Zakładki

Age of Conan: Rise of the Godslayer

Alternatywne nazwy: Age of Conan: Rise of the Godslayer

Rise Gra w Godslayer - pierwszy dodatek do gry wieloosobowej fabularna gry Age of Conan, które już stały się popularne wśród użytkowników. Deweloper projektu - firma Funcom. Twórcy chcieli stworzyć komfortowe świat wirtualny, który będzie zabawa spędzić wolny czas, a użytkownicy, którzy mogą zaskoczyć wiele unikalnych funkcji. Postępowanie tej spółki nie były daremne, zanim wypełnione ekscytujących wydarzeń, różnorodne, kolorowe, dynamiczne, alternatywy i ekscytujących walk PvP wypełnionych świat. Ci są transportowane do tajemniczej przestrzeni egzotycznych młynów nazwie Khitai. Tutaj znajdziesz się w atmosferze odpowiedniego smaku orientalnym. Po przekazać Tortage obszary począwszy, będą mogli przejść do nowych ziem. Wszystko, co musisz kapitana homologacji. Wspiąć się na pokład statku, aby odbyć podróż, jeśli będzie kupić mu bilet lub zatrudnić ochroniarza. Przy okazji, jeśli pływają jako ochroniarz, oczekują z drogi i nieoczekiwane zadania, które będą musieli sobie poradzić. Awans na twardym podłożu, by znaleźć się na pustyni. To jest miejsce, w którym występują burze piaskowe i bardzo chętnie czuć koczowniczy gang. Na horyzoncie widać Great Wall Khitan, ale nadal powinien dostać. Jak zaczniesz to? I pamiętaj, że ta gra nie jest tylko początek, tak szybki, cały gameplay wypełniony zawrotnej wydarzeń!

Pobierz Wiek z Conan : Rise z [ _2_] Godslayer Nie będzie mógł, jeśli komputer spełnia następujące wymagania systemowe: System operacyjny Windows XP / Vista, procesor Pentium IV 3 GHz, DirectX 10; karta graficzna z 128 MB i 1 GB pamięci RAM. Wiek z Conan : Rise z [ _2_] Godslayer Rosyjska wersja - nowe możliwości, poprawę istniejącego konta, oryginalna gra, a także dostęp do zmiany, brak poprzedniego niedoskonałości gry. Aby korzystać z tej rozgrywki niepewną, z piękną grafiką i realistycznym realizacji imprez gry, należy kupić Wiek z Conan : [ _7_] Rise z Godslayer . Tak, dodatek wynagrodzenia, ale wierzę, że będzie to uzasadnić wydane pieniądze!

Uruchamianie Wiek z Conan : Rise z [ _2_] Godslayer gry, będziesz mógł się rozwijać zgodnie z tym, co najbardziej atrakcyjne dla Ciebie. Alternatywny system rozwoju pozwala unikalizirovat swojej postaci. Wyobraź sobie - jesteś nikt inny nie będzie wyglądać! Zacznij niedoświadczonego żółtodzioba i ostatecznie stać się najwyższej klasy fighter - dobrze, że może być najbardziej atrakcyjna dla tych, których ambicją jest bita na krawędzi? Pokaż innym, co jesteś w stanie za pomocą nowego dodatku!

Na dobry początek wojny rozwija. Świat rozszarpany różnych frakcji, każda z własnym celu. Na przykład, Crimson Circle przeraża wszystkich mieszkańców imperium, bo nikt nie wie, co będzie wyrzucić tych kreatorów w następnej chwili, Last Legion, pod dowództwem gen. chciwy i obsesyjnie jak chronić Wielki Mur, i kruche Blade - to nic innego, jako profesjonalny zabójca który może pracować spokojnie i profesjonalnie. Gra ma aż 10 frakcji. I wybierz stronę, którą chcesz walczyć można samemu. Dołącz do tych, którzy są godni w swojej opinii i realizować wspólne cele, nie zapominając dbać o osobistej karierze.

Gra Wiek z Conan - Rise z [ _2_] Godslayer oferuje wiele ciekawych miejsc pracy, poznać nowych potworów i bossów, możliwość oswajania nie wcześniej dostępne takie naezdnyh zwierzęta, takie jak tygrys i wilk. Udział w licznych bitwach, będzie gromadzić doświadczenia i otrzymać nagrodę przydatnych przedmiotów. Rewolucja miała miejsce, a także stosunkowo sprzęt. Teraz gracz ma naprawdę godne wyboru, ale wciąż wystarczającą zachętą do podjęcia szansę pójść do jaskini w nadziei uzyskania epickie drobiazgi. Przy okazji, dalej do przodu, tym trudniejsze staje się, ale również nagrody, odpowiednio szacunku.

Zdobądź klucz aktywacyjny nie tracąc czasu, aby rozpocząć odtwarzanie Wiek z Conan : Rise z Godslayer . A potem, zanim będziesz nigdy pytanie, co robić w wolnym czasie. Będzie dążyć do powrotu do świata gry, ponieważ tutaj można uzyskać ogromną ilość pozytywnych emocji! Powodzenia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more