Zakładki

Czarna kula

Alternatywne nazwy: Czarny Bullet, Black Bullet

Black Bullet gra od żołnierza do marszałka.

. Gra Black Bullet spodoba się wszystkim miłośnikom broni, taktycznym bitwom i przetrwaniu pod gradem kul. Multiplayerowa strzelanka działa bezpośrednio w przeglądarce i nie wymaga pobierania programu klienta, mimo to ma bardzo piękną, wyraźnie wyrysowaną grafikę i doskonałe efekty specjalne.

graczy Gracze widzą od pierwszej osoby, to daje rzeczywistość temu, co dzieje się na monitorze komputera, a wspaniały głos wszystkich akcji i ujęć naprawdę wnosi do wirtualnego świata. Jako taka, fabuła w tej grze nie jest, tutaj wszystko jest po prostu wyborem strony konfliktu i możesz natychmiast zacząć walczyć z chrztem. Istnieje pięć trybów gry w Black Bullet, gra rozpocznie się od małego treningu, gdzie niedoświadczeni użytkownicy będą zaznajomieni z zarządzaniem postaciami i podstawowymi funkcjami menu, dalsze działania są przyznawane graczowi, on może:

  • Dołącz do sojuszu i rozgrywaj bitwy drużynowe w bitwach pomiędzy różnymi frakcjami:
  • Aby wziąć udział w ataku, próbując uwolnić strategiczne obiekty z sił wroga;
  • Niezależnie wejdź na pole bitwy w trybie swobodnym i zdobądź doświadczenie bojowe niszcząc wroga,
  • Tryb konkursowy obejmuje coś w rodzaju krwawego sportu, dostępnego na dowolnym poziomie.
  • Każdego dnia otwiera się tryb drabiny, w którym gracze mogą wziąć udział w walce rankingowej.

Play Black Bullet to prawdziwy test dla poszukiwaczy mocnych wrażeń, ich bohater rozpocznie swoją drogę jako zwykły żołnierz o najniższych osiągach i ekwipunku, a także może w pełni uzbroić się w rangę marszałka na setnym poziomie pompowania postaci.

Cechy gry Czarny Bullet.

Gra jest bardzo popularna, mimo że została opublikowana nie tak dawno temu. Ponad 100 tysięcy użytkowników wybrało już drogę odważnego wojownika, co sprawia, że ​​rozgrywka jest o wiele bardziej interesująca, ponieważ można zjednoczyć się i walczyć z prawdziwymi ludźmi, a nie z botami napisanymi przez autorów. Rejestracja w Black Bullet jest niezbędną procedurą, ale nie trwa dłużej niż minutę. Ten proces jest niezbędny, aby wszystkie osiągnięcia i wyczyny zostały zapisane dla gracza przy każdym wejściu.

Oprócz różnych trybów, w grze jest wiele stron bitewnych, ponad trzydzieści z nich. Każda karta wymaga gracza lub zespołu różnych taktyk, gdzieś lepiej, aby zasadzić wroga i zwabić go w śmiertelną pułapkę. Na innej mapie najodpowiedniejszą strategią będzie ukryć przed wzrokiem karabin snajperski i najpierw zniszczyć większość wrogów z tajnej kryjówki, aby następnie wejść do otwartej bitwy, zmieniając cichą broń w szybki ogień. maszyna. Lokalizacje bardzo się od siebie różnią, jest tam otwarta przestrzeń, opuszczone magazyny i zamknięte przestrzenie o wąskich korytarzach, gdzie grupa się nie mieści.

Możesz zdobywać pieniądze na grę i doświadczyć na wiele sposobów, w Black Bullet możesz grać sam lub w towarzystwie przyjaciół, wybierając kartę, tryb i walkę, lub możesz wykonywać zadania od programistów, zarówno zaplanowanych, jak i czasowych. ograniczone, dla ich wykonania gracze otrzymują cenne nagrody, narzędzia do gier, najwyższej klasy sprzęt i potężną broń.

Nawiasem mówiąc, w iPlayer Black Bullet wybór broni jest bardzo zróżnicowany, pistolety różnych marek, karabiny snajperskie i szturmowe, karabiny szturmowe o różnej sile zabójczej i liczba wkładów w uchwycie, granaty. Do wszystkich rodzajów broni palnej potrzebne są wkłady, noże nie wymagają pocisków i nie powodują hałasu, więc nie powinny być zaniedbywane w swoim arsenale.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more