Zakładki

WAR

Alternatywne nazwy: I wojna

A. War Online - za darmo multiplayer cRPG stworzona przez programistów z gatunku science fiction.

Gra online A. WAR nie podnieść do potęgi wysokimi wymaganiami komputera. Potrzebny jest dostęp do Internetu i przeglądarka. Deweloperzy zalecamy korzystanie z przeglądarki Mozilla Firefox. Przeglądarka musi akceptować pliki cookie, a to musi być aktywowany JavaScript.

Przyłącz się do gry A. Wojna jest dość proste. Trzeba będzie wprowadzić nazwę, pod którą będziesz wiedzieć w grze, hasło, adres e-mail. Rejestracja A. WAR poprosi wybrać płeć swojej postaci (może różnić się od Ciebie), i zgadzam się z warunkami tej umowy. Dodatkowo można wybrać jeden z kilku światów.

Kiedy grasz A. WAR Online, twoja postać będzie miała pewne cechy, które w grze o nazwie "statystyki". Te cechy

- Agility (czyli jak będzie uniknąć ataków)

- Dokładność (tj. jak prawdziwe dostaniesz do wroga)

- Prędkość (liczba uderzeń na jednostkę czasu)

- Hartowanie (zwiększa pancerz i jest antiskorostyu)

- Wytrzymałość (ile można trwać w walce).

Na początku gry będziesz miał cztery kredyty, które można wydać na poprawę ich wydajności. Twoje umiejętności będą rosły wraz ze wzrostem poziomu. Poziom wcierać w zależności od doświadczenia do pisania, że ​​kiedy grasz w gry online A. Wojna, otrzymasz albo w trakcie walki jeden na jeden, lub w czasie pojedynczych ataków, wykonując jakieś zadanie.

A. WAR gra online posiada ciekawą funkcję o nazwie Bitwa bezpieczeństwa. Po walce jeden na jednego swojego bohatera jest bezpieczny od ataków na godzinę. Ten czas można przeznaczyć na własny rozwój. Po każdej walce trzeba przywrócić zdrowie, i tutaj, gdy dopiero zaczynasz grać A. Wojna, będziesz miał przewagę - włącznie trzeciego poziomu można to zrobić za darmo w szpitalu. Następnie trzeba bulić za leki.

Po udanym ataku na kogoś trzeba będzie dodatkowych pieniędzy, a oni mogą zaopatrzyć się w różne rzeczy, które można następnie użyć lub sprzedać nadwyżkę na rynku. Bazar cieszył przez wielu graczy, ponieważ jest to bardziej opłacalne niż zakup rzeczy z Trader - postaci komputera.

W celu A. WAR grać i rozwijać, konieczne jest do wykonywania instrukcji, które są podane w administracji wojskowej. Możesz wybrać poziom trudności zamówienia - od prostych do złożonych. Czy można dostać się do uruchomienia to będzie konieczne, aby zrobić kilka najazdów i tyle może dla jednego. Jedno zamówienie jest realizowane w ciągu 10 minut. Do realizacji zamówienia, w zależności od jego stopnia złożoności, można uzyskać

- Pieniądze

- Diamenty

- Żetony Tajemnicze (na zakup specjalnych rzeczy w tajemniczym sklepie)

- Sława Punkty

- Artefakty

- Co.

Ponadto, będziesz miał własne mieszkanie, w którym będzie można zmienić meble, i że będzie można odzyskać siły życiowe.

Zaczynając od 7 poziomu będzie można przyłączyć się do klanu - Wspólnota gry zawodników, zjednoczonych wspólnym celem.

Gra A. WAR Online ma inną funkcję - gdy jesteś daleko on-line, twoja postać może pracować na giełdzie i zarabiać na nim.

A. Rejestracja WAR zabierze Cię do planety Meador, co prowadzi przyjdzie z potężnym i samo rozwijającego sztucznej inteligencji i robotów.

Saskatoon prowadzone na wielu serwerach

- Cztery Rosyjski

- Jedna międzynarodowa.

Udowodnij, że należą do najlepszych zawodników walczących maszyny zbuntował potężny komputer!