Zakładki

Air Conflicts: Pacific nośnikami. Asa Pacyfiku

Alternatywne nazwy: Air Conflicts: Pacific nośnikami. Asa Pacyfiku

Procesor: Intel Core 2 Duo @ 2. 0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4200 +

Pamięć RAM: 1 GB

Wideo: 256 MB

Miejsce na dysku: 2 GB

Air Conflicts: Pacific Carriers - inna część komputera z elementami symulacji zręcznościowej lotu samolotu od czasu II wojny światowej. Gry Air Conflicts: Pacific Carriers, znany w Rosji jako Aces of the Pacific przenosi nas na front walk między siłami amerykańskimi i japońskimi w przestrzeni Pacyfiku. Gra Aces Oceanu Spokojnego pochodzi, jak oczekiwano w Pearl Bay, lepiej znany jako Pearl Harbor, gdzie, po japońskim ataku samolotów do jednej z największych baz morskich w Stanach Zjednoczonych, Amerykanie zostali zmuszeni do udziału w globalnym konflikcie zbrojnym. Zrelaksowany wojska amerykańskie zostały zaskoczeni, ale nieco poważnego uszkodzenia oklemavshis nadal w stanie znaleźć rezerwy i dać adekwatnej odpowiedzi cesarski lotnictwa. Niepokój o tych dniach i powiedzieć nam Air Conflicts: Pacific Carriers 2012, grę, w której można latać swobodnie w słynnych próbek samolotów nie tylko w Ameryce, ale także w Japonii.

Gameplay

Dzięki zręcznościowe zarządzania komponentu w Air Conflicts: Pacific Carriers 2012 zajmuje dużo czasu opanowania go. Asa Pacyfiku będzie zarządzać jego skrzydlatego latający zabójcę tylko jeden ruch kursora myszy, który będzie odpowiedzialny za kierunek lotu, i dwa przyciski będą używać broni i bomb odpowiedzialnych za szkodę. W trakcie kilku misji zawodnik w grze Air Conflicts: Pacific Przewoźnicy nie mają czasu, aby spotkać się z siłami wroga w walkach powietrznych lub leciał na niskim poziomie lotu lotnisk bombowych i wrogich okrętów. Tylko gra Air Conflicts: Pacific Carriers oferuje trzy różne rodzaje technologii AIR - szybkie i lekkie myśliwce, bombowce torpedowe do zwalczania celów powierzchniowych i bombowców nurkujących na lotniskach bombowych i portów. Istnieje prosty wzór do naśladowania, w którym gracz będzie naliczane doświadczenie a misje w dążenie do niego drugi będzie dostępny dla niezwykłego samolotu kamuflażu lub kilka nowych broni. Gra Aces Oceanu Spokojnego oraz posiada komponent strategiczny, w którym gracz może kontrolować całą eskadrę samolotów na raz z góry przez każde z nich na broń i podczas bitwy, aby przełączyć się z jednego samolotu do drugiego. Przełącznik może ci pomóc, jeśli w przypadku działań wojennych jesteś wyczerpany amunicji. Wymiana samolot, będziesz z powrotem w biznesie i komputer asystent w tym czasie będzie miał czasu na lot do lotniska, na kolejną porcję amunicji na pokładzie swoich pistoletów.

Wygląd i rozgrywek w sieci

Wykonać misje do eliminacji wroga wybiegu podwodny lub anteny naziemne urządzenia i bombardowania celów, zostaną rozcieńczone bardzo atrakcyjny wygląd. Opcje gry mają szeroki listę opcji, aby można było zorganizować na życzenie dla siebie po prostu uczta dla oczu. Po wykonaniu wszystkich zadań kampanii dla pojedynczego gracza będzie biegać się do bitwy, w której "kontynuacja bankiecie" jest dostępne wszystkie karty w trybie kampanii dla pojedynczego gracza parę razy sieci.