Zakładki

1Pirat

Alternatywne nazwy: 1pirat

1pirat Internecie - darmowa przeglądarka oparta gra RPG online, która jest zamieszkana przez dzielnych marynarzy i piratów.

Ta gra nie musi być zainstalowany na komputerze, można odtworzyć go w dowolnym miejscu masz dostęp do Internetu. Gra została przetestowana i działa idealnie w przeglądarkach takich jak: Google Chrome (nie mniej niż 10 wersje), Mozilla Firefox (wersja 4 lub wyższa) i Internet Explorer (w wersji 8 lub wyższej).

Zagraj igru1pirat online będzie bardzo interesujące, ponieważ nie są dostępne zabytkowe i nowoczesne okręty wojenne, są walki na wodzie i na lądzie, i wiele krwiożerczych potworów i jasne ...

Pierwsza piracka gra oferuje spacery Rejestracja 1pirat, po którym można stworzyć swoją postać i rozpocząć grę. Wszystko to jednak w kolejności. Tak więc, jeden pirat Rejestracja: wypełnić formularz rejestracyjny, wpisując w odpowiednie pola w swoim adresem e-mail, nazwę użytkownika (nazwa przyszłego charakteru), hasło oraz wybrać głos za jego bohatera. Następnie zaakceptować warunki i umowy z gry, i że rejestracja zamyka. Jeśli masz konto na Facebooku, możesz się zalogować do gry, używając go (bez przechodzenia Registratsiya1pirat na miejscu).

Teraz o samej grze. 1pirat gra online rozpoczyna się w wyspie plaży South Tobacco, gdzie były po wraku. Tutaj otrzymasz żądane wstępne informacje o grze, a także spotkać się z jego pierwszym przeciwnikiem, w której uczą się walczyć. Jeżeli jesteś na poziomie podstawowym mają Państwo pytania, można szukać pomocy od doradców i mentorów (pomoc w ich własny jest kompetentna i zrozumiałe wyjaśnienie jak zacząć i kontynuować podróż w grze ...)

Pierwszy pirat online oferuje swoją postać do wyboru z różnych zawodów, to rybak, górnik, Scavenger, pirat i alchemik.

Wybór zawodu Fisher (profesjonalne narzędzie - pręt), twoja postać będzie połowu ryb, jednocześnie wyciągając cenne przedmioty ...

Wybór zawodu górników (profesjonalne narzędzie - Kirk), twoja postać będzie wydobywać rudy kopalni ...

Kolektor Wybór zawodu (profesjonalne narzędzie - sierp i) Lukoshko, twoja postać będzie zbierać grzyby ...

Wybór zawodu Pirate, proszę mi wierzyć, to nie jest łatwy zawód, twoja postać będzie musiała nieustannie angażować się w walki, wygrać lub zatopić wrogie statki ...

Wybór Alchemist zawodu (niezbędne elementy - zaprawy Rezerwuj odczynniki i Scrolls z receptur), twoja postać będzie przygotowywać różne magiczne eliksiry ...

1 gra online pirat ma kilka rodzajów rzeczy: zbroje, broń i biżuterię. Wszystkie te rzeczy można kupić w sklepach.

Armor - to wszystko, co można umieścić na swojej bohatera do jego obrony (kaski, śliniaki, spodnie i więcej), bardzo ważne jest to, tarcza i puklerz (będą one chronić każdą część swojej postaci)

Broń - jest 6 rodzajów broni: topór, młot, nóż, miecz, włócznia i Dubin;

Biżuteria - zawierają magiczne moce i dodać siły bohatera, przebiegłość i zaradności. To: Amulety, kolczyki i pierścionki.

1pirat gra oferuje szeroki wybór dobrze zaprojektowanych i zadania, dla których wydajność Quest, twoja postać będzie zdobycia doświadczenia i zgromadzonej tyle pieniędzy, można kupić łodzi lub statku. Gra posiada bardzo dużą ilość różnych potworów.

Zgromadzone doświadczenie swojego bohatera 1pirat grze online może przeznaczyć od posiadanych umiejętności fizycznych, magii i posiadania broni dowolnej klasy.

Możesz grać v1pirat kupna i sprzedaży różnych towarów na rynkach wysp, w prywatnych placówkach handlowych.

Na wyspach znajduje się 5-gier powiązanych z jednej sieci, Arena - miejsce do walki.

Zagraj w gry online 1pirat, można użyć sojusznika, który można znaleźć tutaj, a wraz z nią walki z wspólnym wrogiem lub szczególnie silnych potworów.

W igra1pirat Internecie specjalne klany rolę, co w grze bardzo dużo. Klany mogą oblegać zamki i osady, i wiele innych rzeczy, które nie są dostępne osobno ...

1pirat gra posiada system referencyjny, który pozwala doprowadzić przyjaciół do gry, a otrzymasz je na nagrody.

Kończąc tę ​​recenzję, chciałbym dodać: Gra jest bardzo rozbudowana i ma dużo bardziej interesujące. Więc nie trać czasu, aby igre1pirat Zarejestruj się i dołącz do gry!

Żyją igra1pirat czeka na Ciebie!