Zakładki

Audition 2

Alternatywne nazwy: Audishn 2, audance, audishn, audens, audishion, przesłuchanie

Audition 2 Online - jest to nowa darmowa gra online, w której gracz będzie musiał udać się do klubów nocnych i barów, biorąc udział w tańcach nocnych i spotkań towarzyskich.

Gra online Audition 2 to projekt muzyczny, w którym postać będzie nie tylko taniec, ale także do wykonywania różnych sztuczek tanecznych.

Audition 2 gra będzie interesująca, oczywiście, każdy, kto lubi tańczyć!

Aby grać w Audition 2, nie trzeba skomplikowanych Audition 2 Rejestracja online: gry online, kliknij na "Zarejestruj się" i wpisać w polach rejestracyjnych

  • Gaming logowanie
  • E-mail
  • Logowanie na forum (do komunikowania się z innymi graczami)
  • Określa płeć, datę urodzenia
  • Określ hasło

Następnie kliknij "Zarejestruj", a następnie przejść do strony pobierania klienta gry Audition 2 Online (Ta gra wymaga instalacji klienta gry, na bardziej stabilnej pracy i możliwości rozgrywki). Aby potwierdzić wielkość klienta - 2,5 GB.

Istnieją trzy sposoby, aby pobrać klienta:

1) standardową metodą (zalecane)

2) archiwum Ładowanie

3) Download Torrent

Po instalacji, można rozpocząć grę. Na to, Rejestracja Audition 2 jest zakończone. Zaleca cały folder z grą dodać do listy wyjątków programu antywirusowego!

Minimalne wymagania systemowe:

Procesor: Pentium 4 1. 8GHz

Pamięć: 1GB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce FX5200 128MB / ATI Radeon 9800 128MB

Dysk twardy: 3 GB wolnego miejsca

System operacyjny: Windows XP SP3, Windows 7

DirectX: DirectX 9. 0C

Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX

Polecamy:

Procesor: Pentium 4 2. 6GHz

Pamięć: 1GB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 6600 128MB / ATI Radeon X-700 128MB

Dysk twardy: 3 GB wolnego miejsca

System operacyjny: Windows XP SP3, Windows 7

DirectX: DirectX 9. 0C

Graj w gry Audition 2 Zaczynamy od stworzenia swojej postaci: wybierz typ charakteru i dostosować jego wygląd. Po tym, wybierz serwer i kanał. Istnieją 3 Serwer: Impuls, Sakura i czekolady. Wybór jednego z serwerów, naciśnij przycisk "Enter".

Będąc w mieście hazardu w sklepie można kupić do ubrania postaci i akcesoriów, i garderobą, postać może spróbować rzeczy kupić. Możesz zmienić fryzurę lub kolor skóry postaci, dzieje się w stylu studio. Gra online Audishn 2 ma swoją walutę gry jest Dan i cache.

Gra online Audishn 2 posiada własną Akademię, w której gracz może nauczyć się zarządzać grę, a główne tryby tańca. Ponadto można wybrać mentora grę.

Audition 2 gra online jest bogaty nie tylko sklepy i parkiet do tańca, są też miejsca, gdzie można po prostu porozmawiać z innymi graczami i grać w mini-gry (za zwycięstwo w niektórych grach, można uzyskać dobry zysk).

Aby uzyskać opis każdego z trybów będzie trwać długo, więc je opisać w tej krótkiej recenzji nie jest możliwe. Jeśli ta gra wywołała zainteresowanie, i nie może się doczekać, aby zagrać w grę Audishn 2 w trybie online, przejdź do rejestracji w Audition gry 2, i zrobić pierwszy krok w kierunku jego marzenia o tańcu. Ta gra ma dość dużą funkcjonalną i przyjemną atmosferę, tak, że nie będziesz się nudzić!