Zakładki

Alliance of Valiant Arms

Alternatywne nazwy: Alliance of Valiant Arms, AVA

Alliance of Valiant Arms достаточноновыйММОшутер. Charakterystyczne cechy gry - wysokiej jakości grafiką i szczegółowy rysunek. Najważniejsze jest to samo, a co innych strzelanek - można dość często szybko biegać i strzelać gra AVA daje możliwość państwu. W grze silnik graficzny obsługuje akcesorium, które umożliwia zaawansowane możliwości graficzne. Ta dynamiczna gra nie pozostawi obojętnym, jeśli chcesz strzelców i nie patrzeć na gry, w których trzeba coś długiego i starannego myśli.

W grze fabuła zakłada, że ​​będzie przyłączyć się do walki o dominację nad światem. W rywalizacji o dominację na planecie się dwie zwaśnione frakcje, klan, z których jedna będzie trzeba zacząć. Polem bitwy staje się gigantycznego miasta-metropolii, gdzie na ulicach występują epicką bitwę.

Amunicja w bardzo zróżnicowany, a także rodzaj walki, w których możesz wziąć udział. Ze względu na obraz ostrożny i przemyślany detal walka gra wygląda spektakularne, i oglądać walki interesujące nie tylko dla uczestników, ale także kibice. Gra będzie interesujący zarówno dla pojedynczych żołnierzy i graczem zespołu, ze względu na fakt, że w grze tam walk zespołowych i indywidualnych zadań dla graczy. Wybierając odpowiedni tryb, możesz wejść w świat zbiorowych walk, albo spełnić sama misję.

Klasy znaków AVA on-line [ _7_] są nazywane Sniper, atak lub zespół poleceń. Snajper specjalne zrozumiałe samo atak jest mistrzem walki na krótkich dystansach.

Broń w grze może nie tylko zarabiać pieniądze, ale także kupić walutę w grze. Również w grze możesz całkowicie zmienić amunicję. Gra AllianceOfValiantArmsпредоставляет szansa, aby całkowicie zmienić broń w grze: gracze dostępne kolbami, beczki i inne przedmioty potrzebne w grze. Cechą tej broni jest, że można go modyfikować i właściwe do siebie.

Aby rozpocząć grę, można tak szybko, jak przeszedł AVA rejestracyjny. Po nauczyć się grać, będzie dostępny dla Ciebie wiele bonusów. Ponieważ mamy do czynienia z FPS, główne nagrody można dostać za strzelanie wrogów. Poza tym gra, to pompowane charakter zyska nową wiedzę i umiejętności, a następnie tytuł. Stopniowo, w trakcie gry, gra A. A. Włącza grać lepiej: szybszy przeładunek, staje się bardziej wygodne w świetle malejących przychodów. W efekcie postać biegnie szybciej i lepsze fotografowanie.

Jeśli chcesz grać AVA , ta gra ma wiele zalet. To nic nie kosztuje, więc może grać każdy. Strzelec jest bardzo popularna wersja gry, że jest kochany przez wielu użytkowników. Gra godne zaprojektowane grafiki, są różne tryby walki, a całkowity zakres broni ma więcej niż 70 jednostek. W AVA grać są profesjonalni zawodnicy i początkujących strzelców i każdy dostanie swoją porcję przyjemności.