Zakładki

11x11

Alternatywne nazwy: Football Manager

11x11 gra online - jest to bardzo popularny menedżer piłkarski, gdzie będzie trenerem drużyny piłkarskiej własnej. Dołącz do 11x11 gry jest następujący: wybrać partycję na "PLAY", a następnie przejdź do 11x11 stronie rejestracji. Na tej stronie, aby odtworzyć 11x11 gra online, należy wprowadzić nazwę użytkownika, adres e-mail, hasło, wybrać serwer, płeć, język interfejsu, kraj zamieszkania i polecenia, a następnie kliknij "Zarejestruj się".

Przed grać w gry online 11x11, ważne jest, aby wiedzieć, że zawodnicy drużyny piłki nożnej posiada zestaw cech, które wpływają na wynik meczu:

W ciągu 40 lat, przestaje uczestniczyć w meczach piłkarskich.

11x11 gry on-line daje również członkowie drużyny futbolowej tak wyjątkowe umiejętności

11x11 internetowy menedżer piłkarski ma znaczne korzyści w stosunku do innych podobnych gier. Po pierwsze, Menadżer piłkarski online 11x11 jest bardzo prosty w regulaminie mogą być załatwione bardzo szybko, wydając zaledwie kilka minut. A po drugie, na całej swej prostocie, 11x11 Internecie zanurzyć się w tej wielkiej zabawy piłki nożnej grać 11x11 Internecie nie pozwoli zostawić komputer, co jest, dlaczego stało się tak popularne wśród użytkowników Internetu.

Rejestracja 11x11 pozwoli Ci stworzyć drużynę piłkarską z 18 graczy. Trzeba opracować strategię i taktykę promocji, jako zespół w ogóle, a w szczególności z indywidualnych graczy. Online 11x11 Gra daje cel, aby wygrać jak najwięcej meczów, pokonując rywali. 11x11 z powodzeniem grać, trzeba będzie zbudować stadiony i transfery, oferuje szkolenia, towarzyskich i kulminację gry - turnieje z nagrodami.

Jesteś lekkomyślny, emocjonalny i gotowy prowadzić swoją drużynę piłkarską do zwycięstwa? Zacznij grać 11x11 teraz!