Zakładki
Gry Escape

Gry Escape

Zabawne i mistyczne detektywem i romantyczne gry znaleźć wyjście są zaproszeni do gry za darmo online. To może być zablokowana w luksusowym pałacu, ale złotej klatce, zbyt nudne. Chciałbym zostawić go w imię wolności i czystego powietrza. Ale gorsze wszystkim, gdy jesteś zamknięty w szkole, w krypcie lub jaskini, w statku kosmicznym. Jak wyjść, jeśli nie masz klucza y? Poznaj miejsca, a na pewno będzie można znaleźć przydatne. Na kartce papieru może być kod do zamka, pod dywan jest wytrych, a także w internecie, być może tkwi samego klucza. Czytaj etykiety i używać przedmiotów.

3.8 1 2 3 4 5 (Total 14)

Gry Escape według kategorii:

Kiedy nie jest gra online znaleźć sposób, sposób na wolności będzie można znaleźć

Gry Escape Gry Escape Dzieci boją pozwolić mamę z oczu, aby nie zostać utracone. Jeśli tak się stanie, nie będzie wiedział, do zbawienia, które podjąć, jak znaleźć drogę do domu. Dorastając, należy pamiętać, że stałe miejsce drogę – w ogrodzie, plac zabaw, najbliższy sklep i do domu. Teraz czują się bardziej pewni siebie, choć dziwne miejsce jeszcze ich przeraża. Ale nawet dorosły może się zgubić, jeśli okaże się na nieznanym terenie. Cóż, jeśli jest to miasto przyjazne dla obywateli, że szybka kierunku. A jeśli to ogromny obszar leśny z agresywnych tubylców, podziemne jaskinie, ale jeszcze gorsze – obcy statek kosmiczny?


Możliwe jest zgubić się w banalnej budynku z licznymi korytarzami i klatkami schodowymi, poszukuje odpowiedniej biurze lub wyjście. W związku z tym zdolność do poruszania się w przestrzeni jest istotne i można nauczyć. Możesz zacząć, aby grać w gry online znaleźć wyjście, gdzie wesoły i mistyczne tematy uczyni proces zabawne.

Fascynująca Proces wyszukiwania

wirtualny świat jest o wiele łatwiejsze do rzeczywistości, ponieważ zawsze wskazówek i przedmiotów dodatkowych, z którym masz pewność, aby wydostać się z trudnościami.

  • badali terytorium
  • Czytaj znaki – oni podpowiedź, co robić
  • Wybierz coś można odebrać
  • Spróbuj połączyć części znalezionych materiałów
  • Za pomocą pozycji
  • , aby patrzeć w rogach okna, w sekcji szaf, kanap i otwarte drzwi

Aby skomplikować wam znaleźć wyjście gry online posiada stoper. Minut nieubłaganie działa w dół i trzeba złapać jak wiele innych. Jeśli się mylić i nie widzi możliwości dla nowych działań, spróbuj jednej z końcówek, ale zapisywać je, ponieważ są one ograniczone przez długi czas regeneracji. Czasami bohaterowie twarz jakieś zagrożenie, a jeśli nie uważać, stracisz. Wszędzie umieszczone pułapki lub będzie atakować potwora. Doświadczeni gracze są świadomi tego zagrożenia i starają się działać ostrożnie. Ale nawet jeśli tak się umrzeć, można od razu zacząć od nowa, i wiedząc, gdzie czyha kłopoty, to jest łatwe do uniknięcia.

Najciekawszy temat gry znaleźć wyjście

Na pewno kochasz mistycyzm. Podoba nam się również tych opowieści, a my przygotowaliśmy darmowe gry gry online znaleźć wyjście dla miłośników emocji nieznane.


Gry Escape Gry Escape W Halloween rozwijającej się prawdziwą pasją. Duchy, wampiry i zombie chcą wśród ludzi w garniturach. W mrocznych lochach łańcuchów parkiecie poruszają szkielety, pająki tkają swoje sieci. Jak zarządzać, być w takim miejscu w nocy? Ale teraz nic nie można zrobić – Musimy wydostać się więcej.
Ciemne ściany więzień nie mają romantyczną rozrywką, i chcesz się wydostać. Czy saps użyć dynamitu wiążą arkusze do lin i cepy na wąskich okien, rozebrać mur z cegły po cegle. Tylko w ten sposób będziesz mieć szansę zostawić to wilgotnej i icky miejsce.


Jednakże, czasami po prostu chcesz uciec z lekcji. Konieczne jest, że nie widać nauczyciela i dyrektora zauważony. Graj w gry, znaleźć wyjście z pokoju, za pomocą logiki i umiejętności do wykonywania pomyślnie uciec. Fantastyczna kierunek gry online za darmo dowiedzieć się, przyciągają również. Odwiedzimy miejsca; w zamku strzeżonym przez smoki; Powiat Dracula; Batman pomóc uciec z Jokerem; znaleźć się w lesie wróżki; a także księcia uratować księżniczkę z domu wiedźmy.


Będzie odwiedzić wiele innych miejsc, gdzie szukać wyjścia. To może być zoo, park rozrywki, Toy Factory, duch miasta, gospodarstwo i wiele więcej.