XCOM: Enemy Unknown

Alternatywne nazwy: XCOM: Enemy Unknown

Najbardziej wielki strach dla każdej osoby na ziemi - nie wiadomo. Nieodkryte pasożyty, kosmici, zombie - to wszystko na wieki przeraża ludzi. XCOM gry: Enemy Unknown zaproponował własną wersję konfliktu ludzi i niepewności. Lub, ściślej, ludzkość i obcych potworów. Nawet pomimo tego, że używane przez twórców gier znanych metod i już wiadomo, że wiele od legendy dzieciństwa, przegląd projektu nie było zepsute. A poza tym, poprzedni stworzenie XCOM została wydana tak dawno temu, że większość graczy bezpiecznie zapomnieć o nim.

Natychmiast fani horroru fantasy, dusza nie wykluczając w projektach takich jak XCOM, należy ostrzec, że XCOM: Enemy Unknown pc - nie jest to kontynuacja znanych gier, a jej wznowienie. Właściwie, to wyjaśnia fakt, że główni bohaterowie nie rozumie większość zdawała się znane na całym świecie rzeczy. Dlatego też zalecamy, że nawet te gracze, którzy uważają się za pro w tej grze, przed wyjazdem do głowy rozgrywki, twórcy pieszo proponowany "szkolenie podstawowe".

Aby rozpocząć grę, należy XCOM: Enemy Unknown pobierania. Dziś można to zrobić szybko i łatwo za pomocą torrentów. Należy także upewnić się, że w pamięci jest kilka lub trzy odpowiednie zasoby. Idąc do projektu, dowiesz się, że spotkanie Ziemianie z obcych gości nie poszedł na planowanym scenariuszu - rozpoczął międzygalaktycznej wojny. Głównym celem wroga - niektóre organizacja XCOM. Ostatnia jest ogromna ilość broni najlepszych wojowników na które wykorzystują najbardziej potężną broń.

W XCOM: Enemy Unknown misja nawet najmniejszy wyglądają tak realistycznie, że co jakiś czas można złapać się na myśli, że ci naprawdę strach podkrada. Jedną z istotnych zmian wprowadzonych w nowym projekcie, możemy założyć, zniesienie punktów akcji. Ale lekcje pozostały niezmienione

1. Maszyna-strzelcy są w stanie skutecznie utrzymać pozycje wrogów.

2. Żołnierze wspierać pomoc kompanów w każdej potrzebie.

3. Szturmowcy są silne i zwinne.

4. Snajperzy są zdolne do trafienia cele nawet z najbardziej odległych dystansach.

Kontynuować XCOM: Enemy Unknown przegląd powinien być opowieść o kolorze z silników wbudowanych. Pozwoli to pasować do przemieszczania się pomiędzy miejsc z prędkością światła. Potężny pancerz niezawodnie chroni przed pociskami wrogów, i od spojrzeń kamuflażu krytyków przebraniu. Wielu graczy będzie zachwycony, że projekt został ostatecznie wdrożony mniej lub bardziej udany system schronów - Ten brak długich udręczonych fanów gry.

Przygotuj się, że czasami przeciwników może atakować w grupach - nie najbardziej urodziwa widok. Co zaskakuje, że bardziej przygotowani do projektu można zobaczyć w montowane do XCOM: Enemy Unknown przyczepy wideo! Z filmu można uzyskać informacje o wszystkich dokonanych zmian i korzyści.

 

XCOM: Enemy Unknown

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi