Zakładki

BeBees

Alternatywne nazwy: BeBees
Dostać się do prawdziwego ula, gdzie niestrudzony pracoholikiem wszystkich gwar i szum, hosting w swoim klasztorze. Celem ich życia - aby wyodrębnić więcej niż miód. Zadanie wszy - zebrać rój sojuszników, którzy odważnie zaatakować wroga w razie potrzeby. Będzie również dbać wojownika pszczelego, który jest centralną postacią w pszczół domowych. Rozwijać bohater pszczół społeczności, walczyć o każdą kroplę tego szlachetnego miodu słodkie i skakać na w wyścigu o mistrzostwo pomyślenia ich konkurentów. BeBees gra zajmuje graczy i wygrać pierwszy wiersz w tej liście masz wszelkie szanse! Chodź! Sukces jest w twoich rękach!

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić - to, aby utworzyć konto. Wpisz swoje imię i nazwisko, hasło (powtórzenie), datę urodzenia i kraju. Ponadto, aby uzyskać dostęp do aplikacji, należy zaakceptować umowę członkostwa. Idź do projektu można za pośrednictwem Facebooka. Jeśli nie masz strony w sieci społecznej, stworzenie to nie będzie trudne. Rejestracja BeBees zabierze Cię w fantastyczny świat, i można rozpocząć rozwiązywanie przepis na sukces. Być może cała sprawa w wysokości miodu? Być może zdolność do utrzymywania podczas ekscytujące bitwy między rywalizującymi rodzin pszczelich? A może sekret dobrze zaprojektowanych ruchów strategicznych? Cóż, jak o Fartagh może od tego wszystkiego i zależy? Zaczął grać BeBees, na pewno znajdziesz odpowiedzi na te pytania. Z biegiem czasu będzie można dowiedzieć się, jak połączyć wszystkie niezbędne działania i będzie czuć się swobodnie wśród uroczych pasiastych owadów. Zademonstrować innym użytkownikom swoje niezwykłe zdolności!

BeBees może grać z każdym. Już teraz liczba użytkowników osiągnęła przyzwoity numer 208670. I każdego dnia jest ich więcej. Aby dołączyć nie trzeba pobrać i zainstalować wszystko. Gra jest ładowany bez problemów w przeglądarce i cieszyć się rozgrywka może nawet właściciele komputerów o niewielkich parametrach.

BeBees gry przeglądarkowej rozmieszczone tak, że wszystko tutaj kręci się wokół miodu. Może on nie tylko gromadzić, ale również do kradzieży. Dodatkowo, zapasy miodu będą chronione. Po tym wszystkim, nigdy nie wiesz, kto będzie chciał naruszać swoim bogactwem! Dzielnie bronić przed atakami ich miodu w tym samym czasie, kradzież cudzej. Więc być sławny zwinny medokradom i wrogowie zrozumieć, że albo coś jak w ulu zdobycia twierdzy.

Pszczoły latać pod przewodnictwem trawnika i zbierać na krafla słodkim pachnącym nektarem. Niosą swoje ofiary do ula, i trzeba uważać, jak miód, a nagromadzony radość, że każda chwila staje się coraz bogatsza. Co będzie pracować mądrzej niż pszczoły, szybciej zdobędzie miejsce w słońcu wśród innych równie ambitnych graczy. Gra o pszczołę pozwala poszerzyć i udoskonalić swój rój wszystkich dostępnych środków, a do udziału w oszałamiającą bohaterów bitwy. Wysłanie jej reprezentatywną rój, można dostać nagrody, o ile oczywiście, będzie mógł wygrać zwycięstwo.

Niech Twoje urocze pszczół brzęczenie, tańca, rozrywki i pracy - to wszystko kontemplować czysty przyjemność! Gra o pszczół daje słoneczny nastrój, dużo zabawy, hazardu i walczy oszałamiający zwycięstwo! To jest najlepszy sposób, aby rozjaśnić swój wolny czas i zapomnieć, co nudy. Wystarczy spróbować, aby zacząć zbierać miód i budować ich ula jak uprzedzenia, że ​​taka nadzwyczajna sesja wciąga już od pierwszych minut. Zapraszamy do gry!