Zakładki

AirRivals

Alternatywne nazwy: AirRivals

AirRivals Online - darmowa gra online multiplayer to symulator walk powietrznych w futurystycznym wojownika. Oczywiście, co AirRivals gra online należy do gatunku "symulacji" nie oznacza, że ​​piloci Sił Powietrznych będzie w stanie kiedykolwiek odwiedzić ster samolotu w grze, ale zarządzanie i funkcjonalność dostępna dla gracza, to jest godne tego gatunku gry.

Nie Zarejestrowany w AirRivals gry zajmuje wiele czasu. Musisz podać swój adres e-mail, pseudonim i hasło, aby uzyskać dostęp do konta, a następnie włączyć je klikając na link z e-mail.

AirRivals - gra online, która nie pozwala się nudzić. System sterowania samolotu we własnym interesie: gracz może połączyć się z normalnych manewrów akrobacyjnych ruchowych zapamiętane i zróżnicowane w czasie, aby wydostać się z walki bez szwanku, a nawet zestrzelić wroga.

Avialyubiteley będzie mile zaskoczony przez ogromny wybór części zamiennych do samolotów, niesamowity arsenał broni i różnych grywalnych klas samolotów. Bombowce, myśliwce, atakują wszystkie AirRivals gra online zawiera pełny, nie ma nawet samolot ... zbiornik! Taki samolot może walczyć w powietrzu i na ziemi.

Pomimo faktu, że będzie grać w AirRivals gry grafiki online w gry jest na przyzwoitym poziomie. Bardzo wysoka jakość prześledzić model samolotu, a co najciekawsze - lokalizacje krajobrazu. Zazwyczaj w tych uwagi gier okolic otrzymał bardzo mało, ponieważ obraz jest bardzo dynamiczny, a gracz w widoku strefy nie skupia. Ale gdy grasz AirRivals i natychmiast zrozumieć, co - prawdziwą przyjemność z lotu nad pięknymi wzgórzami lub niekończących kolorowe pola porozrzucane głazy. Efekty wizualne umiejętności w walce wykonane ascetyczne i krzykliwe, ale konieczne jest, aby oddać hołd tym gatunku. To wciąż symulator.

Gra na czas pierwszy wymaga przyzwyczajenia, ale po kilku godzinach to trudno sobie wyobrazić inny sposób koordynowania samolotu. Ogólnie rzecz biorąc, warto zauważyć, że po prostu zrobił to unikalny system sterowania, który tak szybko stają się związane, i sprawia, że ​​gra utrzymanie zainteresowania i pobudza na coraz więcej misji bojowych.

Wszystkie bronie w grze można poprawić bez pozwolenia. Z rozwiązania stają się dostępne nowe rodzaje części zamiennych, obudów rosnące poziomy. Dodatkowo, każdy nowy poziom można zwiększyć niektóre z podstawowych parametrów, takich jak charakter ochrony ataku, tarcza, ducha, paliw i energii.

System społeczny w AirRivals gry pracował całkiem dobrze, z wyjątkiem stowarzyszeń lokalnych grup lub stałego gildii, gracze otrzymują możliwość rywalizacji ze sobą w walce na arenie, które przynoszą ogromne rankingu Plus i charakteru. Tak więc, gdy Bi rozpocząć grę AirRivals online, każdy pilot niepowtarzalną okazję, aby udowodnić wszystkim, że jest najsilniejszy w grze. Dla wszystkich, którzy odważyli się zagrać AirRivals nawet okazję do walki z bossami, połączył siły z członkami gildii lub przelotnych rodzimych sojuszników. Zgadzam się, bardzo ciekawe rozwiązanie do gier, których cechą jest sklep akcesoria z symulatorów.

Jeśli masz całe życie marzy o niebie, nie marudzić, bo aby grać w AirRivals, nie trzeba instalować dodatkowych klientów i AirRivals rejestracji trwa tylko kilka minut! Chmury i niech nie będzie limitu dla Ciebie!