Zakładki

Battle of the Immortals

Alternatywne nazwy: Battle of the Immortals

Battle of the Immortals Online - darmowa gra multiplayer role-playing on-line z firmy Perfect World Beijing. Należy powiedzieć, że ten tudiya długo działa jako doskonały zespół programistów i dizeynerov produkcji godnej branży produktów do gier, gry i Bitwa of the Immortals jest wyjątkiem. Battle of the Immortals grze online, to starszy brat słynnego Perfect World.

Przyłącz się do bitwy Game of the Immortals nie zajmie dużo czasu. Wszystko, co musisz zrobić - wypełnić kilka pól z nazwy konta, hasła, ustawienia regionalne i potwierdzić rejestrację przez e-mail, który otrzymasz list z potwierdzeniem i link do pobrania klienta. Tak więc rejestracja Battle Of The Immortals jest zakończona. Battle of Immortals gry online, zaskakuje nas swoim pięknem od pierwszego wejrzenia.

Pierwsze charakter rozpoczyna grę z okna tworzenia postaci, i od tej chwili jest jasne, że projektanci pracowali ciężko pióro do bitwy obraz Game of the Immortals online, na żywo, bogaty i przyjemny dla oka. Należy przy tym zauważyć, że mają one ten bardzo dobrze. Ogółem w tym momencie w grze jest pięć klas - Berserk, Wybraniec Slayer, Mage i heretykiem. Ciekawa gra huśtawka wszystko pod uwagę dostępności Data urodzenia bohatera, w zależności od tego, gdzie zostanie on wprowadzony w celu określenia znaku zodiaku, w jakiś sposób wpływa na charakterystykę gry z charakterem. Gry Battle of Immortals jest również ciekawy, ponieważ prowadzi nas krok po kroku przez historię i nie zgubić się w ogromną przestrzeń w świecie gry.

Odkryj świat Nieśmiertelnych zaczyna, co jest logiczne, w niebie. To miejsce, gdzie mamy nasze pierwsze instrukcje, status nieśmiertelnego i wrócić do ziemi. Już na ziemi, znaleźliśmy się w obozie, którzy początkujących się ich pierwsze zadanie, które należy wykonać w celu poprawy i trochę pieniędzy i rzeczy, które będą potrzebne w grze. Niestety, pracy nie świeci się oryginalnością, wszystko jedno "go-fetch" tak "zabić potwory n", ale graficzny składnik, realizowane na szczycie, znakomity wygląd bohatera, zbroi i broni, i wspaniałe umiejętności rysunek bohatera sprawi, że zapomnisz, że questy są raczej monotonne. Zagraj w gry online Battle Of The Immortals nie mają spokoju.

Gra mile zadowolony z ich systemu zwierzętami. Tutaj każda postać może mieć zwierzaka, nabywanie, znalezienie ogromny świat gry, czy tylko trochę oswojonego potwora. Ale jej celem jest nie tylko cieszyć oko swojego mistrza, tutaj akt pitotsy jako rzeczywistych asystentów gier, gotowych w każdej chwili chwycić za broń i walczyć ramię w ramię z wami, a także rozwój i zdobycie doświadczenia. Jeśli zdecydujesz się grać w Battle of the Immortals, to pokochasz jego skład inżynierii.

Rzeczywiście, warto zauważyć jakościowo rozwinięty system produkcyjny i poprawić rzeczy, aby obiekt może mieć pewien rzemieślnik, posiadający odpowiedni poziom umiejętności i wszystkich niezbędnych środków, ale przedmioty usprawnienia walki w grze - nemerjanno. Od banalnego ostrzenia, zakupić specjalne zwoje lub kamieni, które mogą zwiększyć siłę ataku mieczem lub poziomu ochrony swojej zbroi.

Gra spodoba się wszystkim fanom MMORPG i daje wiele godzin przyjemnej rozrywki! W bitwie o Nieśmiertelnych Każdy może grać, pobrać klienta gry, zarejestruj się i udowodnić, że są godni stać ocalałych z bitwy o Nieśmiertelnych!