Zakładki

Strefie wpływu

Alternatywne nazwy: Strefie wpływu

Dotyczy strefy Internecie - fantastyczna gra multiplayer z darmowym klientem, która transportuje użytkowników w przyszłości. Poza tym, znajdą się nie tylko w 2025 roku, który stał się krytyczny dla ludzkości ze względu na dotkliwy brak energii, ale również może stać się badaczem równolegle ziemski świat. Będziesz dowodzić siły najemników i staramy się zdobyć ten właśnie świat. Zwany świat Strefa ma jedną wielką wartość - niebieskie kryształy. Posiadających niezwykłe właściwości kryształów są ważne dla rozwiązania problemu energii, że wielu dzielnych dusz odważył się próbować dostać się do strefy, wykorzystując portal Nikola Tesla. Ale jeśli wszystko było znaleźć sposób, aby dostać się do równoległego świata, tak też trzeba wyeliminować przeciwników, pojawiające się na drodze i głodny jak można być pierwszym w tym przypadku. Plus zmutowane potwory, a następnie osiągnąć pożądane kolidować. Trzeba wielokrotnie prowadzenia walk i zrobić swój własny sposób. Z gry strefie wpływu, można dostać się do świata, w którym okrucieństwo - jest to normalne i nie ma miejsca na kompromis. Zebrać całą swoją odwagę i podbić równoległy świat!

Należy pamiętać, że do gry potrzebuje niektóre parametry, które muszą spełniać komputer. Minimalne wymagania systemowe dla gry: Procesor Intel Core i3 trzeciej generacji (1. 33Ggts) lub odpowiednik AMD, grafika Intel HD Grafika lub 4000 NVidia GeForce GT lub 440 AMD Radeon HD 4000 i 3 GB pamięci RAM. Mogą jak najszybciej przekazać strefy wpływu przyjazdu zainstalować klienta. Musisz złożyć wniosek do udziału w grze, informując swój adres e-mail. Mając własne konto, przejść do czasu pomyślnego jako stworzenia postaci. Wybrać drogę dowódcy, a będziesz grać strefie wpływu. Płci, ciała, koloru skóry, wieku i twarzy cechy - wszystkie specyfikacje niestandardowe. Istnieje opcja, a automatyczny wybór, ale najprawdopodobniej będziesz zadowolony tworzyć własne bohatera. Oprócz powyższych parametrów, należy podać nazwę i wybrać biografii. Przy okazji, nie powinien natychmiast powiedzieć, że masz szansę dołączyć do jednej z czterech istniejących korporacji. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Commandos (specjalizacja - Snajper Saper i Scout) - doskonała harcerze, inna szybka reakcja i mobilność. Walczyć na odległość nie jest problemem - są niedopasowane w tych walkach. Główną bronią Commando Assault i snajperskie karabiny, granaty i miny. Ponadto, umiejętnie używać dronów bojowych i wiedzieć, jak szkolić psy do poszukiwań.

Wsparcia ogniowego (specjalizacja - montowane granatniki, systemy rakietowe, karabiny maszynowe), jak poprzednich korporacje rozwijają się w walce na odległość. Ich zalety - moc i zdolność do najwięcej szkód. Zajęcia wyrównawcze są dobrymi sojusznikami, nie mogą one posiadać takie same jak towarzyszy silny. Wykorzystanie broni wsparcia ogień - montowane granatniki, karabiny maszynowe i systemy rakietowe.

Ciężka Piechota (specjalizacja - ciężkie karabiny maszynowe, miotacze ognia i granatniki Drum) jest skuteczna w ataku na pozycje wroga. Są trochę powolny, ale potężny pancerz i ciężkie bronie zrekompensować drobnych wad. Jako próbę przełamania i do obrony kluczowych obszarach ciężkiej piechoty - wielkie. Ich broń - strzelby, ciężkie karabiny maszynowe, miotacze ognia i granatniki drum.

Atak piechoty (specjalność - karabiny szturmowe, karabiny szturmowe, granat) - wszechstronne bojowników. Są świetne wsparcie dla reszty życie atakowanie, jako aktywny i w obronie, i podczas ataków. Uzbrojenie jest zgodny z specjalności.

Możesz dołączyć jedną z klas lub stworzyć swoją własną moc. Strefie wpływu gry i pozwala na takie marzenie, aby jeszcze więcej pasji do walki dla kluczowych obszarów na mapie strategicznej świata. Jeśli chodzi o broń, które będą używane, należy podkreślić, że wszystko to jest przedmiotem rewizji. Oznacza to, że za pomocą różnych modułów, które jeszcze bardziej skutecznie czynią strój.

Będąc częścią ogromnej armii, nie należy zapominać, aby dbać nie tylko w ogólnym interesie, lecz przede wszystkim na jego rozwój. Będziesz pompy swoją postać, zwiększając parametry takie jak wytrzymałość, zdrowie, dokładności, zakresu, wytrzymałości, inteligencji i innych. Przy okazji, wszystkie niezbędne informacje na temat charakteru jest wyświetlana w aktach osobowych. Oprócz środków wydajności tutaj działo statystyki bojowe, nagrody otrzymali, pełną biografię.

Podlegające Online w Strefie można znaleźć wiele ciekawych rzeczy, każda przeszła bitwa na długo pamiętać. Pośpiesz się, aby dołączyć do społeczności graczy i spróbować życia w postapokalipsticheskom świecie!