Zakładki

Walki

Alternatywne nazwy: Walki

Online bojowa - darmowa gra na przeglądarkę, która jest dostępna w wielu serwisach społecznościowych. Na przykład, można wprowadzić przez Facebook'a lub VKontakte. Do tej pory gry Ocena WKontakcie gra zajmuje 20 miejsce i odwiedzić go codziennie przez ponad 50 tysięcy gracze. Shooter 3d forum bitew z funky roboty rolach głównych. Trzeba zebrać, zarządzania i naprawy, w razie potrzeby, aby cieszyć się ich zwycięstwami. Ten projekt przypomina wieloosobowa gra Quake3 długo znany. A jeśli miał grać ostatni, to zrozumiesz o co mi chodzi. Wesoła kreskówkowa grafika i efekty specjalne doskonale przyjemny promuje podniesienie nastroju i ekscytujące broń dokręcone dość szybko. Zaczynając grać w bitwie, wkrótce sobie sprawę, że nie są w stanie się oderwać.

Oczywiście, trzeba będzie zarejestrować w bitwach gry, podczas której pozwalasz nazwisko, adres e-mail, utworzyć hasło i wprowadź swoją nazwę użytkownika. Tworząc konto, należy zaznaczyć pole wyboru, aby pamiętam, i zgadzam się z warunkami bitew online. Razy rejestracyjne zagra ciekawą grę w dogodnym czasie z dowolnego komputera minimalnych parametrach:

  • System operacyjny Windows
  • 2GHz
  • 2GB RAM
  • Nie mniej niż 13PL miejsca na dysku twardym
  • Karta graficzna
  • Internet
  • Najnowszą wersję Unity Web Player

Następnie, po zalogowaniu się na stronie, można łatwo pobrać grę.

Gry karciane są pokój tematyczne dla dzieci i miejsca, skąd przyszedł nasze słodkie roboty. Możesz przejść do różnych miejsc, a mianowicie grać na mapach z funky nazwy, takie jak "pole", "Miasto na stole", "Pit", "The Two Towers", "17", Platforma Platforma ZERO »" i inne.

Gry walki online można w trybie dla pojedynczego gracza, lub w zespole wraz z jego najlepszym przyjacielem. Spróbuj swoich sił, na przykład, w "Przechwytywanie cukierki", "King of the Mountain" czy "polecenia do polecenia." Podczas przejścia piszesz doświadczenie (vymerivaetsya procent) i zarobić zszywki (waluta w grze). Z nowych klipów Aktualizuj naładowane nawet za to, że stosuje się codziennie odwiedza ekscytującą grę. Ponadto gra oferuje takie bitew sposoby klipów zarabiających: zapraszanie znajomych do gry, zwiększając poziom gry, do kupowania głosów.

Roboty w grze składają się z części, każdy z własną funkcją. Tak zaprojektowane, aby ramię robota atakować nogi dać mu prędkość, szef zwiększa stopień zbliżenia prawym przyciskiem myszy, pancerz ma chronić, a bateria - jest to najbardziej konieczne dla energii życiowej. Możesz stworzyć niepowtarzalny robota i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.

Co do broni, Batla gra proponuje wykorzystanie tych rodzajów automatycznej, pistolet, wyrzutnia rakiet, osocze, elektromagnetyczne, laser. Dostępne granaty wpaść odłamkiem, dymu i ogłuszenia. Nie zapomnij o takich różnych zbroi i niezbędnym zestawem. W niedalekiej przyszłości, administracja obiecuje aktualizacje jak miotacze ognia i min.

Osiągnięcie 4 poziomu, możesz czuć się swobodnie, aby dołączyć do klanu (50 klipów) lub tworzyć własne (250 pliki). Aktualna ocena z klanów - wielka zachęta, aby spróbować się zjednoczyć i jak można z powodzeniem grać w bitwach. Silni gracze będą w pierwszych liniach na liście rankingowej, a całkiem zasłużenie dumni ze swoich osiągnięć.

Wszystko w grze 20 poziomów. Zakończyć je wszystkie od początku do końca i cieszyć się wspaniałą możliwości gry w ten sposób, można przedyskutować je ze znajomymi na forum. Jesteś po prostu czeka na pozytywne doświadczenia! Pozostaje tylko życzyć Ci znaleźć wspólny język z roboty! Powodzenia!