Zakładki

mała alchemik

Gra Little Alchemy

mała alchemik

Little Alchemy

W dawnych czasach żyliśmy alchemików, którzy mogli łączyć różne elementy, które pozwalają uzyskać nowe substancje i przedmioty. A starożytni alchemicy byli starcy z długimi brodami. I nic dziwnego, bo to szkolenie pozostawił całe swoje życie długo i nie mogli poznać wszystkie tajniki tej fascynującej nauki. Nie można tego powiedzieć o tobie, mój młody przyjacielu, bo przed tobą gry Mała Alchemist, gdzie można zrobić prawdziwą magię. Będzie łączyć różne elementy tutaj, co pozwala na tworzenie nowych elementów. A ty to wszystko będzie w pustym świecie, co z pewnością zostanie przekształcona po miałeś rękę. Początkowo będziesz mieć 4 elementów: ognia, wody, powietrza i ziemi. Zacznij je połączyć ze sobą za pomocą kombinacji poczętego. Stopniowo, gra Mała Alchemy daje coraz to nowe elementy. A wszystkie z nich będzie w stanie połączyć się ponownie, tym samym rozszerzając swój własny zestaw obiektów i właściwości. I stopniowo, w tym świecie nie będzie miasta, miasteczka, chmury, wulkany, rzeki i wiele innych. Wszystko jest ograniczona tylko przez wyobraźnię, bo gry Mały Alchemik może być niemal w nieskończoność. wy wszyscy 560 różnych elementów i funkcje będą dostępne, które można dostać. Rozgrywka w Little Alchemy gry jest bardzo prosta. Wystarczy przejść przez prawe ramię wybranych pozycji regionu na przestrzeni gry. nałożenie ich na siebie. Jeśli uda im się połączyć, po czym błyskawicznie zamieniając je stać, a staniesz się właścicielem nowego obiektu. Stopniowo, można uzyskać bardziej skomplikowane obiekty. który pozwoli Ci rozwinąć ten świat, w którym bardzo szybko będą w stanie podtrzymywać życie ze względu na swoje wysiłki. Niektóre przepisy gry online HTML5:
Woda morska woda =
Szamot cegły =
Brick-Brick = mur. To tylko niewielka część potencjału w tej aplikacji, mam nadzieję, że będziesz w stanie rozwiązać wszystkie tajemnicze receptury alchemii, a następnie można przejść do prawdziwej alchemika, który podlega niemal wszystko w tym świecie.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more