątku i ludzi, która będzie równa zero.

Logiczne

Gra nie pozwoli Ci się zrelaksować przez chwilę i rzuci coraz więcej zadań z poziomu na poziom, zmuszając więcej i wymyślać nowe ruchy, a także bardzo szybko działać. Tajna baza okrętów podwodnych ma ogromny rozmiar i będzie wiele ciekawych miejsc, gdzie jeszcze będzie musiał przejść. Poruszanie się w przestrzeni staną się nie tylko zdolność do dyspozycji graczy i łącząc wszystkie możliwości, zadania można rozwiązać na wiele różnych sposobów. Ukryty w podstawie różowych elementów, zwanych deweloperów Grubs otworzyć dostęp do nowych umiejętności zawodnika dla cudzoziemca, np. cichego ruchu lub wyświetlania obiektów na mapie. Oprócz podstawowych zadań misji będzie wykonać dodatkowe zadania, takie jak przepuszczanie poziom w określonym czasie lub zniszczyć wszystkich wrogów w jednej konkretnej umiejętności głównego bohatera. Te dodatkowe miejsca pracy otworzy dodatkowe bonusy i pozwoli znacznie szybciej rozwijać nowe możliwości zero, który będzie otwarty przez całą grę.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi