Zakładki

ARGO

Alternatywne nazwy: ARGO

Wiele gier starają się kształtować przyszłość, która czeka nasz świat po apokalipsie. ARGO Gra oferuje widzieć świat przez pryzmat magii. Według twórców tej wersji gry, przyszłość wszechświata nie jest bez magicznej interwencji, choć niektóre pozycje w tej grze są ultranowoczesne technologie i odkrycia.

Chodzi o Wielkim Wybuchu i mutacji, które spowodowało pojawienie się na świecie z punktu widzenia dwóch dziwnych ludzi ...

Ustawy z gatunku fantasy, gry ARGO oferuje bardzo złej historii. Istotą jest to, że po katastrofie uniwersalnej skali ludzkości po prostu przestała istnieć jako klasa i przekształcił innych ras. Są dwa główne rodzaje przyszłych mieszkańców Ziemi. Pierwsi mieszkańcy - pokojowego światła istoty, które czczą dary przyrody i jej piękna, poszukiwania harmonii i bycia w ogóle nie bardzo uznają postęp technologiczny. Dzieci te przyrody skontrastowane z drugim wyścigu. Wszystko tutaj jest zbudowany na tej technologii i sprzętu, nieustające dążenie do postępu. Ten wyścig przeszedł powszechnego kataklizmu w trzewiach Ziemi, tak że poszukiwanie wiecznej harmonii im obce. Ale czczą technologii naukowych i wierzyć w to, co twoje ręce i bez pomocy sił natury stworzy idealny świat. Taka jest konflikt w stylu światów fizyków przeciwko autorów tekstów, w rzeczywistości oferty

ARGO Online Game. Który z tych światów pritknete cię? Bo teraz twoja kolej.

W ARGO rejestracja online nie przyniesie Ci kłopotów, chyba, że ​​masz dostęp do sieci światowej i adres e-mail. Wprowadź nazwę w odpowiednim polu swojego przyszłego charakteru, hasło, e-mail - to wszystko, poprosić o spotkanie. Ponadto zostanie wyświetlony monit, co robić.

Zacznij grać w gry online ARGO może być w jednym z ośmiu rzemiosła. Twoja postać może być odważny obrońca, dzielni wojownicy, bystry Adept Alchemist mądrzejszy, nieustraszony pogromca mistrzowskie Medyk, Snajper, czy dobrze określony przebiegłych dywersantów. Odporność i dość silny pięść deweloperzy dał Defenders, Warriors i, niestety, sabotażystów. Ale do ręki zdolności bojowych, na tyle dziwnie, obdarzony lekarzy i Tamers. Katsti pracują nie tylko z niektórych fretek, ale z prawdziwymi ras bojowe zwierząt. Z kolei, Snipers, adepci i alchemicy - wielkimi fanami walk postrzałowych i wziąć udział w walce z nimi, nie za dużo przy tej okazji doświadczonych graczy, nie polecam.

W ARGO może grać każdy, kto lubi ciągle kłopoty i walczyć w różnych bitwach. Oni, nawiasem mówiąc, może być kilka. Możesz iść na rajdach z innymi graczami. Więc można zapoznać się z tymi, którzy, tak jak ty, żyć w pokoju Argo. Możesz odwiedzić różne aukcje. Stamtąd Go Lucky handlowców z bardzo złym połowu, to świetny sposób, aby uzupełnić swoje zapasy niezbędne rzeczy. A gra daje Ci możliwość wyboru, powiedzmy, kolega gra. Tak, my, oczywiście, o oddziałach. Może po prostu wybrać - ważenie wszystkie ich życzenia, podnieść jeden, który będzie towarzyszył postać cała gra.

Ale jeśli złapać wroga, otrzymasz rekompensatę w postaci punktów premiowych. Ale jeśli śmierć wyprzedzać swoją postać, trzeba będzie odliczyć te punkty jako kara. Niestety, takie jest życie. Co ciekawe, w Agro ma jeden zabawny ruch - walce jeden na jednego, w którym nikt nie umiera. Więc Duelist nie może myśleć o karę śmierci dla opłat i walczyć jak nic. Nie podoba mi się charakter - pojedynek it!

Amateur życie technokratyczny i pragnienie harmonii z naturą filozoficzną, są dwie walczące między klasą na rozwój przedsięwzięcia w kategoriach gry, nie mogą być wyrzucane wraz słowem. Więc nawet jeśli naprawdę chcesz powiedzieć coś nieprzyjemnego do wroga, nie będzie działać: takie są zasady.

I w końcu na harmonogram. To jest bardzo ciekawe i kontrastowe. Nie opracowano wiele lokalizacji. Powiedzmy, można wędrować przez jaskinie z rówieśnikami i lochy, nie widzisz, a znajdziesz coś pożytecznego. W strukturach podziemnych deweloperzy ideologiczne ukryte skarby jak wirtualne pieniądze. Ale chcemy, aby znaleźć nie tylko waluty w grze, ale także, by znaleźć najważniejsze skarb - gra