Xterium

Alternatywne nazwy: Xterium

Gra Iksterium jest ekscytująca gra komputerowa, w której można grać za darmo za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Jest dostępna dla wielu użytkowników, rejestracja w grze Xterium. Aby zarejestrować się w grze, należy określić Xterium

1. Twoja nazwa użytkownika.

2. Twój adres e-mail.

3. napisz unikalnego hasła do gry.

Na początku gry jest to konieczne do ustalenia Iksterium internetowych zasobów zakupu na ich planecie. Aby to zrobić, trzeba budować kopalń metal, kryształ i deuter. Kopalnie metalu i kryształowe, że byłoby dobrze, tworząc jednocześnie, więc trzeba zadbać, aby ich poziom był ciągle taki sam.

Deuter Syntezator Musisz być na tym samym poziomie, co w innych kopalniach. Alternatywnie, w przypadku, gdy masz pieniędzy niewystarczające, trzeba trzymać go na poziomie niższym niż 5.

Aby rozpocząć grę, musisz grać Xterium wybudować laboratorium badawcze w celu zbadania podstawowych badań. Do początku trzeba zbadać następujące badania:

1. Szpiegostwo - to nauka, która znajduje się na trzecim poziomie gry. Najlepiej jest zwiedzać astrofizyki.

2. Technologii energetycznych jest na poziomie 12. Trzeba stale energię. Energii trzeba na wielu poziomach dla różnych zadań.

3. Silnik odrzutowy położony na poziomie 6. Silnik odrzutowy trzeba budować statki typu BT i MT. Musisz wypełnić, że zasoby będą łatwiejsze grabieży. Trudniej będzie zdobyć środki z własnych kopalń.

4. Technologia komputerowa jest na poziomie 10. Czy potrzebujesz nanites fabrycznych bez tego nie zrobić wiele.

5. Astrofizyka znajduje się na poziomie 15. Na początku gry trzeba pompować do 15 poziomów. Następnie rozwijać pożądany poziom 25.

Zagraj Xterium Musisz najpierw na jednej planecie. Na początku gry będziesz miał swoją planetę. Ta planeta jest zawsze dla będziesz głównym. Nie można usunąć tę planetę.

Trzeba stale wyposażyć tę planetę. Można na niej, na przykład zbudować Technopolis. Następnie trzeba zbudować statek do kolonizacji.

Gra Xterium online to trzeba będzie angażować się w kolonizacji. Aby to zrobić, będziesz musiał sprawdzić planetę z największą liczbą planet znajdujących się w pobliżu.

Możesz mieć maksymalnie czternaście kolonie. Kolonie można w przeciwieństwie do usuwania głównego planecie.

Kolejną zaletą gry jest planety teleportacji. Po teleportacji planety z zastrzeżeniem pewnych ograniczeń. Teleportacja przejść bardzo szybko. Teleportacja z księżyca dla wszystkich graczy jest niemożliwe. Ponadto, nie można teleportować się do swojej lub innej planety z każdej misji.

Xterium gra, która spodoba się fanom przestrzeni i niesamowitej rozrywki. Podaruj sobie niezapomniane chwile z gry Xterium!

Graj razem z przyjaciółmi, dzielić się nimi ze swoimi emocjami!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi