Xatrium

Alternatywne nazwy: Ksatrium

Igra Xatrium: nowy, to jest po prostu zapomniał staroe

S moment, kiedy w 2013 roku gry oparte na przeglądarce firmy Xatrium DuncanConroy został przedstawiony graczom, że miał czas na osiedlenie się w setkach tysięcy uczestników, przyciąga niezwykłą fabułę i grafikę. Wygląda to nienaturalne, dziwne i nawet staromodny, biorąc pod uwagę obecnie popularne realistyczne rodzaje produktów gier komputerowych ze szczegółami wszystkich szczegółów.

Takoe uczucie, że świat gry jest zbudowany na starej technologii, kiedy deweloperzy jeszcze nie posiadała nowoczesne udogodnienia. Ale jest to zrobione celowo, który jest punktem kulminacyjnym zabawek, więc nie zdziw się, aby zobaczyć płaski krajobraz wraz z objętością, elementów trójwymiarowych. Xatrium zaczynają grać, nie będą występować i złożoność zarządzania, która jest wykonywana przez: mysz, strzałki / WASD

Vozrozhdenie z ruin

Istoriya odbywa się w powojennym mieście. Otgremevshego straszna była wojna, w której ludzkość ucieka się do wszelkiego rodzaju przerażających broni, co zrobił. Tracąc czujność i rozwagę, ludzie sami wytępieni, a teraz tylko garstka ocalałych stara się naprawić sytuację. Po dostępne zasoby stają się rzadkie, i przywrócić je tak szybko, jak spędził wcześniej niemożliwe.

Lyudi razem, zjednoczeni wspólnym katastrofy, ale są też tacy, którzy wciąż próbują kontrolować pozostały majątek na własną rękę. Oznacza to, że konflikty nie zostały wyczerpane, i przeniósł się do nowej fazy. Wytchnienia między zderzeniami jest próbą przywrócenia sprzętu i rasę ludzką. Trzeba przejść przez wszystkie testy i przejąć kontrolę sald zasobów, ożywić świat.

Ispolzuyte siły robotów - futra. Muszą być poprawiona przez wyposażanie nowych możliwości, inaczej przeciwnik wygra. Różnorodność zadań wejdzie do głównego celu szybciej, nie gromadzi doświadczenie i umiejętności.

Tehnika, pojedynki i vozmozhnosti

Dlya bardziej produktywne misji wykonania są połączone w grupach. Są to ludzie, którzy mają za rejestrację Xatrium - prosty proces, ale bardzo użyteczne, ponieważ pozwala, aby kontynuować przerwaną zdarzenia od momentu opuszczenia. Gwarantuje również, że oprócz Ciebie nie będzie w stanie zarządzać swoją grę bez znajomości hasła logowania.

Vy zostać pilotem pojazdu bojowego, który stopniowo będzie w stanie poprawić i unowocześnić. Aktualizacje pojawiają się na każdym kolejnym poziomie, ale żeby się do niego dostać, należy wykonać zadanie dokładnie. Na przykład, zniszczyć wrogie statki i zebrać 100 XP. Na każdym poziomie, różne misje, dlatego zawsze zastanawiam się, co czeka na.

Sredi arsenał dostępnej technologii do budowy graczy:

  • Platformy: gąsienicowej kołowej, hodyachie
  • Osnaschenie je: lasery plazmapushkami, reylganami
  • Zamena motora
  • Smena koloru w jednym z 30 przedstawiony ottenkov

Vypuskaya jego dziecko za darmo, spędzić go na betonowej dżungli w poszukiwaniu wroga. Czasami on cię znajdzie, a następnie z bitwy nie może uciec.

Tryb

Mnogopolzovatelsky nie ma nic, ale bezpośredni kontakt z innymi graczami Xatrium iPlayer. Działając w tym samym czasie, a wraz wkrótce osiągnąć cel, zdobywając niezbędne punkty i bonusy do dalszego wyprzedzeniem. Oczywiście, istnieje również możliwość jednoosobowej grze, ale tylko do pewnego momentu. W trybie PvE, jest to niemożliwe do pokonania niektórych potworów, wykonać misję, a zatem, aby przejść poziom, który jest przeznaczony wyłącznie do działań zbiorowych.

Te którzy zaintrygowani przyszłe przygody może rozpocząć nagrywanie i mastering przestrzeń wirtualną.

 

Zagraj także