Zakładki

Berserk Online

Alternatywne nazwy: Berserk

Berserk Online - rosyjska wersja komputer stacjonarny z gry w karty. Stopniowe TCG Berserk Internecie wymaga graczy do strategicznego myślenia i zręczności. Umiejętnie odnaleźć karty fantazji zadziwi swoją wyobraźnię i fascynujący proces całkowicie trzymać swoją uwagę od pierwszych minut.

Jest możliwe Berserk Gra online nawet z niskim komputera sieciowego. Opodatkowania na korzyść gry Wymagania systemowe:
- System Windows 2000/XP/Vista;
- 256 MB pamięci RAM;
- Procesor: Celeron 400, Intel Pentium 400, AMD Sempron,
- Połączenie z Internetem (niskie zużycie pasma).

Zagraj w gry online Berserk można, pobrać klienta gry i przeszedł proces rejestracji. Dołącz do gry Berserk Online jest w następujący sposób:
1) Podaj e-mail;
2) wymyślić hasło;
3) wprowadzone imię;
4) Określ podłogę;
5) proszę zaznaczyć, że zgadzasz się z umowy licencyjnej.

Po Berserk OnLAN rejestracji minął, począwszy rekrut dostaje talię 30 kart. Berserk Online gra jest podzielona na fazy (sama gra). Uczestnicy na zmianę gry. Mapy mają takie właściwości, jak jazdy, pływające, akcja, atak, życie.

Ruch - to jest mapa przemieszczenia na komórki, do których konwencjonalne bitwy. Kierunek ruchu może być w górę, w dół lub w prawo i lewo. Przekątnej ruch niemożliwe. Nie można również zmieniać karty w miejscach.
Latanie - mapy fabularne, które po przeprowadzce otwarcia w strefie wtórnego. Są one w bezruchu, ale może zaatakować na nikogo.
Działanie - używać tej karty podczas swojej tury. Teraz karta jest już zamknięta i nie będzie dostępna podczas tego kursu.
Atak zadaje rany zasadniczo wroga, jeśli ten ostatni nie ma odpowiedniej ochrony.
Każda z nich ma pewną liczbę życia. Po ich użyciu musi wydostać się z pola bitwy na cmentarz.

Przeciwnicy walka będzie trwać tak długo, jak nie wszystkie istoty zginął jeden z graczy. Podczas ataku, można przyjąć uderzenie, aby wyznaczyć obrońcę lub korzystać z tego samego nagłego działania.

Berserk Gra online wymaga zorganizować karty na polu bitwy w trzech rzędach. 1. linia - to wojownicy, przeznaczone nie przegapić wroga z tyłu, 2 tworzą rząd łuczników i słabe istoty, które mogą uderzyć w całym zakresie, a w 3. rzędzie są umieszczone w przedziale łuczników i czarodziejów. Pole walki, gdzie głównym działaniem gry, jest jednym z wejść do gier. Są jednak obszary, takie jak pokład, dodatkowe siedzenia i wspomniany już cmentarz. W talii są karty, które nie zostały podjęte, aby utworzyć oddział dla konkretnej bitwy. Przy okazji, oznacza jeden obrót 15 kart, a reszta pozostanie na czas nieokreślony. W obszarze terenu i wtórnego są latające stwory. Cóż, cmentarz - schronienie martwe karty.

Berserk Online rejestracyjny wystawiony tylko kartę minimalną. Jednakże, tylko ograniczona ich trwale niemożliwe. Sposób, aby zakupić nowe karty - kupić dopalacze (zestaw składający się z 7-losowych kart). W tym celu musisz waluty gry - oz. Oz można kupić za prawdziwe pieniądze za pomocą usługi WebMoney, Yandex. Pieniądze, karty bankowe lub inne dostępne metody.
Zagraj w grę Berserk Online jest interesująca z przeciwnikiem, którego siły są w przybliżeniu równe Ciebie. Aby to zrobić, istnieje rozbudowany system poziomów postaci. Twój poziom zwiększa poprzez podniesienie ratingu pojedynek. Im więcej dobrych graczy można pokonać, tym wyższa ocena. Prawda do poziomu gry nie ulega zmianie. Tak więc wyrównanie jest do uznania, że ​​nie jest potrzebne.

Jeśli hazard człowiek, zalety tej gry nie będzie stwarzać swoją uwagę. Dołącz do ekscytującego świata kart i wziąć udział w różnych zadaniach, wojen klanowych i turniejach. Obecność w grze około 900 potworów będzie dla Ciebie miła niespodzianka. Po tym wszystkim, jak również, gdy wybór jest nieograniczony! Rozpocząć grę jest teraz i pamiętaj, że rozwój jest przede wszystkim uzależnione od siebie!