Zakładki

Wojny bananowe

Alternatywne nazwy: Wojny bananowe

Banana Wars (Banana Wars Online) - gra online w stylu "voynushki."

Jeśli chcesz się dyktator republiki bananowej, Banana wojny gry online - dla Ciebie! Możesz prowadzić odważną bandę najemników i zbirów wziąć udział w ekscytujących bitwach i ekscytujących misji i różnych turniejach.

Ta gra online Banana Wars nie wymaga wstępnej instalacji, można go odtworzyć na każdym komputerze, na którym masz dostęp do Internetu. Nie zajmie dużo miejsca, więc gra Banana Wars można grać nawet na słabszych maszynach. Aby rozpocząć grę, należy zarejestrować tylko w grze Banana Wars.

Dołącz Banana Wars jest w następujący sposób: na stronie gry, na podstawie rejestracji proszę podać swoją nazwę użytkownika (nick) - nazwę, pod jaką będzie nazwany w grze, wybierz swoją płeć. Następnie wpisz e-mail (adres e-mail, na który otrzymasz potwierdzenie rejestracji), wybrać nazwę kraju, w którym mieszkasz, wpisz hasło dwukrotnie i kliknij przycisk "Zapisz się". Teraz możesz zacząć grać w gry online Banana Wars.

Na początku gry masz swoje ręce nad oddziałem najemników i będzie musiał przejść przez "Szkołę Młodych dyktatora" - to znaczy, należy wykonać kilka prostych czynności, które pomogą Ci zacząć w grze.

W celu ustalenia, który z graczy chłodniejsze, trzeba będzie wziąć udział w turniejach.

Następna gra - trzeba dobrym uzupełnieniem istniejącej drużyny i rusza do walki z grupą innych graczy, a otrzymasz wygraną, pieniądze i coś pożytecznego. Pieniądze mogą być wykorzystane do zwiększenia zasilacz, nabywania nowych jednostek (np. zatrudnić nowych pracowników do zakupu nowych pojazdów (jeepy, czołgi)), uzupełniają swoje gadżety - są to elementy, które zwiększają zdolności bojowe jednostki, (może być nie więcej niż trzy na RU). Następnie, po wykonaniu techniki i utwardzone bojowników może ponownie przyłączyć się do walki i grać na Banana Wars.

Jest jeszcze jedna cecha - Banana Wars gra online nie przewiduje dla gracza do wpływania na przebieg bitwy, więc kierować swoją drużynę do walki, i że udział kończy, jednostki walki z wrogich jednostek. Tak więc w tej grze, aby wygrać ten, kto jest lepiej przygotowany, szybciej i bardziej strome poprawiła jednostek bojowych, a także tych, którzy studiowali armię wroga.

Gra śledzi zwycięstw i strat i zdobywając renomę, można przejść do następnego poziomu. Aby przejść do każdego nowego poziomu można będzie ponownie musi wykonać wiele ciekawych zadań. To może potrwać kilka prób ich wykonania. Ale każdy poziom zwiększa możliwości i bliżej do celu głównego.

Z każdym nowym poziomie zwiększa możliwości bojowe swojej drużyny, pojawiają się nowe typy jednostek o podwyższonej wydajności, zwiększając ich liczbę.

Banana Wars gra online, gdzie walki na różnych poziomach różnią się, ile zawodnicy będą uczestniczyć w tej walce i ile razy można zdemontować swój oddział na polu bitwy. Na przykład, na pierwszym poziomie, urządzenie składa się z 5 jednostek i mogą wylądować na polu walki tylko raz, a na poziomach powyżej, dziesiątki sztuk i można je tam zostawić kilka razy. Nawiasem mówiąc, słabe i silne zespoły w grze nie przecinają się, to znaczy przeciwko swojej drużynie zawsze dotrzyma swoich sił przeciwnika.

Możesz grać w gry online Banana Wars i cieszyć się przyjemną grafikę oczu, humorystyczny styl gry, wiele ciekawych i ekscytujących turniejach pracy.

Jeśli chcesz mieć fun wolny czas, to ta gra jest dla Ciebie! Proste, intuicyjne sterowanie gry, możliwość gry na dowolnym komputerze z dostępem do Internetu (wymaga tylko jednorazowej rejestracji Banana Wars, który trwa tylko kilka minut), pozwala na odtwarzanie i komunikować się z innymi graczami.