Zakładki

Zły Zwierzęta

Alternatywne nazwy: Angry Animals, zły zwierzęta

Angri Patsy gry z piękną grafiką i ciekawej fabuły pozwala zanurzyć się w cudownym baśniowego świata pełnego przygód i walki. "Miliony lat temu, małe zwierzęta, cieszyć się życiem na Ziemi. Ale ... "- tymi słowami zaczyna się jeden z najgorszych drapieżników i roślinożerców konfrontacje. I teraz to jest twój czas, aby interweniować w celu przywrócenia porządku i przywrócić równowagę.

Przyłącz się do gry Angry Zwierzęta prosty: najpierw musisz wybrać imię i płeć postaci, a następnie wybierz Widok - koty, wiewiórki czy pingwiny. Budynki zbudowane białka szybciej kota szybciej wyczyszczenie terytorium i budowlanych pingwiny łatwiej tolerować atak złe dinozaury. Zły Zwierzęta rejestracja online pozwala rozważyć, jakie korzyści chcesz uzyskać - zwinność, szybkość, kat. wytrzymałość lub pingwiny białkowych. Na początku gry będzie pomoc asystenta. Jeśli grasz na koty, będą nazywać go "Kitty".

Gniewnych Zwierzęta pozwala grać z dowolnego miejsca, w którym znajduje się komputer i internet, ponieważ wymagania systemowe dla tej gry są po prostu śmieszne - dostęp do internetu, przeglądarka z obsługą Flash (Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, itp. . ), I komputer, który nie może poradzić sobie z takiej gry, jeśli to nie jest warte Muzeum Politechniki, to wkrótce.

W tej grze nie ma znaków cechy, które wpływają na wynik walk z dinozaurami: to Odwaga, wielkości, Opieka, Pielęgnacja, Przywództwo, Ukryj i według ścigać niektóre z nich są lepiej rozwinięte niż innych.

Zarejestruj gniewnych Zwierzęta zakończył mecz już się rozpoczął. Tymczasem rakieta wybuchła, a utkniesz na małej wyspie całkowicie obce planety. Po pierwsze, trzeba oczyścić teren pod budowę chwastów. Może znajdziesz kilka przydatnych zasobów podczas wykopalisk. Przede wszystkim trzeba zbudować farmę mleczną, która będzie produkować 10 jednostek mleka na godzinę.

Gniewnych Zwierzęta gra online ma następujący zestaw materiałów - drewno, metal, energii dla budynków, a także mleka i ziół, aby utrzymać zdrowe ciało. Zły Zwierzęta gra online posiada rozbudowany system questów i różnych zadań, z których pierwszy był wyczyścić miejsce do życia i zbudować farmę. Teraz możesz otrzymać zasłużoną nagrodę - 10 drewna, 10 metal, 10 i 10 mleko energii. Następnym krokiem jest budowa budynków do produkcji każdego zasobu - np. tartaku czy kopalni żelaza. Ponadto, każdy z budynków ma poprawić - na przykład, jeśli masz doświadczenie i wystarczające zasoby mogą włączyć tartak do tartaku i produkować wiele razy więcej zasobów. Ale w czasie, gdy małe miasto nie jest w stanie wytrzymać napływu drapieżników, więc zachowują się łagodnie. Następne trzeba będzie wybrać ustawienia miasta. Po schwytaniu podstawowe zasoby byłoby miło, powoli, ale zaczynają naprawy rakiet, to daje szansę na osiedlenie się księżyc, który jest tak bogaty w zasoby naturalne ci. Tymczasem Twoje miasto jest nawet wbudowany generator wiatru i jesteś gotowy do obrony, dinozaury złapać z tropu i podjąć wszelkie środki. Budować niezbędne budynki i zrobić wszystko, aby przywrócić sprawiedliwość w świecie bajki. Trzeba walczyć lub zagrasz zły zwierzęta i zrozumieć, że są pokonani.

Zagraj w gry Angry zwierzęta online i po prostu bardzo zabawne i kolorowe grafiki pozostawi tylko najlepsze wrażenia i czasu spędzonego w grze, nie wydaje się w całości spędził w shuffle. Graj w gry Angry zwierzęta lepiej z przyjaciółmi, bo razem można szybko i łatwo pokonać zło dinozaury. Ponadto gra ma ogólny rating, który pozwala zrozumieć, w jakim punkcie na świecie jesteś, i będzie w stanie pomóc lub przeszkadzać kilka innych graczy na drodze do zwycięstwa.