Zakładki

1100AD

Alternatywne nazwy: 1100AD: Becoming ziemie bursztynu

1100 AD Online - darmowa gra online multiplayer oparty na przeglądarce, gra, w której można poczuć się jak władca małej prowincji. Przez gatunku strategii online w 1100 AD należy do gry symulacyjnej gospodarczego. Cóż, na pewno każdy z nas nie chciał zrobić sobie przerwę od tych uciążliwych i szarym codziennym pracy i czuć się częścią świata starożytnego? 1100 AD Online gra strategiczna, która pokocha każdy koneser takich produktów.

Przyłącz się do gry 1100 AD nie zajmuje dużo czasu i nie jest szczególnie trudny proces. To bardzo proste: należy wprowadzić nazwę konta, hasło i adres e-mail. Następnie, w Twojej skrzynce e-mail, otrzymasz e-mail z aktywacją konta, to rejestracja będzie na w 1100 AD.

Jak już wspomniano, 1100 AD gra online, w której do Państwa dyspozycji jest małe miasteczko w stanie rzeczy, który jest całkowicie zależny od Ciebie. Chronologicznie wydarzenia w grze, można przypisać do okresu średniowiecza, a to oznacza, że ​​głównym celem jest ochrona miasta przed ciągłymi atakami z zewnątrz najeźdźcy. Oznacza to, że ochrona powinna być żadnych wątpliwości, na szczycie, a żołnierze są zawsze gotowi do walki. Ale dla regularnych operacji wojskowych nie trzeba przegap główny aspekt, który utrzymuje gry 1100 AD Online - komponent gospodarczy, który jest istotny dla rozwoju swojej prowincji. W tej grze musisz być w stanie być dobrym menedżerem i przywódcą, ale także właściwy dowódca nie tylko, po umowy dyplomatyczne nie zawsze są sposobem na rozwiązanie problemów, a czasami konieczne jest uciekanie się do użycia siły.

Deweloperzy Gameplay dopracowana do ostatniego szczegółu, i to jest dość oczywiste w całym. Znamiennym przykładem dbałości o zawodników jest możliwość bezpiecznie wyposażyć swoje imperium i zatrudniać niezbędną liczbę żołnierzy w pierwszych dwóch tygodniach gry. Całkiem dobre posunięcie ze strony twórców dozwolone przybysze czują się komfortowo w pierwszym i nie martw się o byciu razmetennymi na kawałki rywali wyprzedzając ich na kilku poziomach. Ti dwa tygodnie zawsze można wydać na tak ważne rzeczy jak budowa kreposttnyh ścian, zatrudnianie i uzbrojeniu wojska lub uczestniczyć w jousts i turniejach, porozmawiać z sąsiadami.

Graj 1100 AD jest więcej zabawy ze swoimi przyjaciółmi, ponieważ w grze doskonale wdrożony system klanów i gildii i dołącz do klanu są warte. W najbardziej pesymistycznym przypadku, można dostać premie klanu, a najbardziej optymistyczne - wsparcie i pomoc z ich kolegów w każdej chwili, gdy jest to niezbędne dla Ciebie.

Najlepsze jest to, jak się okazuje, gdy zaczniesz grać w gry online 1100 AD - jest to, że nie domaga się, aby czas spędzony w grze. Ogólnie rzecz biorąc, w celu śledzenia i organizowania wszystkich trzeba nie więcej niż dwadzieścia minut pyatnidtsati dni. Wszystkie twoje polecenia zostaną wysłuchane i działania swoich poddanych, w rzeczywistości większość wszelkie działania działa automatycznie. Oznacza to, że monitor lub potwierdzić ich skuteczność nie musi być.

Kolejny wielki ruch przez deweloperów - jest to okazja do nabycia doradców osobistych. Cóż, powiedzmy, że nie są absolutnie zainteresowany sprawami wojskowymi w stanie, i gospodarczy jest w swoim osobistym nadzorem. Nie jest to problem, zatrudnić sobie doradcę wojskowego, który zapewni, że polityka militarna była zawsze na poziomie. Więc grać w 1100 AD będzie naprawdę ciekawe i przyjemne.

1100 AD grać tak jak wszyscy, bez wyjątku, kto kocha rozwój i ekscytujące produkty gier. Nie marudzić, zarejestruj się i udowodnić, że zasługują na prawdziwy hit!