Zakładki

Bitwa o Graxia

Alternatywne nazwy: Bitwa o Graxia

Bitwa o Graxia on-line - darmowe gry wieloosobowej w stylu działania RTS ze skosem społecznej. Rozgrywka przypomina wszystkie znane projektu DotA. Deweloperów Petroglyph Games zostały załatwione, że były dobrze rozwinięty system PvE i PvP. Gracze oczekują ekscytujące walki ze sobą i hazardu konkursu z komputerowej inteligencji. Wybór charakteru dla siebie, będzie zaangażowany w jego rozwój i przyjdzie czas, kiedy żaden wróg boi ciebie. Zwiększając poziom po poziomie, stajesz się silniejszy i stopniowo otwierać perspektywy gry. Zarabianie pieniędzy na zakup sprzętu, który jest sprzedawany w lokalnych sklepach można nawet kupić rzeczy, które mogą radykalnie zmienić bieg wydarzeń w niektórych sytuacjach krytycznych. Na przykład, zestawy wież odzyskiwania są drogie, ale jaki efekt! Zdobyte w walkach ciężkie chwile można spędzić w inny sposób - do inwestowania w zakup nieśmiertelnego bohatera. Zniszcz więcej niż potworów napotkanych po drodze, i odkryj możliwości! Uwierz w swoje siły i sukcesu nie jest daleko!

Jeśli zdecydujesz się zostać stroną działalności przygód, będziesz musiał Bitwa o rejestrację Graxia. W tym celu specjalny formularz wypełniony. Również na oficjalnej stronie można dokonać subskrypcji newslettera, proszę podaj swój adres e-mail. Tworząc konto, powinieneś być przygotowany na to, że przepisy projektu należy uzgodnić. Przed przystąpieniem do gry Bitwa o Graxia, wskazane byłoby, aby sprawdzić konfigurację komputera. Po wszystkie gry wymagają pewne wymagania systemowe: System operacyjny Windows XP / Windows Vista / Windows 7, procesor Intel Pentium 4 (2 GHz), karta graficzna z 256 MB pamięci wideo i obsługuje shadery 2. 0, kompatybilna z DirectX 9. 0c karta dźwiękowa, 1,5 GB wolnego miejsca na dysku i 1 GB pamięci RAM. Obecność tych parametrów zapewni rozgrywkę bez trzasków.

Tak, grać w Bitwę o Graxia - oznacza stale angażować się w krwawych walkach. Można go uruchomić w kroku. Lub, jeśli chcesz, idź poćwiczyć. Po wybraniu dla siebie postać, zdarzenia nie będzie Cię czeka. Nawiasem mówiąc, teraz można wybierać spośród ponad dziesięciu różnych znaków. Podczas gdy deweloperzy nadal działać w tej sprawie, a wkrótce będzie dostępny dla nowych bohaterów. Awans na magicznym miejscu, trzeba pokonać wiele potworów i nie boi się wyzwać innych graczy. Zwycięstwo przynieść korzyści w postaci monet. Ponadto będzie rozliczane doświadczenie. Przy okazji, to znaczy o określonej Bitwa o Graxia Internecie. Tutaj za zabicie neutralnych dreszcze, dostaniesz dużo więcej doświadczenia niż zwycięstwo nad bazy wroga. Skrada niszczenia, wieże i bohaterowie przeciwnik prowadzi do wyższych poziomów. Uważa się to za pierwszy typ krwawienia - w walce. Drugi rodzaj zależy od zwycięstw i strat szczególności znaków w trakcie gry.

Gra Bitwa o Graxia dość proste do zrozumienia. Bez zbędnych dodatków, a interfejs jest intuicyjny. Można łatwo dostać się do zarządzania i stać się bohaterem, aby jeden wyczyn po drugim. Jest to świat, w którym wszystko jest na swoim miejscu i nie masz się czego obawiać, że zaskoczony na przestronne miejsc. Nieodłączną konstrukcja minimalizmu gry nie jest używana, ponieważ wyobraźnia twórców nie działa - nie! Wszystko to odbywa się na komfort i łatwy sposób. Czy rzeczywiście to, co chcesz najbardziej? To prawda, relaks!

Jest jeszcze jedna rzecz, która zachwyci użytkowników. Część socjalna gry jest tak opracowany, że komunikują się ze sobą w wirtualnym świecie - to normalna rzecz. Można przeglądać profile innych graczy, pokazać swoje bohaterów znaleźć ich prawdziwych przyjaciół, stworzyć cały pokój dla towarzyskich. A wszystko to dzieje się w miłej atmosferze z łatwością! Ciesz się tym i stworzył tę grę. Przyjemne doświadczenie i dobry nastrój!