Zakładki

Świtem bitwa

Alternatywne nazwy: Świtem bitwa

Gra BattleDawn - to gra oparta na klauzuli porządku publicznego i rzemiosła. Twój cel - aby w końcu stać się najpotężniejszym przywódcą lub stać się częścią największej i najbardziej sojuszu. Musisz nauczyć się korzystać z dyplomacji, zasoby wojskowe, aby uzasadnić swoje pragnienie absolutnej władzy w BattleDawn on-line . Wkrótce okazuje się, że wielkość może być osiągnięty tylko dzięki pracy zespołowej. Można grać w gry BattleDawn i stać się najwyższym władcą?

Przed rozpoczęciem odtwarzania BattleDawn , upewnij się, że komputer spełnia minimalne wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2GHz, 1GB RAM, karta graficzna - 128 MB.

Dołącz do gry BattleDawn nie zajmuje dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej wybierz opcję "Start gry", a następnie "nowego gracza";

2. Wybierz Pokój: Mars, Ziemia lub Fantasy i BattleDawn rejestracja jest zakończona.

Na pierwszy rzut oka, ta gra jest podobna do MMORTS . Ta gra to strategia turowa. Możesz robić, co chcesz z konstrukcji jednostki, kiedy chcesz, ale w celu, aby postępują w BattleDawn on-line , konieczne jest, aby ruszyć do przodu. System ten daje pole manewru przy ustalaniu podstawy i kontratak obrony.

Możesz BattleDawn odtworzyć i umieścić jedną główną twierdzę, a następnie zbudować mniejsze placówki wokół modernizacji i transportu. Bramki mogą być również stosowane do tworzenia co np. kiszonki i radarowe wieżami. Każda z tych struktur BattleDawn on-line udostępnia swoje unikalne zdolności i strategiczne korzyści. Gracze mają możliwość uaktualniania i budować większe i ulepszoną strukturę do obsługi głównego miasta. Struktury te BattleDawn on-line może dostarczyć rzeczy, złota, i prowadzić do poprawy energii. Każda struktura jest potrzebne do zbudowania potężnej armii.

Jeśli masz bazę w BattleDawn on-line , to jest dobre, aby być silniejszym i bardziej potężnym wrogiem. Jak dla jednostek dostępnych do gry budowie BattleDawn chwali się, że jest w sumie 27 jednostek dostępnych do użytku. W tej grze jesteś w stanie stworzyć żołnierza, samochodu lub innego pojazdu. Jest 27 możliwych kombinacji broni i umiejętności w grze BattleDawn .

Gra BattleDawn nie daje różnorodność dostępnych sił w grze. Strategia brakuje ciekawych jednostek, które faktycznie się rozwijać od innych gier. Tak, można budować silosy rakietowe i używać ich jako broni władzy w BattleDawn on-line , ale byłoby miło, aby zobaczyć trochę więcej różnorodności w najbardziej powszechnych jednostek. Gra jest dobrze wyważony system daje graczowi trochę czasu na przygotowanie się do ataku. Innym ważnym aspektem gry BattleDawn jest szpiegiem. Szpieg jest bardzo ważne, gdy masz środki i struktury, aby stworzyć coś. Szpieg jest w stanie przeniknąć do bazy wroga i ustalić, co może mieć ochronę w miejscu w grze BattleDawn . To pozwala na tworzenie skutecznej zadaniową, która może łatwo zniszczyć wroga, czyli k nie będzie przygotowana.

Ogólnie gra BattleDawn - jest na co dzień gra. Brakuje wystarczających elementów wyposażenia oraz rzeczywisty czas spędzony w grze. Daje gracz BattleDawn on-line umiarkowana ilość ustawień jednostek (lista jednostek do gier), jak również modernizacje konstrukcyjne dla swojego miasta i głównych placówek. Niestety, gra BattleDawn nie oferują wiele w wizualny aspekt rzeczy. Ta gra jest odpowiednia dla graczy z wolnego czasu i ostry umysł do tworzenia strategii.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more