Zakładki

Aika Online

Alternatywne nazwy: Ike żywo

Gra online Aika - to ciekawe, na dużą skalę MMORPG gry rozbudowany system PvP, który pozwoli Ci wziąć udział w bitwach na wielką skalę, w których można uczestniczyć tysiące graczy na każdej stronie. Aika gier online jest wysoko ceniony za prosty w obsłudze i ładny interfejs, dobrze rozwiniętej historii świata. W grze można znaleźć wiele ciekawych rzeczy: Rewolucja, oblężenia wrogich zamków i walki o skarb cudzej. W celu odtworzenia Aika Internecie wystarczy zarejestrować się i pobrać klienta, który jest tylko 32 megabajtów.

Dołącz do gry Aika online jest prosta: naciśnij przycisk rejestracji, która znajduje się po lewej stronie głównej i kliknij kartę o tej samej nazwie. Na Aika rejestracji online wpisać swój adres e-mail, hasło wymyślić, przeczytać i zaakceptować umowę użytkownika i naciśnięciu przycisku w celu zarejestrowania. Aika rejestracja online można zrobić w inny sposób - za pośrednictwem sieci społecznej Vkontakte. W tym przypadku, aplikacja poprosi GameNet dostęp do ogólnych informacji w swoim profilu w dowolnym momencie. Po udanej rejestracji, możesz przejść do zakładki, w której użytkownik zostanie poproszony, aby pobrać klienta gry. Następnie musisz przejść przez prosty proces instalacji klienta Aika online, który zajmuje kilka minut.

Graj Aika Online jest to możliwe tylko na serwerze Świata. Następnie wybieramy jedną z pięciu gier narodu, z których każdy znajduje się w oddzielnej części. Tak Imber - it wojownicy, Keront - narodem handlowców, Therion odnosi się do Demokratów, dla obywateli Akris typowym buntowniczego ducha i pragnienie niezależności, populacja Flamma osiągnąć cel za pomocą różnych sztuczek. Naprzeciwko najpopularniejszym narodu widać małą koronę. Należy także wybrać tryb PvP lub PvE. Wybór trybu PVP pozwala atakować innych postaci w grze. Po zdefiniowaniu trybu naród i odtwarzania, wybierz jeden z sześciu obecnie proponowanego charakteru gry, a tym samym określenia swojej przyszłości w grze. Wojownik specjalizuje się w sztuce walki wręcz, Paladyn używa białej magii, czarodziej może się krytyczne uderzenie wroga, kapłanka może traktować inne bafnut lub, gdy jest to konieczne, za pomocą strzałek w walce ciężkich broni liczyły i pistoler cieszy pistolety na krótszych dystansach.

Aika online gra jest tradycyjny dla tego rodzaju procesu gry - wyrównywanie różne sposoby, a także nabywaniu broni i zbroi. Warto zauważyć, że gra wzrosła tylko umiejętności z mentorów w swoim mieście, a nie automatycznie. Trzeba podjąć różne zadania, zabijać potwory, zbieraj wypadł z nich i sprzedać im rzeczy. W Aika online może zebrać grupę podobnie myślących i iść na rajdach w lochu, a twoja postać po osiągnięciu poziomu 45, możesz iść z przyjaciółmi swego narodu w ataku na innego narodu. Jeśli wygrasz, możesz stać się właścicielem różnych artefaktów, które mogą być umarzane na nagrody.

Aby grać w gry online, Aika nie nudzili, twórcy sugerują masz skrzydlatego pomocnika - debata. Aby to zrobić, trzeba wykonać specjalny quest. Następnie wybierz element obrad istniejącej pompy jej iść równolegle z jego charakteru. Po poziomie 40, będziesz mógł kupić wierzchowca. Wszystkie gry lakatsiyah Aika Internecie istnieją znaki, które mogą utrzymać się z gry przed pójściem do określonej lokalizacji. W Aika gry online lubi grać dla tych, którzy cenią sobie dowcipy, humor i bitwę. Zabawka jest bardzo zajęty i nie pozwoli ty i twoi znajomi się nudzić.