Zakładki

4Sight

Alternatywne nazwy: 4site, 4sigt

B 2019 przygotowuje się do wydania strategii taktycznej klienta multiplayer w gatunku cyberpunk. 4Sight to gra opracowana przez Shadow Masters Studio i opublikowana przez Travian Games GmbH na komputer z procesorem dwurdzeniowym, co najmniej 4 GB OP, 3 GB karty graficznej i Win 7 zainstalowany; 8 lub 10. Przed rozpoczęciem ciężkiej pracy w futurystycznym świecie przyszłości gracze muszą pobrać 4Sight, a dopiero potem wziąć udział w bitwach PvP w czasie rzeczywistym. Rozproszona zabawka do jednorazowego zakupu. Uważa się raczej, że jest to rzeczywistość alternatywna lub równoległa, w której najsilniejsze przetrwają.

Każdy uczestnik, który zaczął grać w 4Sight, musi zgromadzić oddział czterech odważnych wojowników. Każdy ma specjalne cechy i płynnie posługuje się kilkoma rodzajami broni palnej i zimnymi ramionami:

  • Rocketlanchera
  • Granatniki
  • Karabiny snajperskie
  • Shotgunders
  • Sześć gąskinia Gatlings
  • Katans

graczy musi stworzyć samych wojowników, tworząc każdy z dostępnych elementów. Aby pobrać grę 4Sight na oficjalnej stronie, musisz wyrazić zgodę na politykę prywatności i subskrybować, aby otrzymywać wiadomości związane z projektem. W mieście opór między klanami dążącymi do ustanowienia jednolitej władzy na całym terytorium nie ustępuje. Zaczynając grać w grę 4Sight, często trzeba chwycić za broń. Jest mało prawdopodobne, że cztery z tego samego wojownika będą pełnoprawnym zespołem, który poradzi sobie z każdą przebiegłością wroga. O wiele bardziej rozsądne jest, gdy oddział składa się z przedstawicieli różnych talentów i umiejętności, gotowych do skutecznego działania w każdej sytuacji.

4Sight iPlayer zakłada nie tylko aktywne działania, ale także tajną inteligencję. Snajperzy mogą spowodować znaczne obrażenia przez snajpera, podczas gdy samuraj może pozostać niepozorny i zabójczy, zręcznie trafiając w trudne miejsca. Ważne jest, aby móc dostosować się do sytuacji, która może się niespodziewanie zmienić. Forsyth jest wyposażony w wielopoziomowe mapy, zawsze są otwarte strefy i kryjówki, w których wygodnie jest układać pułapki. Pomysł ten może jednak przyjść na czoło wroga, aby czujność nie zaszkodziła, tak aby nie zadowalać się zastawioną pułapką. Wyruszając na przygody, przygotuj się do działania szybko, reagując na działania przeciwników z jasnością profesjonalistów. Pamiętaj, że zwycięzca nie pozostanie bez wynagrodzenia.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more