Zakładki

Battlestar Galactica Online

Alternatywne nazwy: Batlstar Galactica Online

W tej galaktyce, są do wyboru dwie rasy - ludzie i odtwarzacz Cyloni (roboty). Rozbudowa kosmiczne, gracz może stworzyć silną armię do przechwytywania i zniszczyć wroga. Z każdego zakończonego misji otworzyć niezbadane tajemnice wszechświata, a zespół jest coraz silniejszy i uzyskać nowe umiejętności i możliwości ataków.

Ogromny plus jest grafika 3D, dzięki czemu walka spektakularne i kolorowe.

Inne dziecko, wykonane w gatunku gry przeglądarkowej opartej na temat science fiction nie tylko nadszarpnięta swój wizerunek, ale także przekroczyła oczekiwania wielu fantastycznych gier tego gatunku. Z dumą prezentujemy Państwu wspaniałe gry dla każdego, kto nie jest obcy Fiction: Battlestar Galactica Online.

Myślę, że wiele osób wie, że słynna firma-developer Bigpoint uważany jest za prawdziwy mistrz w internetowych grach komputerowych, a nawet więcej - na bazie przeglądarek internetowych fabularna zabawki. Jej następne dziecko, wykonane w gatunku gry przeglądarkowej na temat science fiction nie tylko nadszarpnięta swój wizerunek, ale także przekroczyła oczekiwania wielu fantastycznych gier tego gatunku. Z dumą prezentujemy Państwu wspaniałe gry dla każdego, kto nie jest obcy Fiction: Battlestar Galactica Online.

Natychmiast mile zadowolony, że chociaż gra online Battlestar Galactica Online i przeglądarka oparta, ale grafika nie jest gorszy od swoich starszych braci klient. Połów jest, że w trakcie tworzenia gry był używany przez prawdziwego trójwymiarowego silnika graficznego, tak aby każdy gracz mógł znaleźć prawdziwą przyjemność z wymagań systemowych zamorachivayas rozgrywki, nie. Przy okazji, czy Battlestar Galactica Online można grać nawet na najsłabszym komputerze, bo ma minimalne wymagania systemowe do gry tam. Tylko trzeba mieć aktywne połączenie z Internetem i przeglądarka.

Dołącz do gry Battlestar Galactica Online nie zajmie Ci dużo czasu i będzie rozumiane przez wszystkich. Wszystko, co musisz zrobić - wpisz nazwę swojego charakteru gry, hasła dostępu do gry i adres e-mail, do której zostanie poinformowany, że rejestracja Battlestar Galactica Online jest zakończona.

W ogóle, to warto zauważyć, że sama seria o losach Battlestar Galactica - to kult, jedzenie jej szczególną atmosferę, która będzie zanurzyć się w grze Battlestar Galactica Online gry on-line. Oraz w procesie tworzenia gry, deweloperzy spędzają dużo czasu po prostu tworzenia tej atmosferze się, jak wielu fanów tego gatunku, że Battlestar Galactica Online gra online - to tak, jakby prawdziwego serii, animowanego prawo na komputerze. A warto zauważyć, że nie jeden bitwy kosmiczne, gwałtowne starcia i zdradzieckie intrygi bogate w tej serii, ale także jego filozoficzne składnik, subtelnie wplecione w fabułę. Mamy niepowtarzalną okazję, aby spojrzeć na to, co możemy być w przyszłości i dlaczego tak się stało, że tak, a nie inaczej.

Właściwie głównymi przeciwnikami ludzkości Battlestar Galactica Online - Cyloni, androidy, z ogromnych zdolności umysłowych i fizycznych. Niewiele osób wie, ale raz byli asystenci nawet u ludzi, ale zbuntował się i zapalił wojnę przeciwko ich twórców. A teraz, po prawie pół wieku od pierwszej wojny robotów Silonskoy zdecydował się zamiatać, wysyłając swoje siły wojskowe w każdej z dwunastu kolonii, ale Battlestar Galactica udało się uciec z pierścienia oblężenia i wytyczyć kurs na już zapomniał i wątpliwe istnienia planety macierzystej o dziwnej nazwie "Ziemia". Oto takie powikłanie spotyka nam grę.

Zaczynając grać, można wybrać ich rasy lub rasy ludzi lub rasy Cylonów. Wszystko zależy od Ciebie. Po tym, będziesz miał pole wyboru jest wygląd swojej postaci. Muszę powiedzieć, że ta część gry deweloperzy nie zapłacił dużo czasu, ale nie panikuj, bo w większości części gry, kontrolujesz statek i twój podopieczny będzie w środku. Chociaż trzeba okresowo grać i Battlestar Galactica Online jest online dla swojego bohatera.

Zadania i misje są realizowane przede wszystkim pochwała cieszy nie tylko uczyć i liniowości, ale także interaktywność z różnych zadań, nasycenia dynamicznych scen i bardzo przyjemnych nagrody za ich wykonanie. Zagraj w gry online Battlestar Galactica Online z coraz skreślić ładniejszy.

Tak więc, podsumowując wszystko powyżej, warto zauważyć, że jeśli naprawdę pragniesz przygody i chcą być w przestrzeni pośród niezliczonych gwiazd i planet - bezpiecznie rozpocząć grę Battlestar Galactica Online i udowodnić wszystkim, że jesteś najbardziej miejsce to bohater, który może zapisać cały wszechświat!