Zakładki

Vanguard Online

Alternatywne nazwy: Avangard Online

Zagraj w grę Vanguard Online będzie zadowolony prawie wszystkich miłośników wyrafinowanych gier online z gatunku MMORPG. W grze Vanguard Online będzie łatwo zrozumieć człowieka, który po raz pierwszy wziąć udział w walkach online. Ale masterovityh bizon gry online, to nie pomoże, ze względu na jego istotnych Atmosfera Wskaźnik.

W naszym szybkim czasie na korzyść gry, mówi również, że Vanguard Online gry absolutnie nie wymaga instalacji dodatkowego klienta gry. Wszystko, czego potrzebujesz do gry jest stabilne połączenie z Internetem, w Internecie - i nie Vanguard Online gry.

Vanguard Rejestracja nie zajmie Ci dużo czasu. Odpowiedniej sekcji strony gry, wpisz swój adres e-mail, płeć, rasę i nazwać swoją postać. Po zapoznaniu się z zasadami potwierdzić umowę z nimi. Dołącz do gry Vanguard zakończyło się pomyślnie, i łatwo można grać w gry online Vanguard.

Przed rozpoczęciem gry, należy zdecydować się na jedną z frakcji w grze. Istnieją tylko dwa - Chaos i porządek. Jednostki chaos w grze są podświetlone na czerwono i wojownicy Order - niebieski. Gra dla sił Chaosu pod dowództwem swoich wojsk przenieść orków, gobliny, czarnych rycerzy i inne robactwo fantazji. Wybór kolejności boczny, będzie skonfrontować je z pomocą rycerzy, elfów i krasnoludów.

Vanguard Online gry jest kontrola siły rycerzy, przy pomocy którego należy uchwycić zamków i udowodnić swoją odwagę w walkach z innymi graczami online. Więcej czasu online gry Vanguard będzie spędzać w ekscytujących bitwach taktycznych w czasie rzeczywistym. Zdobył zamek, można w dalszym ciągu rozwijać i włączyć do własnej rezydencji z fosą i wieżami obronnymi.

Każda jednostka w grze ma swoją wąską specjalizację. Zawsze na czas bitwy w trybie online, należy pamiętać, że jazda będzie poradzić sobie z wszelkimi stopki wyjątkiem ułanów, którzy dosłownie zbudowane wytrzymać jazdę. Łucznicy powinni zawsze być blisko wręcz za mocniejsze odpowiedniki.

Kontynuacja gry, powinno poprawić wydajność bohaterów, uczestniczy salę treningową. Więc gra zadowoli fanów i znaki pompowania. Można uzyskać specjalistyczne, studia za pomocą magicznej mądrości run. Albo nauczyć się sztuczek lepsze wykorzystanie broni i zbroi. Lub stać się ekspertem w oblężeniu miasta z pomocą maszyn odpowiedniej specjalizacji. Również uzupełnić swoje bogactwo, grabieży karawany wroga.

Pomimo pozornej złożoności takich gier, aby nauczyć się grać Vanguard nie będzie trudne dla początkujących, jak i gatunku MMORPG. Gracze szybko przyzwyczaić się do przyjazny interfejs gry i może się bardziej interesujące informacje w bibliotece Vanguard.

Koncertował na całym świecie gra Vanguard i nigdy nie był na rynku online, to nie jest możliwe, ponieważ jest ważnym elementem gry. Dla graczy, rynek jest wymiana Vanguard, gdzie kurs jest ustalany przez samych graczy. Możesz również wziąć udział w tej aukcji internetowej. Aukcja ostatniej nocy, podczas której można postawić, aby zabić przeciwnika.

Jeśli jesteś zmęczony, aby walczyć tak powiedzieć, "odkryty" Peace Vanguard w Internecie, powinieneś spróbować swoich sił w lochach. Są one przeznaczone na marginesie grupy i po przejściu dostarczać dobre wyniki.

Avangard online gra nie jest tylko gra na jedną noc. W przeciwieństwie do innych MMORPG jasnym wzorem i gry interfejs zapewnia te same żywe emocje dla Ciebie i Twoich znajomych. Vanguard - gra online, która w końcu odpowiedzieć na grupę przyjaciół: "Kto na ziemi wszystkim sprytu i silniejszy i mądrzejszy? . " Rejestracja Vanguard będzie dowiedzieć się, kim jesteś najlepszy ogólny.