Zakładki

BlackShot

Alternatywne nazwy: BlackShot

Gry BlackShot z okrutnych reguł, co jest napisane w stylu strzelca. W Blackshot forum znaków najemników zrobić wszystko, aby osiągnąć swój cel.

BlackShot Online gra zabierze Cię z powrotem w czasie, gdy świat będzie w stanie chaosu, wszystkie państwa będą walczyć o zasoby.

Będziesz wykonywać różne misje, poprawić umiejętności swojego bohatera. Twoim zadaniem jest, aby jego imię w grze. W Blackshot można grać za darmo, jedyną rzeczą, która będzie można wydać pieniądze na broń i innych urządzeń.

Aby grać BlackShot potrzebne są następujące ustawienia systemowe komputera lub laptopa

Procesor: Intel Pentium 2 GHz

Wideo: 256 MB

Pamięć: 512 MB

Internet: Połączenie wysokiej prędkości.

Rejestracja BlackShot wykonywane na oficjalnej stronie gry. Aby to zrobić, należy:

1) przejść do oficjalnej stronie gry.

2) Kliknij na link «Śpiewajcie się teraz».

3) Wprowadź nazwę użytkownika - unikalną nazwę, która będzie odtwarzany.

4) Invent i napisać hasło.

5) Powtórz hasło.

6) wysyłanie wiadomości e-mail.

7) Wybierz z listy rozwijanej ich kraju.

8) kod podany na ekranie wybierania.

9) Wybierz z listy rozwijanej tajne pytanie.

10) Napisz odpowiedź do wybranego pytania.

11) Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości na e-mail o zmianach w grze, proszę zaznaczyć w odpowiednim polu.

12) Przeczytaj umowę licencyjną z gry, a także proszę zaznaczyć w odpowiednim polu. Ten użytkownik potwierdza, że ​​zgadza się ze wszystkimi regułami gry.

13) Następnie kliknij « Śpiewaj się teraz ».

Potem dostaniesz dostęp do pobrania gier Blackshot Internecie.

BlackShot Online Gra składa się z następujących najemników

1) Travis Benner. Trudno wyobrazić jak mało Travis odmówił bitwy w czasie wojny w początku grudnia 2033. To zostało przyjęte, podniesione i wyszkoleni z najemnicy w swoich podziemnych stanowisk dowodzenia . Travis udowodnił niebezpieczne elity. Obecnie prowadzi Skład w walce.

2) Vanessa Zielony. Ponieważ jej rodzice zginęli wolne bomby podczas [ _25_] grudnia 2033 Vanessa dawno nauczyli uzbrojenie sterowania i jest obecnie jednym [_25_ ] prowadzi najemnicy na polu bitwy .

3) Adam Garcia. Wieloletni weteran nic Adam nie widział lub słyszał . Wspomniane nawet raz on armia zabiła żołnierzy Klony człowieka walcząc w ciągu ostatniej dekady zarówno z najbardziej szanowanych najemników w tej dziedzinie . Bezlitosny i nieustraszony jest doświadczony fighter jest siła wyższa .

4) Kathy Finn. Była żona byłego najemnika Wiele ładunku doświadczył na polu bitwy. Ale kiedy jej mąż został zabity obronie to od jądrowej zniszczenia to Kobieta postanowiła wziąć ich spalania nienawiść, i przejść do walki. Reszta jej historii życia milczy.

World War zawsze trudne, ludzie stracili swoich bliskich, poszedł do przodu. Teraz masz okazję poczuć małe w tych dniach, kiedy najważniejsze było, aby przetrwać.