Will of Steel

Alternatywne nazwy: Will of Steel

Will of Steel - gra komputerowa z gatunku strategii czasu rzeczywistego. W tłumaczeniu, może bardziej znajomo, umysł i. Twórcy gry starał się tłumaczyć rzeczywistość gier do wojny między krajami wschodnimi i jak dużym kraju jak Stany Zjednoczone Ameryki Północnej (USA). To pokazuje amerykańską perspektywę na problem terroryzmu i jego utranenie. Gra Will of Steel jak jak zrobione przez prawdziwych wydarzeniach, a to nie jest tak zauważalne pełna zbieżność z rzeczywistością. Kosztuje szukać samemu.

Jak dla każdej gry komputerowej, można przeglądać Internet będzie ze stali film, przeczytać te opinie przed zachęcić rozgrywkę. Następnie wizyta w miejscu, gdzie można grać woli Stali pobrania. I przejść do brutalnej walki.

Gra jest przedstawiona z dwóch walczących stron. Trochę jak dobre - Amerykanów, którzy przeciwstawiają się terroryzmowi. I złe - Arabowie - są obrzydliwe, złe wojownicy.

Gra będzie z Steel'll grać dwa różne kampanie dla jednego gracza: w Afganistanie i Iraku. Przed wykonaniem misji gry szesnastu. Ale najważniejsze jest zniszczenie Arabów, co doprowadziło do terroryzmu i przemocy na świecie.

Ty - dowódca batalionu Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych. Wykonywanie zadań wprowadzonych przed tobą, ty i cała twoja team'll mają wiele zalet - rośnie, nowych tytułów, w wyniku zastosowania nowego działania taktyczne. Zgodnie z tym, co w twojej mocy, za każdym razem coraz więcej i więcej możliwości - Uzyskaj dane z satelity, wzywając posiłki, przygotowania artyleryjskiego i zarządzania nalotów.

Gra będzie i umysł ma więcej funkcji, takich

• Jednostki i bronie bojowe;

• Jakość grafiki;

• Sterowanie głosem.

Jednostki bojowe i broń - dostaniesz się do zarządzania ponad sto jednostek i różnych rodzajów broni.

Jakość grafiki - wysokiej jakości. Oto w dzień iw nocy, różne efekty pogodowe, starannie zaprojektowane graficznie szczegółowy model transportu i innych obiektów. Przedstawił dokładne mapa państwa Stanów Zjednoczonych, do najmniejszego szczegółu.

Głosowe - jeśli masz mikrofon, można kontrolować żołnierzy.

Rzeczywiście Grafika w grze jest reprezentowany na przyzwoitym poziomie, jak i dźwięku w przypadku braku instrukcjami głosowymi. Będzie i Powód oglądania filmów można już zobaczyć na własne oczy. Przed rozpoczęciem procesu gry.

Hurry czuć głównie w całym procesie walki z grupami terrorystycznymi. Prezentowana tu tylko dla ciebie taką możliwość.

Nie zapomnij, aby dzielić się wiedzą na temat gry Will of Steel z przyjaciółmi.

Ale gra nie dostał dobre recenzje od krytyków gier. Być może dlatego, że takie dość intensywna gra, a może całkowicie przejść w jeden wieczór. I nie tylko to. Teraz pozostaje, aby otrzymać wniosek o woli gry i umysłu.

Masz dobry humor i grywalność! Dziękuję za uwagę.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi