Zakładki

Avatary: Age of Chaos

Alternatywne nazwy: Avatary, Avatar

Avatary Recenzja gry: Age of Chaos.

Świat Avatary: Age of Chaos Online to klasyczne fantasy, RPG ze wszystkich funkcji gry. Okres chaosu gry daje ciekawe questy, ciekawe turnieje, mini gry i puzzle, które wymagają logicznego myślenia. Ta darmowa gra na przeglądarkę jest multiplayer, gdyż jest nieograniczony dostęp do wymagań systemowych zbyt wysokie. Aby grać wcielenia: Wiek Chaosu będzie potrzebne połączenie z Internetem, system Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP, Pentium 300 MHz, 128 MB pamięci RAM i karta graficzna zgodna z DirectX. Stać się stroną gry Pomoc Avatary: Age of Chaos rejestracji online. Klient gry nie muszą być pobierane. Zarejestrowany w awatarów gra: Age of Chaos wymaga następujących czynności:

1) Wprowadzenie nazwy gra bohatera;

2) Zapisz hasło i ponowne wprowadzenie do następnej linii;

3) E-mail (e-mail);

4) Uwaga aktualną datę urodzenia;

5) Uwaga podłogę;

6) Wprowadzenie przedstawionych postaci w odpowiednim polu;

7) przyjęcie Umowy z użytkownikiem;

8) Potwierdzenie zgodności z prawem gry;

9) Naciśnięcie Zarejestruj.

Zarejestruj Avatary: Age of Chaos jest przekazywana, a ty byłeś na zamkniętych przestrzeniach świata. To siedlisko dawni bogowie, teraz Awatar, miejsce stało się ostatnim bastionem dla wszechświata umierającego. Możesz wejść do gry jako własne, aby stworzyć niepowtarzalny charakter. Później Avatary gry: Age of Chaos Online daje możliwość reinkarnacji w wyższej formie. Dostępne dla każdego wyścigu swojej najwyższej formie. Na przykład elf może się odrodzić w anioła lub wampirem, demonem lub efreet gin i tak dalej.

Przyjrzyjmy się bliżej wewnątrz wyścigu gry. Razem z 7

- Ludzie,

- Elfy;

- Orki;

- Gnomy;

- Trolle;

- Dana;

- Demony.

Ludzie w tej grze są najczęściej wyścig. Ograniczenia im nieznane. Ta wszechstronna rasa ma duży potencjał rozwoju. Oprócz ludzi, łatwy do nauczenia.

Elfy - majestatyczne stworzenia z ciał smukłych posiadających niezwykłą zwinność. Dokładność charakter pozwala przedstawiciele tej rasy są uważane za najlepsze łucznicy. Jednakże stosowanie osi i Dubin do nich ograniczone.

Orkowie - niezwykle silnych wojowników, dla których sztuka walki jest wrodzona jakość. Dumnymi stworzeniami umiejętnie wykorzystać swoją siłę i ograniczenia w korzystaniu z łuków i magii umysłu nie je zatrzymać.

Krasnale - Piemont Masters Race, które są znane wytrzymałość pancerza. Dostęp do łuków i magii światła do nich jest ograniczony, ale reszta broni mają bardzo sprytnie.

Trolle przekonują ogromnych rozmiarów. Legendarily wytrwały stwory z umiejętnościami - uzdrowienie. Jeśli chodzi o użycie broni, włócznie, miecze, łuki i wszystkich magicznych trolli ograniczone.

Dana natury obarczone ciemnej magii i wampiryzmu. Wszyscy mieszkańcy świata Awatarów traktować je sceptycznie, można nawet powiedzieć, ze szczególną nienawiścią. Te istoty uvorotlivye używać różnych rodzajów broni. Ogranicza się do nich tylko kluby.

Induced element ognia ogniste demony posiadają skórę i zarówno obrażenia fizyczne i magiczne do nich jest ograniczona. Łuki, kusze, magię i światło rozumu dla tej rasy jest ograniczone, ale wydaje się, nie przejmuj się tym.

Avatary: Age of Chaos może grać, zdobywanie doświadczenia i rozwijanie umiejętności w celu odrodzenia. Ta możliwość jest osiągany po pomyślnym zakończeniu serii trudnych zadań i jest uważany za najwyższy zaszczyt.

Działania zbiorowe gra online nie jest też ostatnim. Dołącz do klanu - to znaczy stać się członkiem społeczności graczy, z którymi łatwiej jest nosić ciężary długich podróży i wygrać krwawe bitwy.

Inną cechą gry jest obecność religii. Awatary: Age of Chaos gra online pozwala każdemu, kto chce spróbować siebie jako boga. Organizowanie ich religii, powinien zebrać zwolenników z prawdziwymi graczami. Im więcej ich masz, tym bardziej potężny bóg.

Podstawy gry - w czasie rzeczywistym, dynamiczne walki. Ale nie będzie spędzić cały swój czas tylko dla tego zawodu. Po tym wszystkim, trzeba myśleć o tym, jak zarobków. Istnieją dwa rodzaje waluty: srebrny (waluta gry) i złota (zakupili gry online za prawdziwe). Zarabiać wirtualne pieniądze mogą być na teście ścieżki, uczestnicząc w turniejach i bitwach, przyciąga nowych graczy do gry, rozszyfrowania zwoje i robi rzemiosła. Wybór kariery należy do Ciebie! Zdecydować, co jest twoja dusza. Gra oferuje siedem opcji:

- Pathfinder (dobrze orientować się w otwartej przestrzeni, a tym samym skutecznie zebrać składniki mikstur i eliksirów)

- Zabójca (najemnik, który ukrywa się w cieniu i ataki zabić)

- Healer (może przywrócić ich własnego zdrowia i pomoc aliantów)

- Wiedźmin (w stanie oprzeć się magii, dla których specjalnie stawia zmian ustrojowych)

- Najemnik (sposób na zarabianie pieniędzy - magia i miecz)

- Hunter (specjalizuje się w rzadkich gatunków złapać potwory)

- Raider (szuka skarbu).

Zagraj w grę wcielenia: Age of Chaos Online jest konieczne, poruszając się przez poziomy. Nawiasem mówiąc, gdy poziom można również uzyskać dochód. Z każdym nowym poziomie, zagłębić bardziej do gry. Ekscytujące wydarzenia gry uchwycić nawet najbardziej wymagających graczy.

Zacznij grać w gry online, awatary: Age of Chaos i zweryfikować, dziwność tego projektu. Upewnij się, że nie trzeba być rozczarowany! Może szczęście można wykonywać najbardziej ambitne plany!