Zakładki

Athanaton

Alternatywne nazwy: Athanaton Immortal Warriors

ZANIM Athanaton Internecie - Niewidzialny świat bitew nieśmiertelnych wojowników! Nie ma wątpliwości: to bezpłatna gra przeglądarkowa nie powinny wychodzić na zewnątrz z twojej uwagi.

Athanaton gra online nie wymaga do jego uruchomienia nic niedostępnego: wystarczy mieć dostęp do Internetu oraz nowoczesne przeglądarki (Google Chrome w wersji 5. 0, FireFox 6. 0, Opera 11. 10, itp. ), Wspiera wersję Flash Player 10. 0 lub więcej.

Dołącz do gry Athanaton może zaskoczyć tych, którzy mają swoje konta w serwisach społecznościowych (Facebook, Facebook, Twitter, itp. ) Jak oni mogli wejść do gry bezpośrednio od nich. Jeśli nie należą do wyżej wymienionych użytkowników zasobów sieciowych, trzeba wypełnić tylko dwa pola:

1) Prawidłowy adres e-mail;

2) Hasło, które jest przeznaczone do ochrony konta gier przed hakerami. Jest więc pożądane, aby nie było zbyt prosty i składa się z liter i cyfr.

Skłania Następny Athanaton rejestracja online do zapoznania się i akceptuję Regulamin. Można również zapisać się, aby otrzymywać wiadomości z gry (po prostu zostawić lub usuń zaznaczenie odpowiedniego pola). Klikając na "Wyślij", można zakończyć procesu zwanego Rejestracja Athanaton.

Naprawdę Aby zacząć grać w gry online Athanaton, będzie musiał najpierw zdecydować się na serwerze (jeśli nie obchodzi, zatrzymują się na zalecane), a następnie - aby otworzyć stronę - podać swoje imię i nazwisko (nazwę uznawania na zasoby w grze) . Natychmiast Athanaton gra online monit, aby wybrać jedną z postaci, dowiedzieć się o tym, gdzie można szczegółowo, klikając na grupy żołnierzy stacjonujących przed tobą:

1) Conan - poprowadził wojsko Phoenix (doskonała ochrona nieubłagany atak +)

2) Witch Atelanta - Płomień Kawalerii (Szybkość ataku i magii moc)

3) Kratos - młot Phalanx (plus niszczycielski atak magiczny jedność)

4) Sierpień - Złoto kawalerii (główną bronią - strzałki, wypełnia duszę)

5) Richard I - Kawaleria z kuszy (opłata opancerzony)

6) Robin Hood - Soul Hunters (+ miażdżące ciśnienie wysięgnika dusza na morale wroga);

7) Beowulf - Snow Warriors (prędkość + magia, obniżenie morale wroga)

8) Orianthi - Łucznicy z tarczą śniegu (wzmocniona ochrona + "Circular zasadzki" Wypełnia przednie szeregi wroga w błąd).

Aby pociąg bohatera, musisz grać w gry online Athanaton dłuższego czasu, więc lepiej gra na co dzień uczą się rozpocząć szkolenie. Wszelkie zmiany w charakterystyce postaci i sił znajduje się wchodząc do profilu. Przy okazji, tutaj jest funkcja, jako inkarnacja bohatera. Staje się dostępne na poziomie efektywności 51. Wskazuje to na możliwość uzyskania z powrotem do gry Athanaton samego bohatera, ale pierwszy poziom, tylko jego armia będzie znacznie silniejszy, a statystyki osobiste - nie zmieni się.

Postępuj według następujących wskazówek, jeśli chcesz grać zamówienie Athanaton jest sukcesem

Upgrade liczne budynki. Dowiedz się, jak poprawić ich od początku, a nie później, na pewno żal przegapić chwil.

Wykonać zadanie, które można grać online Athanaton będzie stale dostarczać. Dla każdego zakończonego powodzeniem zadań, nie dostaniesz małą nagrodę dla swojego rozwoju.

Zatrudnij jak wielu bohaterów, jak pojawiające się możliwości.

Na oficjalnej stronie tej gry ma sekcji pomocy zatytułowanej przewodnik, który można znaleźć w każdym momencie są Państwo zainteresowani informacjami na temat gry.

I ostatnia rada: nie przegap okazji, aby się bawiliśmy! Dołącz teraz!