Xatrium

Alternatywne nazwy: Ksatrium

Game Xatrium: nowy, po prostu zapomniany old

С od momentu, kiedy w 2013 roku wprowadzono do gry grę przeglądarkową DuncanConroy Xatrium, kilkaset tysięcy uczestników, przyciągniętych niezwykłą grafiką i fabułą, udało się tam osiedlić. Wszystko wygląda nienaturalnie, dziwnie, a nawet staroświecko, biorąc pod uwagę popularne obecnie typy gier komputerowych z detalami wszystkich szczegółów.

. To uczucie, że świat tej gry opiera się na starych technologiach, kiedy twórcy nie posiadali jeszcze nowoczesnych możliwości. Ale robi się to celowo, co jest główną atrakcją zabawki, więc nie zdziw się, widząc płaskie krajobrazy wraz z trójwymiarowymi, trójwymiarowymi elementami. Po rozpoczęciu gry w Xatrium, nie będziesz mieć żadnych problemów z kontrolą, która występuje przez: mysz, strzałki / WASD

Przywrócenie z ruin

Historia rozwija się w powojennym mieście. Straszliwa wojna była straszna, w której ludzkość uciekła się do całej potwornej broni, którą miała. Straciwszy czujność i ostrożność, eksterminowali się ludzie, a teraz tylko garstka ocalałych próbuje naprawić sytuację. Raz dostępne zasoby stały się rzadkie i nie można ich odzyskać tak szybko, jak wydano wcześniej.

Ludzie jednoczą się, zjednoczeni pojedynczym nieszczęściem, ale są też tacy, którzy wciąż próbują samodzielnie kontrolować pozostałe bogactwa. Oznacza to, że konflikty nie są wyczerpane, ale przeniosły się w nową fazę. W czasie wytchnienia między starciami dochodzi do próby przywrócenia sprzętu i rasy ludzkiej. Musisz przejść przez wszystkie próby i przejąć kontrolę nad resztkami zasobów, aby ożywić świat.

Wykorzystaj moc robotów. Trzeba je ulepszyć, wyposażając je w nowe możliwości, w przeciwnym razie nie da się pokonać wroga. Różnorodne zadania pomogą szybciej osiągnąć główny cel, ponieważ gromadzi się doświadczenie i umiejętności.

Technologia, walki i zdolności

Dla bardziej produktywnych misji, zrzeszaj się w grupach. Są to osoby, które mają rejestrację za Xatrium - proces jest prosty, ale bardzo przydatny, ponieważ pozwala kontynuować przerwane wydarzenie od momentu jego opuszczenia. Zapewnia to również, że nikt oprócz Ciebie nie może kontrolować gry bez znajomości hasła logowania.

Zostaniesz pilotem pojazdu bojowego, który będziesz mógł stopniowo ulepszać, ulepszać. Aktualizacje pojawiają się na każdym kolejnym poziomie, ale aby się do niego dostać, musisz dokładnie ukończyć zadanie. Na przykład zniszcz wrogie statki i zbierz 100 punktów doświadczenia. Na każdym poziomie misje są różne, dlatego zawsze interesujące jest to, co czeka na Ciebie dalej.

Wśród arsenału technologii do tworzenia dostępnych graczy:

  • Platformy: gąsienicowe, kołowe, chodzące
  • Sprzęt dla nich: lasery, pistolety plazmowe, karabinki
  • Wymiana silnika
  • Zmień kolor w dowolnym z 30 przedstawianych odcieni

Gdy wyruszysz swoje dziecko na wolność, poprowadź go przez betonową dżunglę w poszukiwaniu wroga. Czasami znajduje ciebie samego, a potem nie odejdzie od bitwy.

Tryb wieloosobowy to nic innego jak bezpośredni kontakt z innymi graczami Xatrium iPlayer. Działając razem i razem, najprawdopodobniej osiągniesz swój cel, zdobywając niezbędne punkty i bonusy do dalszego rozwoju. Oczywiście istnieje również możliwość gry jednoosobowej, ale tylko do pewnego momentu. W trybie PvE niemożliwe jest pokonanie niektórych potworów, ukończenie misji, a zatem przekazanie poziomu, który jest przeznaczony tylko do zbiorowego działania.

Te, którzy są zaintrygowani przyszłymi przygodami, mogą przystąpić do rejestracji i rozwoju wirtualnej przestrzeni.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi