Alternatywne nazwy:

Gra Sea Battle: tylko wojna światowa idzie na bitwę! Po zainstalowaniu go na telefonie komórkowym będziesz w stanie przejść do pierwszej linii w każdej sytuacji, nawet jeśli nie ma połączenia z Internetem. Chyba, że ​​chcesz uzyskać więcej mocy, przydatnych przedmiotów i możliwości. W takim przypadku zakupy zaczynają się od 1 USD, osiągając maksymalnie 100 USD. Twój Android powinien być w wersji 2. 3, a plik instalacyjny waży 88 M. Jak widać, wszystkie wymagania są dość skromne, ale jednocześnie obraz, menu i to, co dzieje się na monitorze na wysokim poziomie. Jeśli wolisz mieć więcej miejsca przed oczyma, możesz pobrać grę Sea Battle: World War na swoim komputerze.

Informacje o działce i funkcjach.

Charakterystyka gry:

  • Wysokiej jakości grafika 3D
  • Działa na iPadzie i iPodzie touch, telefonie iPhone, na iOS z wersją 6 lub więcej. 0
  • Ukazuje się w darmowym
  • Integame zakupów jest
  • Selekcja 7 statków
  • 10 gra epizody
  • 50 poziomów przejścia
  • Wybór typu sterowania
  • Pakowanie bojowe arsenał

Niekończące się bitwy.

Game Sea Battle: Wojna światowa jest pełna bitew, ale musisz się do nich przygotować. Zbierz swoją flotę okrętów wojennych, wzmocnij ich zbroje i silniki, zainstaluj potężne bronie i dokładny radar, i nie zapomnij opracować strategii. Przechodząc do następnej misji, wyposażyć planszę każdego statku w broń odpowiadającą zamierzonemu wrogowi. Jeśli będą to okręty podwodne lub inne statki, bardziej odpowiednie torpedy. Czekając na atak lotniczy, bardziej przydatne jest zainstalowanie potężnych pistoletów.

Podobnie jak każda inna zabawka tego gatunku, gra Sea Battle: II wojna światowa wymaga, abyś cały czas dbał o swoją broń. Aby wygrać, potrzebujemy zasobów, pieniędzy i doświadczenia. Każdy element odgrywa ogromną rolę, więc szukaj sposobów na zarabianie pieniędzy i nie zapominaj, że nie tylko statek, ale także jego kapitan musi być pompowany. Łatwiej jest wygrać, zadbać o wystarczającą liczbę torped na pokładzie, niezawodną komunikację z bazą lotniczą i niezawodnymi sojusznikami. Nie zapominaj, że wygrywając w obecnej bitwie, otrzymujesz przydatne bonusy, które pomogą poprawić stan, uzyskać dostęp do nowych przedmiotów i innych przydatnych rzeczy.

graczy, którzy mieli czas na przetestowanie zabawki, zauważają jej doskonałą równowagę we wszystkim. Gra Warship Battle: 3d World War 2 jest dynamiczna, dobrze przemyślana, ze szczegółowymi elementami śledzenia. Ma duży asortyment arsenału i, jak w przypadku aktywnych bitew, ma dość prostą i intuicyjną kontrolę.

 

Zagraj także