Zakładki

Bitwy o sławę 2

Alternatywne nazwy: Battle for Glory 2

Jeśli przyciąga i fascynuje wojnę światową, jeśli w swoim życiu nigdy nie musisz uczestniczyć w bitwach na wielką skalę (i chcesz), na forum Walki gry dla Glory 2 otworzy przed wami wojny światowej z jego zaletach i wadach.

Aby grać walk gry za Glory 2 online, potrzebny jest komputer, który spełnia następujące wymagania systemowe: Pentium 4 2. 0 GHz, RAM 512 MB Karta graficzna: NVIDIA GeForceFX 5700 lub ATI Radeon 9600, około 9 GB miejsca na dysku twardym, a połączenie z Internetem. Zgadzam wymagania są małe.

Zarejestruj Bitwy o sławę 2 jest bardzo prosta. Przejdź do menu szybkiego startu, należy pobrać i zainstalować klienta i poprawki (specjalne programy, które pomogą Ci uniknąć różnego rodzaju błędów). Następnie należy utworzyć konto - że się nazwę gry i wpisać go w odpowiednie pole poniżej, wprowadź hasło i adres e-mail. Aby zarejestrować się w bitwach gra dla chwały 2 był gotowy, przejdź do skrzynki odbiorczej i kliknij na link. Bitwy o sławę 2 rejestracji online było udane i możesz rozpocząć grę. Uruchomić klienta, wpisz nazwę konta (lub nazwę użytkownika) i hasło, stworzyć nową postać i zacząć cieszyć się grą.

Walki gry dla Glory 2 Online przeniesie Cię w świat walki trójwymiarowej, w której twoim celem jest podstawowe - to zajęcie terytorium w przedłużającej się konfrontacji między stronami, gdyż bardzo duża masa zasobów w grze jest tylko z terytoriów okupowanych. Walki korzyść Glory 2 Online jest elementem społecznej gry. Co to oznacza? W tej grze możesz stać się członkiem jednej z pięciu ras, które mają unikalne cechy i zawodów. Wyścig są daleko od siebie i są ciągle w stanie wojny, więc związek w bardzo silnej rasy.

Fajnie jest grać w gry Walki online dla Chwały 2, można zwiększyć ranking swojej rasy poprzez zwiększenie liczby przedstawicieli i ekspansji na okupowanych terytoriach. Wypróbuj swoje umiejętności przywódcze - jako sukces swojej rasy zależy na sukcesie swoich liderów, którzy będą stać. Ale to, co jest liderem bez asystentów - można wyznaczyć trzy asystentów (archontów), którzy będą wykonywać rozkazy.

Walki o Glory 2 gra online jest najważniejsze obiekty w mieście, co stanowiło trzech kontrolowanych Outpost telefonu do pobierania podatków od miasta. W trakcie gry będziesz oblegał miasto, ale pamiętaj, aby zniszczyć główne flagi miasta trzeba też wyeliminować wtórne flagi, które znajdują się w mieście. Weź miasto nie jest tak łatwo - ale twój umiejętne myślenie taktyczne pomoże.

Jak skutecznie i łatwo grać Battles for Glory 2, jak wygrać - Odpowiedź jest prosta: zebrać jak najwięcej artefaktów jak tylko zawierają znaczne ilości starożytnych sił, które pomogą zwiększyć wyścig szybkość, siłę fizyczną i magiczną i ochrony, dokładność i sprawność, i bardziej. Ważne jest, aby pamiętać, tym więcej masz artefakty, mocniejsze ich efekt. Artefakty nie stracić.

Można utworzyć gildię i przechwytywania twierdzę, odkrywając dodatkowe zdolności i umiejętności. Z twierdzy arsenal, można tworzyć różne sojusze z innymi właścicielami warowni.

Walki o Glory 2 jest łatwy do gry i ekscytujące. Pełną skalę bitew i oblężeń, różnych ras z postaciami wielofunkcyjnych daje niezwykle żywe emocje i doznania.

Gra Battle for Glory 2 ma dużo zabawy!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more