Zakładki

Berserker

Alternatywne nazwy: Berserker, Berserker

Gra Berserker - jest to gra dla fanów Wikingów trybie z roli! Z bardzo dużym mapie i mnóstwo sposobów na rozwój Berserker gry zdumiewać się z piękną i bardzo skomplikowanej realizacji. Rozwój postaci odbywa się przy użyciu szeroki wachlarz opcji, i można łatwo znaleźć metodę, która działa najlepiej dla Ciebie.

W grze Berserker można użyć brutalnej siły, zwinności ograć wieje, wytrzymałość, aby uzyskać lepsze, albo inteligencja, używać mocy runicznej starożytnej, można będzie budować charakter, że naprawdę podoba! Poznaj ogrom Midgardu przez zielone równiny, gęste lasy i góry, pełne niebezpieczeństw w Berserker on-line . W każdej wsi, dostaniesz nowe bronie, zbroje i umiejętności! Wikingowie zawsze były związane z walką, to samo można zaobserwować w grze Berserker.

Rzeczywiście, ta gra na przeglądarkę jesteś odkryją ekscytujący świat mitologii nordyckiej. Berserker gra będzie wprowadzenie do Wikingów, jednego z najpotężniejszych wojowników.

Przed rozpoczęciem odtwarzania Berserker , upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna - 128 MB. Dołącz do gry Berserker nie zajmie dużo czasu i łatwo:

1.                   Na stronie głównej wybierz pozycję "Rejestracja";

2.                   Enter;

3.                   Proszę podać poprawny adres e-mail;

4.                   Podaj bezpieczne hasło,

5.                   Wybierz "Rejestracja" i Berserker rejestracja jest zakończona.

Po przybyciu na serwerze, trzeba będzie wziąć siekierę i go spotkać potwory i innych graczy, to będzie stopniowe, a na początku zaczynamy z różnych kategorii gier, na przykład, tawernę, depozyt, kupiec na arenie. Nie zawsze łatwo jest zrozumieć, jak Wikingowie znaleźć drogę do Berserker on-line . Na szczęście, system czatu w "czasie rzeczywistym" daje możliwość zadawania pytań innym graczom ci.

Umiejętności postaci Berserker on-line będą musiały ewoluować gry na przeglądarkę strategii, która pozwala na wybranie jednego z czterech równie ważnych umiejętności: siłę, zwinność i poprawy właściwości Wikingów, na przykład, wzrost mocy pozwala zrobić więcej szkód.

Potem trzeba będzie wyposażyć broń i przedmioty dla swojej postaci. Co jest imponujące o tej przeglądarki jest fakt, że gra Berserker ma kilka opcji wyposażenia godne prawdziwego MMORPG, takich jak Diablo czy WOW. Naprawdę możemy dać naszym wiking hełm, naszyjnik, pierścionki wszelkiego rodzaju, lub tarczę. Nie powinniśmy zapominać o klasycznych broni, zbroi, buty, itp. itd. w Berserker on-line .

Kolejną zaletą dla umiejętności postaci są. Pozwolą one na odblokowanie broni lub walczyć ze szczególnym specjalności w grze Berserker . Mimo to, bardzo ważnym aspektem jest rozwój o charakterze strategicznym. Istnieją 4 sekcje Berserker on-line : "broń", w którym można uaktualnić broni i bonusów, a także tarcze, "ochrona" daje możliwość noszenia najlepszą zbroję, najlepiej ci buty, "taktyka" można odblokować Arena, przynieść więcej złota lub zmniejszyć misje czasu pracy; "Ornament" daje możliwość noszenia pierścionki i naszyjniki ci premię.

Będziesz Berserker zabaw i uświadomić sobie, że w wiosce Wikingów, każdy budynek ma swoje znaczenie. Restauracja - questy, rzemiosło - do pracy, arena do walk PvP -, itp.

Berserker gra przeglądarkowa gra akcji i ekscytujących przygód, a także pracy w nieprzyjaznym środowisku. Berserker on-line daje możliwość, aby cieszyć się doskonałą grafiką, tak skuteczne, że bez niego nie byłoby atmosfera Wikingów w każdym z nas, że twórcy chcieli nam powiedzieć !

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more