Zakładki

BattleKnight

Alternatywne nazwy: BattleKnight

BattleKnight on-line - to przeglądarka role-playing game (MMORPG), z historycznym opowieść, która opowiada historię rycerzy i zamków, szlachetnego paladyna i bezwzględnych złodziei ...

Gra online BattleKnight nie wymaga instalacji klienta i gry dostępne w prawie każdej przeglądarce. Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć grę, to BattleKnight Rejestracja: na stronie głównej, w formularzu rejestracyjnym, wybierz (jeśli jesteś początkujący) "Jestem tu nowy" i wprowadź nazwę w polu, e-mail, hasło. Następnie wybierz serwer i zaakceptować zgodność z regułami gry. Następnie kliknij na "Play" i na tej grze Zarejestruj BattleKnight zakończeniu.

Idąc do gry, Sowa (NPC) proponuję przejść szkolenie w kilku questów do wykonania, z których niektóre będą danej nagrody w postaci waluty gry i kilka rzeczy. BattleKnight gra online posiada walutę w grze - srebro i rubiny.

Na poziomie podstawowym w grze, twoja postać otrzymuje tytuł - aplikant.

Otwieranie menu zakładkę "charakter", wybrać swojego awatara, jego charakteru. Tutaj możesz zobaczyć funkcje:

Moc - silniejsze niż bohatera, więcej szkody może wyrządzić,

Inteligencja / Budowanie - wyższą postać bohatera, tym więcej jego punkty życia i szybsze odzyskiwanie;

Luck - poziom szczęścia bohatera, wpływa na zdolność do uzyskania krytyczne uderzenie, a także liczbę zrabowane srebra

Art Attack - wyższa umiejętność broń bohatera, tym więcej będzie miał szansę na trafienie przeciwnika;

Art of Defense - lepiej charakter być zarządzane z jego tarczy, tym mniej szkody, jaką otrzyma.

Oprócz tych właściwości, wciąż

  • Punkty Życia
  • Karma
  • Obrażenia
  • Uzbrojenie
  • Szansa strzały i ochrona

Zagraj w grę online może BattleKnight podjęciem pracy jako robotów, takich jak bramy bezpieczeństwa, pracy w terenie, zdrady. Tutaj tylko planowane bohaterem akcji, bezpośrednio zaangażowany w nich nie będą akceptowane. Czas realizacji od 1 do 8 godzin. Płatność - Srebrny i świadomość karmy.

W zależności od poziomu bohatera będzie mógł wybrać broń i zbroje, eliksiry i runy, które można kupić z zarobionych srebrnych monet z kupców, kowali i Alchemist na rynku. Poziom dostignuv10 można kupić konia.

Grać w gry online BattleKnight może atakować rabusiów, pomoc dobrych ludzi, lub odwrotnie, na bok z rabusiów. W zależności od tego wyboru, karma bohater staje pozytywne lub negatywne

Siła światła (dodatnia) karma : przodkowie ochrony światła Moc regeneracyjne, Angel Wings, tarcza Mystic, Mystic Cytadeli.

Ciemne siły (ujemna) karma : Ciemne siły, Klątwa, Shadow of Darkness, kopać kwasu Creek śmierci zbroje z kolcami.

Każdy gracz w tej grze, że dostaje majątek, który może być ulepszony w zależności od warunków materialnych możliwości. Za pieniądze można kupić konto premium, które daje wiele korzyści i możliwości w grze.

Aby zdobyć doświadczenie, nowe umiejętności i grać pieniądze (srebro i rubiny), bohater będzie musiał wykonywać różne zadania, a udział w walkach z innymi graczami.

BattleKnight gra online turniej jest arena, gdzie można wybrać ulubiony rodzaj walki:

  • Turniej Króla
  • Pojedynek
  • Sygnatura
  • Tournament
  • Joust

Gry misje imeet12 i każda misja ma kilka lokalizacji. Są misje grupowe, które można podjąć w tawernie.

Zagraj BattleKnight można kupić w sklepie lub sama Satellite Skakun

Satelita - Pies, Squire, Kitty;

Mocowania - Czarny Koń, Biały Jednorożec, Czarny Jednorożec, Czarny Niedźwiedź wojny.

W BattleKnight może grać zjednoczona w Zakonie, aby zapewnić wsparcie dla gry wśród graczy. Korespondencja między graczami, jest funkcja "Wiadomości".

Ta gra jest uważana za jedną z najlepszych w swoim gatunku, istnieje wiele ciekawych funkcji i może być jeszcze długa historia, więc lepiej grać. Rejestracja BattleKnight otworzy drzwi dla Ciebie w tym historycznym świecie!