Zakładki

BiteFight

Alternatywne nazwy: BiteFight 1. Hrabstwo

BiteFight on-line - to darmowa gra przeglądarkowa RPG związane z gatunku PTG (okres czasu gry), to znaczy, że gra może być zamknięte i wyłączyć w każdej chwili, a wszystkie działania bohatera zostaną przeprowadzone w określonym czasie. Gra online BiteFight, opowiada o odwiecznej konfrontacji pomiędzy wampirami a wilkołakami.

BiteFight gra online nie wymaga instalacji klienta i gry dostępne w prawie każdej przeglądarce.

Aby rozpocząć grę, aby zarejestrować BiteFight: Na stronie głównej kliknij "Zarejestruj" na następnej stronie, wybrać dla siebie jedną z ras (Vampires lub Wilkołaki, że razem nie różnią się znacznie, z wyjątkiem zarówno w wyglądzie i ikony wyścigu produkowanej żywności). Następnie wpisz w dziedzinie rejestracji nick (nazwę), hasło i e-mail. Następnie zgadzasz się z warunkami służby i ochrony informacji, i że BiteFight Rejestracja jest gotowy, możesz zacząć grać.

Idąc do gry, kliknij "Przeglądaj", możesz wprowadzić zmiany do swojego profilu (wybrać płeć i dostosować wygląd), spojrzeć na statystyki, usprawnienia walki nabywać talent.

Każda postać ma pewne zdolności: Siła, Obrona, Zręczność, Wytrzymałość, charyzmę, doświadczenie i witalność. Oprócz umiejętności, istnieje osiem aspektów, które opisują charakter postaci: Człowiek, Wiedza, Zamówienie, Natura, Bestia, zniszczenia, chaosu i rozpadu.

BiteFight gra online posiada tak zwane obszary - jest kryształowe kule, które mogą chwilowo poprawić rzeczy. Efekt działa na każdym urządzeniu, ale jeśli zmienisz broń w sferze działania, efekt będzie działać na nowej broni. Z pomocą niektórych obszarach można uzyskać dostęp do talentów.

Zagraj w grę online może BiteFight kupując konto premium (stan Lord of Shadows). Ze względu na ten stan:

1) Nie będzie nośnik reklamy stron trzecich;

2) W przypadku aktywacji, otrzymasz dodatkową opłatą złoto;

3) Dwa razy regeneracja punktów akcji;

4) 50% więcej punktów akcji;

5) Wyszukiwanie zaawansowane przeciwników;

6) Statystyki polowania;

7) Dodatkowe eliksir 100% odzyskiwanie zdrowia;

8) Poszczególne obrazy znaków (aby zmienić swoją płeć, kolor skóry i oczu, a także wiele innych. itd. )

9) 5 dodatkowe foldery dla wiadomości systemowych.

Zagraj w BiteFight różne rzeczy można kupić walutę w grze: złoty (waluta bazowa) i ignitsit / kryształów (dodatkowa waluta za to, przy okazji, możesz kupić status Pana Cieni, 14 days/15 ignitsita). Ignitsity można kupić za "prawdziwe".

Jeśli masz chęć do zmiany rasy można to zrobić przy pomocy kamienia reinkarnacji (automatycznie opuścić swój klan, a jeśli jesteś twórcą klanu, zostanie odrzucona). Kup ten kamień może ignitsitov 50.

Wszystkie działania, w tym walki zdarzają się w grze za pomocą gry konkretnych pól tekstowych. Gracze nie mają wpływu na przebieg wydarzeń w grze, wszystkie wyniki są obliczane automatycznie i wyświetlane na ekranie.

Do produkcji żywności i złota (może to być wykorzystywane do pompowania umiejętności i poprawić ich legowiska), trzeba będzie iść na polowanie

Manhunt - tutaj trzeba biegać szuka ludzi do pożądanego doświadczenia, złoto i górnictwa;

Polowanie na przeciwną rasę - tu trzeba atakować graczy z przeciwnej wyścigu, w którym zwycięzca dostać złoto i doświadczenie, a także straty - tracą tylko złoto.

Zagraj w gry online BiteFight, zdobywając gry walutowe niezbędne rzeczy i umiejętności mogą być w takich miejscach

Cmentarz - Możesz wysłać swoją postać do pracy na czas od 1 do 8 godzin na złoto i doświadczenie

Cave - tutaj można walczyć z demonami, od 10 do 30 minut (z kontem premium - od 5 do 15 minut), które odlicza się od czasu polowania

Rynek - tu możesz umieścić swoje rzeczy na sprzedaż i kupić je od innych graczy (jest to jedyny sposób, aby przenieść rzeczy w grze). Do oferowania do sprzedaży chcą płacić trochę złota

Tawerna - tutaj można wziąć quest, jeden z 4 poziomów (łatwy, średni, trudny i ekspertów).

Gra BiteFight 1. Powiatu ma wiele ciekawych funkcji. Na przykład: można grać w BiteFight komunikacji z innymi graczami za pomocą forum, ale jeśli chcesz, aby rozwinąć swoje możliwości, można dołączyć do klanu lub tworzyć własne.

Ogólnie gra jest warta uwagi i rejestracja BiteFight otworzy drzwi w swoim świecie!