Zakładki

Alfa Empire

Alternatywne nazwy: Imperium alfa

Alpha Imperium Internecie - strategiczne zabawka dla przeglądarki uwagę graczy, ekscytujące miejsca na dużą skalę bitew o kontrolę galaktyki Alpha. W tej najbardziej fascynującej i fantastycznej fabuły z grafiki w dowolnym stylu fanów fantasy, po prostu nie są w stanie opuścić obojętny!

W celu oceny najnowszą technologię, która jest wykonana z wykorzystaniem Alpha imperium gra online, komputer musi spełniać następujące minimalne wymagania systemowe:

1. Procesor: Pentium 133 MHz (lub podobny);

2. Pamięć wewnętrzna 16 MB;

3. Wolnego miejsca na dysku - 60 MB.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, tutaj, aby przejść do formularza rejestracyjnego w gry Alpha Imperium:

Enter logowania - nazwa, że ​​trzeba grać Alpha imperium;

Prawidłowy adres e-mail, aby otrzymywać wiadomości z gry lub odzyskiwania hasła;

Użyj hasła,

Potwierdź hasło;

Wprowadź angielskie słowa widoczne na obrazku.

Naciśnięcie "Start Game" etap Alpha Imperium uzupełnia rejestracji online. Kolejny etap - wybór w grze ras, krótkie opisy, które można zobaczyć na oficjalnej stronie przed wyjazdem do strony rejestracji Athanaton:

1) Terranie (oni - ludzie) - większość młodych lokalnym wyścigu, ale już zapowiedział, że zamierza kontrolować obszar przestrzeni. Charakterystyczną cechą - połączenie pancerza / mocy / prędkości - pozwala im zdobyć ogromne połacie przestrzeni.

2) Ksenoborgi (chrząszcze) - liczne i doskonale dostosować wyścig, w którym Alpha Imperium grać dość ciekawe, jak odzyskać szybciej niż wszystkich zdrowia i energii, mają największy rozprzestrzenianiu się uszkodzeń i ich statków - najtańsze.

3) Drakkar - bardzo starożytny, ale nie-ludzka, rasa. Uważają się za lepszych od innych ras, które, ich zdaniem, prawie nie różni się od zwierząt. Najbardziej odpowiedni dla tych, którzy zamierzają wziąć udział w grze, nie więcej niż 1-2 razy dziennie jak statki Drakkar najwolniejszych gromadzić energię, ale wielu. Ponadto, jeśli nie aspirują do gry on-line Alpha Imperium częste ataki na obczyźnie, ale po prostu chcesz spokojnie rozwijać się w ich systemie, tylko uciekają na przymusowe obrony - ten wyścig będzie dla Państwa najlepsze.

Tak, zdecydowaliśmy się na "popularne" i zaczął w końcu grać w gry Alpha imperium w Internecie. Co można zobaczyć w pierwszej kolejności:

-Star;

Planet;

Kilka asteroidy.

W tym momencie pojawi się w sektorze gospodarstw domowych ("Metropolis") - Twoja osobista przestrzeń, ale masz, gdzie nikt nie może. Główna gra sama akcja Alpha Online rozgrywa się w Imperium wspólnej galaktyki składającej się z wielu sektorów, które pomieścić od trzech do siedmiu planet każdy. Aby dostać się do ogólnego galaktyki, otwartego portalu i wysłać go przez kolonizatora.

Najważniejsze, co warto pamiętać:

W metropolii nie może się nie jeden, ale,

Słaby-poprzez portal może przejść tylko kolonizatora i rozpoznania;

Można siedzieć całe życie w metropolii, ale najprawdopodobniej, otrzymasz zmęczony. Ustanowienia kolonii! Zwłaszcza bez kolonii, gra będzie sensu;

Mapa nie może znaleźć system tylko dlatego, że nie ma.

Porządek rzeczy, które dyktuje online gry Alpha imperium, sprowadza się do następujących działań: oszczędzać zasoby, do badania technologii trójwymiarowej technologii drzewo do poprawy planety i skolonizować nową flotę budować! Zdecydowanie coś robić i gdzie się rozwijać, więc ... zapraszamy do miejsca na pokładzie!

Te