Zakładki

Aion Online

Alternatywne nazwy: Aion Online

Gra online Aion: Tower of wieczności - gra online multiplayer, które mogą rozwijać się zarówno na ziemi, jak iw powietrzu. Twórcy Aion: The Tower of wieczność forum połączeniu Warcraft i Lineage 2, tworząc tym samym nową, niezwykle piękny świat. Gra odbywa się w Atrei - świat raz zjednoczeni, ale w wyniku różnych zawirowań, podzielonych na dwie rasy: Elyos i Asmodian, sprzeciw i Balaur. Dołącz do gry Aion: Tower of wieczności jest nieco inna od tej normy. Najpierw musisz pobrać kartę pliki klienta gry i uruchomić go od konfiguracji komputera. Najpierw trzeba przeczytać umowę licencyjną, a następnie wypełnienie prostego rejestracji. Aion: The Tower of wieczność wyboru standardowe wniosków o dane: adres e-mail, login i hasło. Po naciśnięciu Aion rejestru: Wieża wieczności jest gotowy do użycia. Aby grać w gry online Aion: The Tower of wieczność, musisz wybrać postać. Tworzenie postaci w grze, niezależnie od rasy, reprezentowana przez czterech szkół (wojowników, magów, kapłanów i harcerzy), oraz w każdej szkole są dwie klasy. Dlatego podczas tworzenia postaci w grze Aion: The Tower of wieczność Internecie fascynującego. Szczegółowy rozwój małych rzeczy, które mogą sprawić, charakter prawdziwie niepowtarzalny wygląd na etapie wyboru nie pozostawia obojętnym nawet bywalec MMORPG i możliwość gry z wielkością znaku zostanie zapamiętany na długo. Pierwotnie w Aion gry: wieża wieczności Internecie wybrać klasę postaci, w zależności od kierunku, w którym masz zamiar go rozwijać. Główne cechy wojownika są siła i wytrzymałość. Wojownik w dalszym rozwoju może stać się gladiatorem lub opiekun. Mag jest bardzo wrażliwe, ale w tym samym czasie ma ogromny potencjał atakujących. Mag może stać się magiem lub pudru. Kapłan jest wspieranie postaci na polu bitwy. Osiągając swój szczyt, kapłan może stać się uzdrowicielem lub mag. Scout jest sprytny i szybki zabójca z silnym atakiem i słabych umiejętności obronnych. Scout może rozwijać się w obu zabójcy stronie.

Zdefiniowane postać mamy do wyboru kto grać: dla Elyos lub Asmodian światła w ciemności. Trzeci wyścig - Balaurowie nie jest gra. Z sześciu proponowanych specjalności (produkcją broni i zbroi, alchemia, gotowanie, krawiec i rzemieślniczych) postać może rozwijać wszystkie sześć, ale nie zapominaj, że w miarę możliwości rozwijać więcej niż dwóch zawodów jest mało prawdopodobne.

Aion: Tower of wieczności gry online umożliwia postać nabywa skrzydła osiągając poziom dwunasty. Warto pamiętać, że po prostu nie będą latać przez długi czas, a ta umiejętność będzie musiał rozwijać specjalne umiejętności i skrzydła pompy. Gry Aion: Tower of wieczności Internecie zastanawiasz jak loty okazją do zbierania różnych przedmiotów, które są ukryte nad chmurami Ci, i mogą być używane lub sprzedawane, a także okazją do przeprowadzenia skrzydła walce w powietrzu, a jeśli to konieczne, aby uciec od Balaur skrzydła są niezastąpionym elementem. Po osiągnięciu 25 poziomu postaci w Aion: Tower of wieczności gry staje się o wiele bardziej interesujące. Od tej chwili twój charakter gry jest dozwolone do udziału w walkach PvP między prawdziwymi ludźmi na miejscu Otchłani, gdzie za zabicie znaków można zarobić Abyss Points, za które będzie można w przyszłości kupić ciekawe rzeczy.

Gry Aion: Tower of wieczności będzie odwoływać się do wszystkich fanów MMORPG. Gra oddaje jej piękno, a po doświadczeniach walki w powietrzu, kiedy można latać w obliczu wroga w sercu staje się ciepły i lekki, a ja chcę powtórzyć ten wyczyn wiele razy.