Zakładki

Avatarika

Alternatywne nazwy: Avatarika, avatarika

Gra Avatarika stawia gracza w wirtualnym świecie beztroskiej zabawy. Tworząc swój własny, niepowtarzalny charakter, gracz otwiera żadnych szans elitarne kluby, luksusowe samochody, drogie sklepy i wszystko, co w prawdziwym życiu nie jest to możliwe, można zrobić Avatarika Internecie.

Minimalne wymagania systemowe są następujące:

· Procesor - Intel Pentium 3 1,5 GHz / AMD Athlon 1,5 GHz.

· System operacyjny [_22_ ] Windows 2000 / XP / 7.

· Pamięć [_22_ ] 512 MB .

· Video 32 MB / GeForce 2.

· DirectX 9. 0C.

· Karta dźwiękowa.

· Połączenie z Internetem.

Zalecane wymagania systemowe

· Procesor - Intel Pentium 02 kwietnia GHz / AMD Athlon 2 GHz.

· System operacyjny [_22_ ] Windows 2000 / XP / 7.

· Pamięć [_22_ ] 1024 MB .

· Video 32 MB / GeForce 3 / Radeon 8500.

· DirectX 9. 0C.

· Karta dźwiękowa.

· Połączenie z Internetem.

Dołącz do gry Avatarika składa regularnej rejestracji i pobierania gier

1. Wchodząc na stronę, kliknij na słowo "Rejestracja".

2. Wypełnij, aby otworzyć tabelę danych osobowych:

· Adres poczty elektronicznej [ _7_]

· Hasło.

W razie potrzeby, można wypełnić dodatkowe pola, pełna nazwa i pytanie 2, w celu przywrócenia konta w przypadku utraty hasła.

3. Avatarika Po rejestracji, wydane przez łącza pobierania klienta. Pobierz program do instalacji i konfiguracji.

Przed rozpoczęciem gry Avatarika, gracz musi "budować" swoją postać, wybierz swoją płeć i dane zewnętrzne.

Wszystko zaś gracz będzie grać w Avatarika na swoim koncie gry przyjdzie wynagrodzenie, które można kupić rzeczy, mieszkanie i samochód.

Na mapie można zawsze znaleźć mieszkańców miasta potrzebujących pomocy. Po wykonaniu zadania, które one dają, wykonywania różnych, ciekawych zadań, gracz otrzymuje punkty prestiżu. Wyższy prestiż, bardziej charakter wynagrodzenia.

Zagraj Avatarika zabawy, także ze względu na charakter spełnić wszystkie potrzeby, podstawowe ludzkie potrzeby

· Satiety

· Odwaga

· Higiena [_7_ ]

· Komunikacja

· Wypoczynek

Aby utrzymać zdrowe i szczęśliwe znak, że potrzebuje jedzenia, towarzyskich, sportowych i udział w konkursach z innymi graczami.

Udział w konkursie tańca między graczami, można uzyskać jedną z dwudziestu jeden tytułów. Poborovshis dobry gracz otrzyma najwyższy tytuł - ". Boski Taniec"

W Internet - sklep lub jedno z pomieszczeń handlowych Avatarika grze można kupić szczeniaka lub kociaka śliczny, którzy w jakiś sposób. Wirtualne zwierzęta potrzebują opieki, uwagi i edukacji w taki sam sposób, jak prawdziwe. Oni też mogą się obrazić i zepsuć wnętrza wirtualnego domu.

Aby poruszać się po wielkim mieście Avatarika można wynająć taksówkę lub przejechać się metrem. Jeśli masz prawo jazdy, dużo czasu i pieniędzy, można kupić samochód, ale trzeba zrozumieć siebie na mapie, gdzie i jak się tam dostać.

Jeśli wygląd avatar zaczyna niepokoić, to można łatwo zmienić, bez uciekania się do jakichkolwiek metod chirurgicznych. Wystarczy zalogować się, aby dostosować swoją postać i zmieniać je do woli.

Avatarika gra online, w której gracze mogą robić, co chcą. Na dziesiątki różnych ulicach setki sklepów i restauracji jest całkowicie darmowe, zabawy w kręgle - centrum, zakupy, grać w mini-gry i strategię bitwy Quasar, taniec do ulubionej muzyki z przyjaciółmi i konkurować z żywymi przeciwnikami.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more