Zakładki

Ace Combat Assault Horizon

Alternatywne nazwy: Ace Combat Assault Horizon

Wymagania systemowe:

Procesor: Intel Core 2 Duo @ 2. 2 GHz / AMD Athlon 64 X2 5000 +

OOZU: 2GB

Karta graficzna: 512 MB

Miejsce na dysku: 16 GB

Ace Combat Assault Horizon - zręcznościowe symulator lotniczy, który kontynuuje tradycję jednego z serii gatunku najbardziej długotrwały. W Ace Combat Assault Horizon będzie odgrywać niezbyt odległej przyszłości, a konkretnie w 2015 roku. Bohaterem gry, pułkownik Bishop, lider eskadry sił wojskowych ONZ, wykonuje inne zadanie zniszczyć radykalną gang o nazwie "bandyta" na polecenie sił połączonych Sił Powietrznych Rosji i NATO. Podczas następnego lotu, samolot pojawił się znikąd, z ustami rekina malowane na pokładzie powala go i biskup zmuszony wysunąć, a tymczasem samolot rekin robi obrót i zatrzymuje bezbronnego pilota do pamięci RAM. Ta historia może rozśmieszyć nikogo, ale Horizon gry Ace Combat atak nie jest tak proste, a to remis - po prostu marzenie głównego bohatera, ale rzeczywistość jest taka, że ​​dzielny pilot walczy z rebeliantami gdzieś w Afryce Północnej, ale wiele wydarzeń z jego marzeń początku marzeń w prawdziwym pilotem życiowej.

Gameplay

Rośliny wieloletnie zręcznościowa przeszłości seria daje jej roszczenia do dumnego tytułu symulatora lotu, ale wydaje się, że Ace Combat Assault Horizon i nie było to konieczne. Sterowanie gry łatwiej dostać zbudowany i główny nacisk kładzie się na dynamikę, a nie autentyczność. Na przykład, w Ace Combat Assault Horizon samolot lub kupić fantastyczne karoserię lub broń nie jest duży problem, cała akcja odbywa się w dziwnej sprzeczności, gdzie walczy u boku pilotów rosyjskich i NATO, a głównym wrogiem jest zorganizowana grupa przestępcza z Rosji z nazwa pojemna "bandyta". Jednak gra Ace Combat Assault Horizon to przede wszystkim części serii, która odbywa się na Ziemi, a nie w świecie fantasy, z dziwnych kontynentach, ale na mniej znanego samolotu. W Ace Combat Assault Horizon można odtwarzać na dowolnym statku powietrznego, stworzony przez prawdziwych przykładów, a nawet zachowane pełnej nazwy modeli, jak i amerykańskie helikoptery wojskowe lub pochodzenia rosyjskiego.

Czy poważny krok w kierunku symulacji, która niewiele mógł oczekiwać od twórców jednego z najciekawszych i najbardziej popularnych serii komputerowych w swoim gatunku.

CRA

Podsycać pragnienie wśród fanów Ace Combat Assault Horizon kupić inną wersję, twórcy przyniosły wiele ciekawych niespodzianek. Najciekawszym z nich jest tryb CRA kontrola. Istotą tego systemu jest uproszczenie systemu walki. Tak więc, jeśli złapać ogon przeciwnika, który jest szalony rytm zaczyna machanie i wstawać ozdobny zakrętów, więc cel na cel wcale zmartwiony nie jest to możliwe, a następnie naciśnięcie dwóch przycisków, twój samolot będzie wrzucony do niewidzialnego "korytarz" powtarzając trajektorii celu. Nie należy mylić tego z trybu autopilota, bo jeśli nie od czasu do czasu, aby dostosować trajektorię swojego lotu do kierowania, można pozostawić tego "korytarza", agencja ratingowa może automatyczne wyłączenie. Innowacja została powitały okrzyki i pełni przeniesione do wieloosobowych bitwach, ale nie wszyscy zawodnicy byli pod wrażeniem takiego przedsięwzięcia, a za nimi w funkcji multiplayer dodano tworzenia bitew, w których nie można używać w sprawie agencji ratingowych.