Zakładki

Bitwy kosmiczne

Alternatywne nazwy: BattleSpace

Bitwa przestrzeni on-line - to darmowa przeglądarka strategia oparta wojskowy gra online, która będzie Ci do obcych światów i nieskończonej wielkości galaktyk.
... Seria nieudanych eksperymentów przyniósł naszej planety do katastrofalnej utraty życia i 2240 był rokiem, kiedy ludzkość była na skraju wyginięcia. Czas, aby ratować sytuację było bardzo mało i wszystkie w jakiś sposób do zamieszkania planety poszedł statki z osadnikami ...

Zarejestruj Space Battles w grze jest prosta i polega na napełnieniu takie dziedziny, jak:
• Logowanie
• Hasło
• Adres e-mail

Następne będą mogli wybrać system planetarny i faktycznie sama planeta, która będzie dla ludzi zamieszkania. Obecnie dostępne w grze dwóch wszechświatów, to beta i gamma, chętnie przeniesie Cię w ramiona.

Graj bitew kosmicznych na forum tak ekscytujące, że przełączenie na inne zabawki nie chce.
Musisz zbudować elektrownie słoneczne zasilające, kopalnia metal, kryształ i deuter, co byłoby konieczne do lotu w statkach kosmicznych i miejsca dla roślin. Budowę laboratorium, będziesz uczyć się nowych technologii kosmicznych, które pozwalają, aby kontynuować tworzenie potężnych silników dla statków kosmicznych i rozwoju infrastruktury waszej planecie. Ponadto trzeba będzie budować różne sklepy i fabryki do produkcji robotów. Z tym wszystkim, można zbudować stocznię, w której w przyszłości będzie można budować statki kosmiczne i różne konstrukcje zabezpieczające.

Gra online Space Battles będzie okazją nie tylko do rozwoju infrastruktury, ale również do prowadzenia szpiegostwa i ataków na swoich sąsiadów i utrzymania kosmicznych bitwach.

Zagraj w Space Battles mentorów pomoże, jeśli masz potrzebę takiej pomocy. Jaki jest sens takiej pomocy, jest fakt, że podczas gry na nowych graczy może wystąpić szereg pytań, które można ustawić wchodząc na czacie gry. Jeśli ktoś zgadza się działać jako mentora i pomocy na wczesnym etapie, aby poradzić sobie ze wszystkimi pojawiające się problemy z Twojej strony, twój mentor nagrodą dla takiej pomocy zagra bonusy. W związku z tym, obie strony z takiej współpracy wziąć każdy swój własny.

Walki kosmiczna gra online, z wyjątkiem mentorów, oferując więcej pomocy tak zwanej "Oficerowie". Nie mylić z mentorów! Funkcjonariusze pomogą Ci szybko osiągnąć poziom rozwoju poprzez poprawę niektórych właściwości (np. zwiększyć moc silnika statku lub w celu zwiększenia wydajności kopalń). Za taka pomoc będzie musiał zapłacić kuidami (to waluta w grze).
Kuidy można kupić za prawdziwe pieniądze (WebMoney, SMS, płatności bezpośrednich) lub poprzez przyciągnięcie nowych graczy. Dla kuidy może kupić kilka rzeczy i zalety gry.

W kuidov w grze online kosmicznej bitwy ma inną walutę - kredyty. Można zarobić kredyty, biorąc udział w wyprawach w celach handlowych lub ukończenie zadań. Waluta ta jest głównie do obliczania pomiędzy graczami.

Grać w gry online kosmicznych bitwach, budować swoje imperium, jesteś sam i możesz stworzyć swój sojusz i prowadzić go. Jeśli chcesz, możesz dołączyć do istniejącego sojuszu, ale trzeba wiedzieć, co sojusze nie są statyczne, są one nieustannie w stanie wojny z kimś i zrobić pokój, ataku i obrony.

Chcę powiedzieć kilka słów o tym, jak bitwy są w tej grze: sama bitwa, jako takie, nie jest on w formie sprawozdania z działalności do gier (tj. zrobił co).