Zakładki

Alamanda

Alternatywne nazwy: ALAMANDI

Alamandi gra online stworzona dla miłośników wszelkiego rodzaju zagadki, które są montowane w jednym miejscu.

Aby grać w gry online Alamandi należy pobrać i zainstalować klienta gry. Po uruchomieniu pobranego programu, trzeba się zarejestrować. Dołącz do gry Alamandi bardzo prosta. Na początek, trzeba przeczytać umowę użytkownika i porozumienie w sprawie ochrony danych, a następnie wybierz opcję, aby utworzyć nową postać. W formularzu rejestracyjnym Alamandi trzeba wymyślić unikatową nazwę znaku, dodać hasło i e-mail, które mogą być przydatne w przypadku utraty hasła. Następnie trochę pomarzyć, stworzyć własną postać gier, rozwija swój obraz w szczegółach: fryzura, kolor skóry, włosów i oczu, kształt nosa i ust, wyginać brwi, podnieść ubrania i buty. Na tym Alamandi rejestracji on-line jest ponad, a dostać się do centralnego placu. Po krótkim treningu można zacząć w pełni Alamandi gry.

Gra online Alamandi oferują wziąć udział w ośmiu różnych typów mini gier. Główną cechą Alamandi online jest, że twoi nieprzyjaciele w grze są prawdziwi ludzie, a nie komputer.

Zagraj w gry online Alamandi najlepszych przyjaciół, możesz komunikować się z gry utworzonej funkcji specjalnych. Poruszanie się po mieście w balonie Alamandi używasz pomysłowość i opieki, można zarobić góry złotych monet i kamieni szlachetnych, z których możesz wyposażyć swój ogród i zmieniają swoją postać w trakcie gry Alamandi.

Oferuje Alamandi gra online wybrać do gustu mini-gier. Żółwie gry jest to, że najpierw złożyć do miski pięciu żółwi, zbierając serię trzech lub czterech żetonów do błędów, które znikają.

Pojedynek labirynt gra w swej istocie jest gra tag, gdzie trzeba posiadać skarby kreatora.

Gra Zbieranie i roztrzaskać jest to, że trzeba szybko zebrać wszystkie sześć postaci, które zostały przedstawione na początku meczu.

W biegu owiec trzeba zarządzać owcę, więc ona klejnoty złote monety, które znajdują się na drodze i skakać przez przeszkody.

W pamięci, która wygrywa pierwszy usuwa z pola wszystkie pary kart.

Bingo - gra oparta na zasadzie bingo. Kto miał rywali, aby zamknąć wiersz pionowo lub poziomo, lub wzór, który jest czerwony, czy cała karta.

Kasyno gry jest emulator gier w kasynie: stawką są klejnoty, a gracze po kolei.

Kot i mysz wszyscy gracze grają na myszy. Grać na boisku z kości. Mysz idzie, jeśli kości spaść 1-4, kot idzie, jeśli wyrzuci 5-6. Jeśli zespół przyniósł myszy, aby wyjść, nagroda jest dzielona pomiędzy wszystkich członków zespołu.

Alamandi Graj z prawdziwymi graczami jak rywali i zespołu odwołania do wszystkich fanów mini-gier. Raz w fascynujący świat Alamandi, czekasz na prawdziwej przygody i wiele nowych i ciekawych przyjaciół.