Zakładki

Asterix & Przyjaciele

Alternatywne nazwy: Asterix & Przyjaciele

Gry Asterix & Przyjaciele - to jest gra o fascynującej podróży Asterixa i jego przyjaciół. Asterix & Friends Online daje wiele pozytywnych wrażeń z ich ulubionych gier dał bohaterów tej historii.

Gry Asterix & Friends Rejestracja nie stwarza żadnych trudności, oczywiście, jeśli jesteś biegły w języku angielskim. Aby zarejestrować się należy:

1. Wejść na oficjalną stronę gry.

2. Wypełnij głównej stronie witryny niezbędnych informacji o sobie.

3. Wpisz swój adres e-mail. To pole jest obowiązkowe do wypełnienia.

4. Wprowadzić specjalne hasło dla Twojego konta.

5. Aby potwierdzić hasło, musisz wprowadzić go ponownie.

6. Następnie pod tobą będzie informowany o grze. Jeśli jesteś zainteresowany czymś, postawić znak obok tych elementów.

7. Następnie naciśnij przycisk « Graj teraz za darmo » .

Drugi sposób do udziału w tej grze - jest, aby zarejestrować się przez Facebooka.

Gra Asterix i Przyjaciele to gra online, więc nie są potrzebne szczególnie potężne ustawienia osobiste komputerowe dla tej gry. Dla Ciebie, najważniejsze - to się martwić o szybki Internet.

Zagraj w Asterix & Friends Będziesz tworząc własną osadę z kolegami Galowie Asterix, Obelix, Dogmatiksu i innych znanych postaci, czego chcą.

W Asterix & Friends zagrasz przeciwko potężnego Rzymu.

W Asterix & Friends Online będzie można zaprzyjaźnić się, porozmawiać z nimi na forum, dotyczących różnych strategii, bogów galijskich i wiele innych rzeczy.

Podczas budowy domów widać, że są różne elementy, na przykład, w budowie budynków mieszkalnych muszą małe szczeliny, a do produkcji należy użyć tylko duże szczeliny.

W grze znaczenie zasobów może się szybko zmienić, najpierw trzeba będzie drewno, kamień, jedzenie, a potem nagle może wymagać innych zasobów.

Gry Asterix & Przyjaciele oferują nawet polować. Można polować na dzika do smacznym posiłku.

Aby dowiedzieć się, jak uzyskać żądane miejsce, wystarczy przesunąć wskaźnik myszy nad.

Ponieważ Galowie nie lubią spać pod gołym niebem będzie trzeba "czekać" na budowę domów dla nich.

Niektóre Galowie może być wojskowym, a jeśli budujemy im dom i zbudować włócznię lub innej broni, mogą nawet zaatakować Rzymian.

Walka Rzymian nie jest tak łatwo. Poważnie postrzegają swoją odporność. Kiedy dowiadują się, że nie chce ich słuchać, po prostu wysłać legion na swoje terytorium. Trzeba będzie się przyzwyczaić do Rzymian będzie na terenie stoczni, gdzie będzie utworzony specjalny patrol.

Będziesz miał niepowtarzalną okazję, aby szkolić swoich mieszkańców, tak że stają się one silniejsze.

Asterix i ses Amis - to gra komputerowa, która będzie przypominać o swoim dzieciństwie, a spędzony czas szukam telewizora ulubionej kreskówki Asterix i Obelix.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more