Zakładki

Battlefield Heroes

Alternatywne nazwy: BFH

BATTLEFIELD HEROES internetowych - naprawdę niezwykłe zabawki Internecie przedstawiciel wojennych. Jeśli oczekujesz od takiej gry pełnej powagi, realistyczną grafiką, przemyślany opowieści opartych na prawdziwych wydarzeniach historycznych i dokładne broni meczu i mundury stron - to trafiłeś pod zły adres.

Zarejestrowany w Heroes Gra Battlefield jest pierwszym i bardzo ważnym krokiem w świecie epokowych bitew i aktywnych tożsamości wojskowych. HEROES zarejestruj BATTLEFIELD nie zajmie Ci dużo czasu, trzeba wybrać pseudonim tylko dla niektórych przyszłych gier, podaj adres e-mail i hasło, i zgadzam się z warunkami umowy licencyjnej.

Gdy rejestracja BATTLEFIELD HEROES pozostaje w tyle, jest kolejny ważny krok - aby wybrać swoją postać, tym bardziej, że można od razu wybrać jedną z trzech dostępnych klas, nie licząc na możliwość dostosowania wyglądu własnego bohatera smak i dyskrecja. Pierwsza możliwa klasa postaci - Strzelec. Strzelec uzbrojony w pistolety, karabiny maszynowe i granaty, działa szybko i jest to najbardziej podstawowy typ i zrównoważony charakter. Inna klasa - Ciężkie walki jest straszna siła na polu bitwy, muszą płacić za tej prędkości przemieszczania się, ponieważ takie ciężkiej broni, nie każdy będzie przenieść się do miejsca, nie mówiąc już o pełne wykorzystanie. Wreszcie, gra oferuje internetowe HEROES Battlefield to trzeci typ znaków - Commandos. Szybkie i tajemnicze z wyjątkową okazję do krótko znikają i uzbrojony w karabin snajperski i nóż, sam komandos może poradzić sobie z oddali, dużo wrogów. Ale do tego rodzaju umiejętności trzeba zapłacić zdrowia cienki - złapać oka lub strzelców dla strzelców jakiegokolwiek komandosa jest to błąd krytyczny.

Jak już wspomniano, na forum Heroes Gra BATTLEFIELD ma szerokie możliwości dostosowywania wyglądu postaci. Chcesz, możesz nosić mundury i wyglądają jak prawdziwy żołnierz, a chcą - garnitur lub szorty z kolorowym koszuli. Wszystko to ma absolutnie żadnego wpływu na rozgrywkę i nie daje dodatkowych korzyści z kimś, ale jednocześnie sprawia, że ​​gra jeszcze bardziej rozrywką wesoły i jasny.

Każdy, kto chce grać w gry online BATTLEFIELD HEROES otrzyma całej gry specjalnej waluta w grze - Valor Points. Zdobądź możliwość praktycznie dowolnego osiągnięcia w grach, czy zabijanie wroga, Capture the Flag, w rodzaju gry lub pomyślnym zakończeniu zadania. Korzystanie Valor Points, można kupić nowe bronie lub specjalnych łatek, przywracania zdrowia.

Jak widać, aby grać w gry online HEROES BATTLEFIELD dziwo zabawa i wyzwanie, zwłaszcza jeśli robisz to w towarzystwie przyjaciół. Kolorowe obrazy bohaterów, żywych grafik, gra nie jest oryginalna ostrość poważnej walki i ogólnej zabawy spłatę i grać BATTLEFIELD HEROES dziś chce tysiące graczy na całym świecie. Wypróbuj go i odtworzyć bitwę lub dwa w tym prosta i wciągająca gra online, w szczególności do gry HEROES BATTLEFIELD potrzebujesz tylko połączenia internetowego i przeglądarki.