Zakładki

Allods Online

Alternatywne nazwy: Allods Online

Allods Online - jest to pierwszy naprawdę warto grać rosyjscy twórcy światowej sławy. Niestety, rosyjskie gry MMORPG nie są dużo użytkowników zachwyt, ale gra online Rage - jest to wyraźnie wyjątek od reguły. Poprzez szeroko zakrojone badania w celu wyeliminowania wszelkiego rodzaju wady, programiści wykonali wielką pracę, która zaowocowała - gry Allods Online spowodował zamieszanie wokół ciebie!

Przyłącz się do gry Rage działa na standardowym systemie dla tego rodzaju gier. Aby rozpocząć musisz pobrać klienta, czy też istnieje możliwość, aby go kupić, a jednocześnie wraz z pewną rezerwą "lokalnej walucie". Rejestracja Allods Online obejmuje również stworzenie swojego profilu na stronie. Więc po rejestracji Rage zakończona, można przejść bezpośrednio do gry.

Następnie, należy określić jej charakter, że najpierw pozwoli dość trudne. Tutaj musisz wybrać, która klasa, rasa, a stronami konfliktu będą traktować podwładnego. Graj w gry Rage jest dostępny dla dwóch frakcji - Imperium i Ligi. Naturalnie wszystkie charakteryzują się własną unikalność, a zatem każda ma swój charakter korzyści. Również na początku gry musisz wybrać wygląd bohatera, co należy traktować poważnie, ponieważ gra będzie zmienić wygląd niemożliwe. Gra ma sześć parametrów wyboru postaci. A jeśli grasz dla pogan, i będzie musiał podać swoje imię zwierzaka.

Ponadto możliwe rasy i klasy. Allods Online to gra, gdzie w Imperium następujące rasy: Orcs, Hadagantsi i rebeliantów. Gra w Lidze, można wybrać: Elfy gibberlingom, Kaniytsev. Naturalnie, wybierając postać, musisz zrozumieć, że każdy z nich ma swoje zalety i wady. Koniecznością Wybierz postać, która najlepiej pasuje do Twojego stylu gry.

Zagraj w grę Allods Online, można do następujących klas: czarodziej, Scout, Warrior, Mystic, templariuszy, Priest, pogańskich i Nekromanty.

Całkiem dobry pomaga grać Wściekłość sklep wpłaty, który jest nazywany również sklep z osobliwościami. Jest możliwe, aby kupić wszystko, pragnienia duszy, z różnych mikstur i umiejętności, a skończywszy na różnych akcesoriów do samochodu astralnego. Możesz też kupić różne rodzaje pomocy w rzemiośle i niepowtarzalny styl jego charakteru.

Ciekawą cechą gry jest mieć wesela. Jeśli chcesz, aby twoja postać staje się coraz bardziej przyjazny do charakteru swojego chłopaka lub dziewczynę, można rozmawiać w grze, aby zakończyć ten święty związek.

Obfitości Gra różnych rzeczy, które można uzyskać za wykonanie zadań wybranych mobów i wiele innych, w których. W przypadku braku niezbędnych rzeczy, zawsze możesz skorzystać z aukcji, gdzie jest prawie wszystko.

Jest dość trudne w grze jest wyrównanie. Jeśli początkowe poziomy, to nadal znośne, starszy - po prostu zabójczy! W związku z tym, bez pomocy magazynu Donata nie.

Podnosi możliwość korzystania z bohaterem może kult różnych bogów. Aby to zrobić musisz kupić specjalne przedmioty ze sklepu Donato i mirrę substancji, dla których będzie opłata walutę gry. Ale wynik jest tego warte! Zysk, takich jak uszkodzenia przez 50% jest całkiem imponująca.

W grze istnieje siedem zawodów. Można je z grubsza podzielić na te, które produkowane są elementy, a te zasoby, które są zbierane.

Ważnym aspektem gry jest twoja reputacja. Możesz go odebrać przerywania potwory lub wykonywania różnych zadań. Chcesz mieć największą renomą w tej czy innej frakcji, jak to wpływa na wielkość premii, że otrzymasz od niego.

Cechą gry jest również ujawnione "rosyjski" temat, który nie jest zły powołany do życia. Nie dość przyzwyczajeni, aby zobaczyć Orc spacerując ulicami lat 50., ale zgadzam się, że każda gra powinna być "punktem" w tej grze jest charakterystyczny. Allods online gra jest całkowicie darmowa, ale w celu przyspieszenia procesu rozwoju postaci i "pewnie stanąć na nogi" w sklepie dostępne Donato. Oczywiście, za wszystko, co ułatwia życie do zapłaty, a nie wyjątkiem jest sklep Donato.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more