Zakładki

APB Reloaded Online

Alternatywne nazwy: APB Reloaded Online

APB Reloaded Internecie - nowy wciągająca gra multiplayer, mówiąc o opozycji gangów i policji. Akcja gry rozgrywa się w naszych czasach, a użytkownik ma możliwość, aby osobiście uczestniczyć w demontażu i wpłynąć na ich wynik.

Początkowo na nlayn gry APB Reloaded opracowany przez Realtime Worlds, ale po przejęciu Gamers First, została znacznie zwiększona i przyniósł do następnego poziomu. W rozwoju gry uczestniczył David Jones, który jest twórcą słynnej gry GTA.

APB Reloaded gra online ma następujące minimalne wymagania systemowe:

- System operacyjny: Windows XP,

- Procesor: Core 2 Duo 2. 13 GHz

- Pamięć RAM: 2 GB

- Wideo: 256 MB Radeon X1800;

- DirectX 9. 0s;

- Wolne miejsce na dysku: 5 GB

- Internet szybkość połączenia: 512 kbit / s.

W praktyce, te parametry ułatwiające rozgrywkę może nie wystarczyć. APB Reloaded gra online , który ma następujące zalecane wymagania:

- System operacyjny: Okna Vista / Okna 7;

- Procesor: 2. 4 GHz Intel rdzenia 2 Quad lub równoważne;

- Pamięć RAM: 4 GB;

- Karta graficzna: GeForce 8800 GT 512 MB lub równoważne;

- Szerokopasmowy Internet.

Jeśli parametry spełniają wymagania gier komputerowych może być wykonana p egistratsiya grze APB Reloaded . APB Reloaded rejestracja online zajmuje bardzo mało czasu i wykonane tak wygodne. W tej grze online, musisz wybrać "Download", a następnie pobiera plik "Zapuskatre." Gdy plik jest zainstalowany na komputerze, po prostu uruchom go i postępuj zgodnie z instrukcjami. W tym p egistratsiya APB Reloaded końce i można przejść bezpośrednio do gry.

I gras APB Reloaded Internecie pozwala użytkownikowi grać na jednej z dwóch frakcji: przestępców lub Enforcer .

Przestępców - to frakcja bandytów, są inicjatorami zbrodni w San Paro. Bandyci - te są faceci, którzy spokojnie w dobrze, nie żyją, a oni ciągle organizować różne zaburzenia, niż spowodować gwałtowną reakcję policji. Stoi po stronie bandytów, użytkownik będzie musiał wykonać dwa główne zadania gangów w mieście. Pierwsza praca nie będzie bardzo odpowiedzialna, w zasadzie wszystko zostanie zredukowane do carjacking a następnie dostarczane do właściwego miejsca, rysunek graffiti, kradzieży z narkotykami, i tym podobne. Ponieważ wszystkie te zadania, organ gracza wzrośnie i będzie mieć bardziej złożony, odpowiedzialną i niebezpieczną pracę. Oczywiście, nie będzie rosnąć, a nagroda za wykonaną pracę. I grata w online gry APB Reloaded Bandyci także interesujące ze względu na różnorodność i oryginalność pracy pobrane. Na przykład, jeśli na początku misji został oddany pracy tylko kraść i wziąć samochód na właściwym miejscu, może to być praca znacznie uzupełniony, w zależności od sytuacji, w której nie był piłkarzem. Oczywiście, sytuacja ta będzie musiała się dowiedzieć, co nie zawsze jest łatwe, ale zawsze fascynująca.

Enforcer. I grata w online gry APB Reloaded policja - to znaczy, aby chronić i bronić miasta od bandytów. Obowiązki przestępców policja połowów zawarte, że nie jest tak łatwo. Nie każdy idzie do skutecznego łapania przestępców. Gra dla policji, gracz otrzyma zadania z agencji Prentiss Tigers i pretorianów. Praca policji jest bardzo prosta i nie jest to niebezpieczne. Na przykład, zadanie dostarczyć złoto lub dużą sumę pieniędzy z punktu A do punktu B jest trudne i niebezpieczne. Pomimo samochodu pancernego i innych wzmocnionych środków bezpieczeństwa, możliwe jest, że cenny ładunek zostanie przechwycony. Pewnością bandyci już wiedzą o trasie i będzie gotowy do ataku w każdej chwili. Można, oczywiście, na oślep biec prosto do wybranego miejsca, a naedyatsya że bandyci nie mają czasu, aby odpowiednio zareagować, ale można wymyślić inną drogą, a następnie napastnicy będą polować go o wiele trudniejsze.

Grafika w tej grze na najwyższym poziomie, jak dokładnie i dojrzały system zarządzania.

, Którzy w APB Reloaded gry zdecydować użytkowników. Jedyną rzeczą, że wiemy dokładnie, co grać APB Reloaded będzie interesująca nie ważne kim grasz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more