Zakładki

Król bananów

Alternatywne nazwy: Bananaking

Banana Król Internecie - ekskluzywna gra online za darmo, który wymaga tylko przeglądarki. Banan Król gra online jest oryginalny świat zaludniony przez właścicieli plantacji, która jest uprawiana na całym świecie i bardzo popularny produkt - smaczne banany. Do nich dołączyć i rozpocząć fascynującą pracę nad własnym zakresie, wystarczy zarejestrować się online, Banana King.

Dołącz do gry Banana Król nie wymaga żadnych zobowiązań, po prostu trzeba wprowadzić następujące dane: imię i nazwisko bohatera, hasło, adres e-mail, pseudonimu przyjaciela, który zaprosił Cię do gry (oczywiście, jeśli nie przyjdzie, i takie przyjaciela dostępny). Następnie zgadzasz się z zasadami gry i naciśnij przycisk Zarejestruj nowe konto. Po tych krokach, można dostać się do strony statusu charakter gry. Na tej stronie można zapoznać się z informacjami na temat swojego charakteru gry.

Także tu jest link zatrudnienia. Odwoływać się do zatrudniania pomocy, aby znaleźć się w bezkresnej przestrzeni Internetu i nowych właścicieli plantacji zatrudnić ich do pracy. Jeśli Twoje zaproszenie rejestruje nowy gracz, pieniądze i banany są wolno ci wynagrodzi. Nie ignoruj ​​tej okazji. Istotnie, dla każdego nowego użytkownika można uzyskać nie tylko jednorazową premię, ale być korzystne w przyszłości. Gdy gracz osiągnie trzeci poziom, masz prawo do 50 $ i 1 punkt doświadczenia. Zagraj w gry online Banana King jest łatwiejsze, jeśli znajomych dużo zaprosić.

Tak więc, od czego zacząć i co należy zwrócić uwagę? Dołącz Banana Król przeszedł i masz w posiadaniu jednego pola i sadzonki, które powinny być wystarczające dla dwóch. Nie trać ani minuty! Siać swoje pole i spodziewać się zbiorów. Obrazy można zobaczyć na plantacji, zawsze się na bieżąco na jakim etapie dojrzewania bananów są lub mogą być, pole jest puste i gotowe do siewu. Poza tym na dole jest licznik, który pokazuje ile czasu pozostało do momentu, gdy będzie można zbierać. Zbieranie dojrzałych owoców, można udać się do rynku. Ale nie spiesz się na oślep z powrotem się spieszyć, aby sprzedać swoje towary. Należy pamiętać, że wahania cen. W związku z tym, to lepiej się do tych drgań, aby wybrać najbardziej dogodny moment na sprzedaż. Jednak wszystko dokładnie Twój zysk nie zawsze jest taka sama. Vytorg zależy od ilości bananów sprzedanych, a żniwo jest inna.

Wpływy ze sprzedaży pieniądze, jak również te, które są przyznawane za zaproszonych graczy może spędzić na różne sposoby. Po pierwsze, plantacji wymaga inwestycji. Stale trzeba kupić sadzonki na następny siew. Można je zakupić na tym samym rynku. Przetwarzanie jedno pole potrzebujesz 36 sadzonek. Gdy osiągnie 2gi poziom, można uzyskać dostęp do zakupu drugiego pola. Rozwiń swoje posiadanie, to będzie bardziej prawdopodobne, aby stać się prawdziwym banan królem. Po drugie, pieniądze można wynająć agentów i szpiegów. Z ich pomocą łatwo jest sabotować. Można je przesyłać do terytorium konkurencji na poszukiwanie lub nawet zamówić je ukraść kolejny banana i dolarów. Ale nie zapominaj, że nie jesteś sam i istnieje ryzyko, inteligentny rabunek waszego plantacji. Dlatego też, przy pomocy tego samego pieniędzy zająć niezawodnej ochrony swoich obszarach. Po trzecie, pieniędzy będzie przydatna do badania i poprawy wydajności postaci.

Deal na jakie cechy muszą przestrzegać, zanim zaczniesz grać Banana King. Ponieważ wpływa na sukces gry. Gra online Banana Król obejmuje takie pojęcia jak czas, banany wzrost zbiorów, sprzedaży bananów ochrony plantacji, ataku na plantacji i doświadczenia. Poprawy wskaźników czasu reakcji, można osiągnąć zmniejszenie okresu oczekiwania uprawy. Vintage banany - to ilość zebranych owoców. Sprzedaje banany bezpośrednio wpływają na ceny rynkowe. Ochrona plantacji - charakterystyczny odpowiedzialny za jakość strażników i ich kosztów wynajmu. Atak na plantacji odgrywa rolę w wynikach misji poczętych ataków i określić niezbędną ilość dla agentów wynajmu. Doświadczenie, które nabędą gry trzymając Banana King, przeniesie się do nowych poziomów.

Banana Król gra online oferuje jedną rozrywkę. Jeśli już poradził sobie z niezbędnych prac, nie siedzieć bezczynnie. Dlaczego się nudzić, jeśli możesz iść na poszukiwanie skarbów? To nie tylko interesujące, ale także użyteczne. Jest szansa, aby znaleźć cenne skarby. Można natknąć się na sadzonki, banany, pieniędzy, a nawet pirackich skarbów.

Nie przegap również możliwość komunikowania się za pośrednictwem wiadomości z innymi graczami. Więc zdawać sobie sprawę z różnych wiadomości i być może sugerujących planowanym sabotażu.

Gra ma listę najlepszych graczy. Podnieść ocenę, możesz użyć punktów. Wymaga to, aby monitorować ilość swoich bananów. Jeśli uda Ci się zostać pierwszym na liście, to jest prawdziwy król bananów! Starajcie się zostawić konkurencję w tyle, uważają, że to jest w twojej mocy!

Zagraj w gry online Banana King, co można z płatnego konta. Jego zakup pomoże pozbyć się reklamy w grze, są okazją do przesłania awatar do charakteru, aby uzyskać kredyt w dolarach na każdy nowy poziom. Gra może obsiewu pola 6 razy dziennie. Płatne konto pozwala zrobić to 8 razy. Myślę, że powinniśmy myśleć o opłacalności zakupu. Jednak sprawa jest oszczędny, a każdy z nich zrobić tak jak chcesz. Możemy doradzić, ale na pewno nie na siłę coś zrobić!

Spróbuj odtworzyć to wciągająca gra, a sam docenić swoje zalety. Rozczarowanie nie zagraża dokładnie! Możemy tylko życzyć, że los uśmiechnął się we wszystkich staraniach!